Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozós kabát, kendős babahordozó, székmagasító párna

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én már nagyon vágyom egy eső- és hordozós kabátra!!! Megint elfelejtettem klubba elküldeni az anyagot... Esőkabátnak, kék vagy zöld szín nem lenne?
    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

    Comment


      Szia Emmy!

      KOrábban jeleztem, szeretnék kabátkát, de most férjem stornózta a kiadásiamat. (khm)
      Ha aktualitása lesz, akkor azért szeretnék majd egyet...
      Addig irigykedem.

      Nóra
      Nóra
      Dénes (2005.) és Kincső (2007.) anyukája
      eladó baba-mama holmik, kendők és keresett kisruhák

      Comment


        Szia Emmy,
        Érdeklődnék, h h állsz a bélés anyag nézéssel.
        Köszi
        Ági
        Dominik (2007.05.27.) és Benjámin (2009.04.02.) anyukája

        Comment


          Proszi!
          Most találtam egy szuper sötétbarna steppelt kabátanyagot, nemsokára elkészül az első darab belőle, és akkor felteszem a képet...elég nehéz nyáron megfelelő kabátanyaghoz jutni...így nem nagyon tudok színválasztékot adni...

          Kisvic!
          Eddig még nem találtam

          Dinkin!
          Rendben.
          Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
          Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
          Számom: 06-70-398-83-36

          Comment


            Emmy, jó lesz a sima esőkabát is. Majd húzunk alá pulcsit, ha hidegebb lesz.
            Maradt a piros, narancs és zöld esőkabát anyag választék? mert ha igen, akkor a zöldből szeretnék egyet.
            179 cm magas vagyok. Milyen más méretre lenne szükséged?
            Ági
            Dominik (2007.05.27.) és Benjámin (2009.04.02.) anyukája

            Comment


              Emmy, esik az eső, és nekem nincs poncsóm . Kérlek jelentkezz!
              Ági
              Dominik (2007.05.27.) és Benjámin (2009.04.02.) anyukája

              Comment


                Hajnalban nem tudtam aludni, és azon filóztam, h vmi meg akadályozza-e, h az esővíz az én kapucnimról a gyerekre folyon, be hozzá. Eléggé lükén fogalmaztam meg, de remélem érthető. Poncsó-tulajdonosok beszámolóját is szívesen olvasnám. És továbbra is várom, h jelentkezz Emmy!
                Ági
                Dominik (2007.05.27.) és Benjámin (2009.04.02.) anyukája

                Comment


                  Proszi! Kitartás!!! Nekem teccc a miénk! De fotóm még nincs!!!!!!! Ha nagyon akarod, készítek
                  Hajni, egy sulis lány és egy ovis fiú anyája.

                  Comment


                    Hajni, köszi a képeket is előre, de azt meg tudnád-e mondani, h erős esőben sem ázik meg a gyerkőc? Mert akárhogy is gondolkodom, az én kucsmámról hátrafelé folyó víz (hátul hordozás esetén), hátrafelé folyik, be a gyerekhez, kivéve, ha van vmi kiemelkedő, ami a vizet elvezeti, és a gyerek oldalánál folyik le. A topikban lévő képeken ez a rész nem látszik.
                    Ági
                    Dominik (2007.05.27.) és Benjámin (2009.04.02.) anyukája

                    Comment


                      Azt biz nem tudom megmondani. Erős esős időben nem volt rajtam. A szél ellen is jó, meg szerintem nagyon jó az anyaga, vastag, meleg...
                      Hajni, egy sulis lány és egy ovis fiú anyája.

                      Comment


                        Proszi!
                        Most dolgozunk egy olyan modellen, amilyet Te szeretnél....
                        Csak nagyon el vagyok úszva, és a gépem is rossz, de ígérem összeszedem magam.
                        Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                        Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                        Számom: 06-70-398-83-36

                        Comment


                          Szia Emmy,
                          Még mindig érdekel a hordozós kabát, de belevesztem a házfelújításba és az NBH szervezésébe. Ha jössz klubba hoznál magaddal próbadarabokat?
                          Kelcsi, Luca (2009.01.17) és Boldizsár (2010. 09.02.) anyukája - www.pocakmano.blogspot.com[B]

                          Comment


                            Szia Emmy!

                            A csatolások között láttam egy zöldes anyagot. Az esőkabátnak való? Mennyibe kerülne egy hátul hordozós hosszú zöld esőkabi?

                            Évi
                            Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                            Comment


                              Emmy, nem voltál a klubban Pedig kerestelek
                              NyugtonMalac lányai: Bori 2008.10.14. és Lili 2005.09.28.
                              és még Vivi is, aki Viola és anyatapasz is egyben 2012.08.20.
                              Hasznos infók, érdekességek: ZöldBolygó, blogunk )

                              Comment


                                NyugtonMalac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Emmy, nem voltál a klubban Pedig kerestelek
                                Bocsánat, a férjem nagymamája meghalt, nem tudtunk menni. A héten hívlak
                                Emmi, két tündéri ördög-nagylány anyájaés egy igazi királylányé
                                Mailem: emmaszilvia84@gmail.com
                                Számom: 06-70-398-83-36

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X