Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozós kabát, kendős babahordozó, székmagasító párna

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    már nem kell odakötni, de nem árt, ha van rajta kötözési lehetőség is
    és a kérdés, hogy lenne-e kockás anyag?ha nem megoldható akkor a 3-ik képen levő sárga virágosból kérném
    Bogi
    Marci és Emma anyája
    mesevirágokat tessék

    Comment


      emmy,
      ha jössz a klubba ott venném át a táskát
      és szívesen megnézném a poncsót, csípőhordozót.... stb
      I. + S. (2009)

      Comment


        Emmy!

        Köszönjük szépen a táskát, itt is megírom, hogy nagyon szép és szuper praktikus!

        Comment


          A csípőhordozó engem is érdekelne! Közelről még úgy sem láttam. Este még írok, hogy tudunk-e menni. Ha igen, akkor én is klubos átvételt szeretnék! Köszönöm!

          Comment


            Lányok!
            Úgy tűnik nem tudok elmenni a klubba, bármennyire is szeretnék...

            Kikka!
            Neked szívesen házhoz viszem, v. ker nincs messze.

            Orsi!
            Kicsit más, de egyik tornásommal, aki Diósdi, szeretnénk szervezni egy 20. ker.-i torna-helyszínt, ha van rá elég érdeklődő. Felvetem a topikban, és ha van érdeklődő jövő héten úgyis megyek a kerületbe.
            Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
            Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
            Számom: 06-70-398-83-36

            Comment


              Mármint beírnám...nincs 20. ker.-i topik?
              Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
              Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
              Számom: 06-70-398-83-36

              Comment


                Dél-pesti mamamis topik van! szuper lenne a jövő héten összefutni, mert még mindig ne derült ki, hogy tudunk-e holnap menni. Attól függ, hogy végzünk a dokinál.

                Comment


                  Boglilarki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  már nem kell odakötni, de nem árt, ha van rajta kötözési lehetőség is
                  és a kérdés, hogy lenne-e kockás anyag?ha nem megoldható akkor a 3-ik képen levő sárga virágosból kérném
                  Bogi!
                  Egyenlőre keresek még kockásat. Remélem a héten kapok, és elkezdjük a párnát
                  Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                  Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                  Számom: 06-70-398-83-36

                  Comment


                    jajj, de jó köszönöm
                    ráér, majd nyaraláskor lesz szerepe
                    Bogi
                    Marci és Emma anyája
                    mesevirágokat tessék

                    Comment


                      kostyi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szerintem en nem a szonyeget neztem, hanem a legalso poncsot. A kepen lilasnak tunik. Vmi halvany lilat v. halvany rozsaszint szeretnek. Esetleg halvany keket. Szoval vmi pasztel szinut. Tudnal kepet rakni, hogy milyen szinu anyagok vannak? Majd ha lesz idod, en raerek.
                      Elkészült a poncsód

                      Jövök majd a csípő SSC képekkel is, csak tegnap a hugomnál készítettünk képeket, és még nem küldte át....
                      Mellékletek
                      Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                      Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                      Számom: 06-70-398-83-36

                      Comment


                        Emmy, erre a csípő SSC-re én is kíváncsi lennék, ugye tudsz hozni jövő héten, addig feltételesen beállok a sorba.
                        Táskát is szeretnék, de szerintem nekem kicsit kisebb is elég lenne.

                        Comment


                          Ok Marci gyógyulgat?

                          Teszek fel pár képet. Ez az első darab, szóval a designe-t ne nézzétek, csak a funkciót, jó?
                          Ezután már díszítetteket készítünk, csak az első darabon mindig kell egy alakítgatni...
                          Jövök majd még képekkel a Domcsival is...
                          Mellékletek
                          Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                          Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                          Számom: 06-70-398-83-36

                          Comment


                            Juj, de aranyos! én is kíváncsi vagyok majd erre a hordozóra
                            Itt egy kép a hétvégi hordozásünnepről! Sokan megcsodáltak minket! (remélem, nem nagyon off)
                            Mellékletek
                            Edo és Nimród (2009/10/29)

                            Comment


                              kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Juj, de aranyos! én is kíváncsi vagyok majd erre a hordozóra
                              Itt egy kép a hétvégi hordozásünnepről! Sokan megcsodáltak minket! (remélem, nem nagyon off)

                              Köszönöm a képet
                              Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                              Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                              Számom: 06-70-398-83-36

                              Comment


                                Emmy, irtam privit, de nem valaszoltal. Hova fizessek es mennyit? Mas: egy baratnom kerdezte, hogy keszitenel-e gyerek meretu poncsot is, mert szeretne a lanyainak. (Persze nem hordozosat.)
                                Ildiko, Ivan (2006.08.25.), Emma (2007.11.08.), Ricsi (2009.06.12.) es Amy (2011.02.25.)


                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X