Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Belvárosi babahordozó flashmob

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Belvárosi babahordozó flashmob

    Akció
    A babahordozó hét kapcsán felmerült a belvárosi klubban egy hordozást népszerűsítő flashmob ötlete, melyet október 10-én 10 órától tartanánk a Nyugati pályaudvaron. Tervben van szórólapozás, valami koreográfia és esetleg egy közös BKV-zás egy másik helyszínre is, ahol szintén megismétlődhetne mindez.

    A topiknyitás apropója a tervezgetés-szervezgetés, az esemény hírének szárnyra kapatása és ilyesmik, gyertek minél többen velünk együtt!
    Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
    ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
    Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

    #2
    kicse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kéne valami koreográfia ennek, nem? vagy legalább valami koncepció, hogy mit is fogun ott csinálni, jóóóóóóóó sokan.

    ötlet: megjelenik néhány hordozós anyuka/apuka/nagyi/stb. a többiek meg beépülve a tömegbe, asztalnál, lábongyerekkel, babakocsival, mittomén. a hordozósok átadnának a többieknek kendőket, aztán egyre többen és többen vennék elő a kendőiket, hordozóikat és kötnék magukra a gyerekeiket. mondjuk kéne úgy kétszáz ember, hogy igazán üssön.
    Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végigállhatnánk a 4-6-os villamos melletti járdán kendőket kifeszítve
    jó lenne, ha lenne nálunk szórólap vagy ilyesmi és azt osztogathatnánk, klub helyszíne, időpontja, regyéb programok, akár a mamami is, hordozási tanácsadás stb..
    eddig itt tartunk. illetve az időpont és a helyszín javaslat okt. 10, de. 10 óra, Nyugati tér.
    Ritkán jövök

    Comment


      #3
      Petra, köszi hogy megnyitottad a topikot
      Esetleg osztogathatnánk az Erised Ági-féle plakátot (ez az ami konkrétan a belvárosi klubot hirdeti), csak kicsiben, A5-ösben. Szerintem férjem tudna nekünk nyomtatni viszonylag sokat.
      Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

      Comment


        #4
        Ok, mi megyünk, még szólok más anyukáknak is!
        Kriszti, Norka 2010. 08.17 és Máté 2012. 06.19. Anna 2014. 05.26.anyája Wahm topikom, Blogom

        Comment


          #5
          itt a FB esemény:
          https://www.facebook.com/events/198471413620085/
          Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

          Comment


            #6
            Van ott akkor tomeg amugy? Lehet a villamosozast a margitszigetre kulon villamos nelkul is meg lehetne oldani.
            Egyebkent par nappal ezelott kerdeztem, kell-e valami segitseg a szorolapozasban, ez a keszitesre is vonatkozott
            BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

            Comment


              #7
              A kotogetos gerillak be szoktak kotozni ezt-azt, esetleg korbekotozhetnenk valami nem tul koszos dolgot - a budaiaknal is van hasonlo.
              BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

              Comment


                #8
                Flóra mit kötözzünk be? ez jó ötlet amúgy
                tömeg mindig van a nyugati téren. a találka szerintem a forgó óra alatt legyen.
                szórólapozásban konkrétan miben tudsz segíteni?
                Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                Comment


                  #9
                  Sógornőm zseniális ötlete, hogy szobrok hátára kössünk fel babákat. szerintetek? nekem tetszik az ötlet, egy babát tudok is vinni, sálam meg van rengeteg. kérdés hogy hol lehetne ezt kivitelezni?
                  Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                  Comment


                    #10
                    Babát én is tudok vinni, demilyen szpbrpt kösünk be?
                    Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                    ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                    Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                    Comment


                      #11
                      Fotosoppolasban tudok segiteni. Azaz a tervezesben szerkesztesben.
                      Ez a szoborrakotes olyasmi, amire gondoltam. Amugy nem volt meg konkretabb.
                      BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                      Comment


                        #12
                        Valamelyik tévés médiumnak kellene egy fülest dobni, hogy jöjjenek kamerázni, tudósítani. Este még akár a híradóban is benne lennénk! Nem vagyok túlságosan szereplős típus, de ha többen vagyunk, benne vagyok, aztán a híradót sokan is nézik
                        Kriszti, Norka 2010. 08.17 és Máté 2012. 06.19. Anna 2014. 05.26.anyája Wahm topikom, Blogom

                        Comment


                          #13
                          Szolok maze-nak hogy nezzen be ide o nagy yarn gerilla, hatha akad valami otlete. Meg aznap ne vigye a gyereket bolcsibe
                          BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                          Comment


                            #14
                            Kriszti. én sem vagyok szereplős típus, beszélni nem szeretnék tv-nek , de szívesen vonulok a hátibabámmal a tömeggel bár egyelőre nincs nagy tolongás... FB-on 15-en jelentkeztek eddig.

                            Köszi Flóra a felajánlott segítséget! egyelőre szerintem jó lesz erised-Ági plakátja, az nagyon szép, egyszerű kis plakát. De ha van kedved/időd akkor tervezz vmit ami egy névjegykártyára ráfér , és ha Petra tényleg tud nyomtattatni belőle, akár azt is osztogathatjuk. én benne vagyok
                            Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                            Comment


                              #15
                              Mi lenne, ha körbeküldenénk a Budapesti Hordozós kluboknak is?
                              Kriszti, Norka 2010. 08.17 és Máté 2012. 06.19. Anna 2014. 05.26.anyája Wahm topikom, Blogom

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X