Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hello
    Azt hiszem, szerelmes lettem. Nekem kell egy ilyen övtáska.
    Mi a teendőm??
    Anyagot hol tudok nézni?
    Mikorra lesz kész?
    Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
    Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

    Comment


      Zsófi, sajnálom, de nem tudtam többet várni, azt hittem valami gond van veletek és nem tudsz engem egyhamar vállalni. Igy aztán eladtam a kendőt. maradt egy hatos, azt inkább megtartom kendőnek.
      DE lehet hogy feláldozom egy másik kendőmet, mondjuk a Robertet (lenes egyszinű smaragd) vagy a Katját. de ezt még át kell gondolnom.
      sajnos lecsúsztam, nem voltam elég türelmes.
      jelentkezem megint ha aktuális lesz a pod. a gondolat foglalkoztat, de egyelőre jegelem. Köszi a megértést!
      Övtáska miatt is irtam már régen, nem tudom hogy állsz, van-e valamid készleten és hogy mikorra jöhetek én. Férjemnek szeretnék egy egyszinűt, nagyon erőset és tulipánnal diszitettet. fekete vagy s.barna jöhetne szóba. minta nélküli dekor v. canvas anyagból is lehet varrni övtatyót? a mérete kb M-es. ?

      Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

      Comment


        szia Zsófi! küldenél nekem egy kalkulációt priviben (kb. költségvetést) a Norway birs kollekciómra (övtatyó és táska), akkor biztosra tudnám mondani a megrendelést az anyagra. Nemsokára elutazunk, nettelen leszek 1 hétig, de madárkákkal álmodok.
        "Nehéz dolog a helyes középutat eltalálni: a szívet megkeményíteni az életre, és puhán tartani a szeretetre. "

        Comment


          zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A kép nevénél láthatjátok az árat és a méretet. Mes (85-95 cm) méret és 8000 Ft-ba kerül.
          van egy 60x70 centis téglalap alakú wellen sequoia darabom. ilyen
          ha ebből csinálnál övtáskát az mennyibe kerülne? lenne belőle maradék?
          ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

          Comment


            kedves mamamik!egy kaposvári játékboltos,akit megkerestünk,hogy támogassa rendezvényünket,felajánlott egy ajándéktárgyat tombolára.ez adta meg a kezdő lökést,meg az is,hogy nem találtunk olyan támogatót,adományozót,aki pénzbeli adományt juttatna nekünk.előadóinknak utiköltséget kell fizetnünk,enniy a költségünk,meg a plakát nyomtatás.ezek költségeit szeretnénk fedezni a tombolából befolyt összeggel.
            szóval várunk minden kedves wahm,és nme wahm,alkotó mamamit,aki szivesen ajánlana fel babaás-mamaás dolgot a kaposvári NBH-tombolára.
            a plakátunk már kész,úgyhogy arra nem tud felkerülni az adományozó,de a rendezvényen mindenképp kiplakátoljuk az adományozók,támogatók nevét,termékét,stb.
            elöre is köszönjük!ime kedvcsinálóként a programunk:

            Kaposvári Babahordozó Napok
            2010. szeptember 17-18.
            Megyei és Városi Könyvtár (7400 Kaposvár, Csokonai u. 4.)

            Mottó: Édes, mint a méz!
            Együtt, szabadon, biztonságban…

            2010. szeptember 17. (péntek)
            9.00-10.00: Bérczes Virág dúla: A nőiség megélése és a szülés
            10.00-11.00: Wágner Krisztina Lotuszbaba szülésfelkészítő: Hagyományos és alternatív lehetőségek, megoldások szülés közben. Lelki ráhangolódás a szülésre
            11.00-12.00: Maninger Katalin IBCLC szoptatási tanácsadó: A szülés hatása az újszülöttre

            2010. szeptember 18. (szombat)
            9.00-10.00: Beszélgetés Patakné Csordás Gyöngyvérrel, a Szoptass ügyesen c. könyv írójával
            10.00-11.00: Várnainé Dzsupin Krisztina dúla: Várandósnak lenni – egy várandós nő helye a társadalomban, elvárások, lehetőségek, megélések
            11.00-12.00: Mátyásné dr. Földi Zsuzsa a hordozo.hu tanácsadója: Babahordozás a mindennapokban

            Mindkét nap babahordozó eszközök kipróbálására nyílik lehetőség a Fő utcán 15.00-tól.
            Próbáld ki hordozóinkat! Hagyd nálunk a babakocsit, és járjátok be hordozóink segítségével szabadon a Mézfesztivált!
            Szaksegítségünk: Mátyásné dr. Földi Zsuzsa baba- és gyermekhordozási tanácsadó.
            Keresd sátrunkat a Mézfesztiválon!

            Szervezők:
            Kaposvári Babahordozó és Szoptatást támogató baba-mama klub

            ha támogatnál,kérlek irj nekem privit
            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

            Comment


              Zsófi, ebből a dekorból van annyi, hogy elég legyen az övtáskára úgy, hogy az egész zsebe dekoranyagból legyen?
              http://hajtkabolt.zoka7.fotoalbum.hu...ureid/12513333
              Ha igen, ebből szeretném az övtáskát.

              Ha nincs elég belőle, de rendelhető normál áron, akkor is ilyenből szeretném.

              Ha nem rendelhető, akkor a pamut madarasból.
              Szilvi, Keve és Sári anyukája

              Comment


                Zsófi, én is sokat gondolok rátok. Írok személyes üzenetet.
                Angéla
                Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

                Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

                Comment


                  Remélem nincs semmi baj Zsófi!

                  Kérdezném, hogy emilt tudtál-e olvasni!? Szegény hányatott sorsú övtáskámmal mi újság?? Írok privit is!
                  Ági

                  Comment


                    Zsófi! Ha most rendelnék hordozós takarót, akkor az várhatóan mikor lenne kész?
                    Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                    Comment


                      Szia Zsófi!
                      Csak halkan érdeklődnék az ssc-ről........... Köszi!
                      Patrícia, R+Á+Zs
                      LIgeti Baba Klub - XVI. kerület és környéke

                      Comment


                        Szia Zsófi!

                        Ha nem hívtál, azt jelenti, hogy sikerült a kiválasztott anyagból szerezni? Típusra pedig legyen olyan a takaró, amit te ajánlottál (4 réteg, 1 vízh. + 1 polár + 2 kivehető). Most vettem észre, hogy a kapucni-igényt külön kell jelezni, úgyhogy most szólok, hogy kérnék rá egyet, méghozzá levehetőt, és persze gallért is. Köszi!
                        A fizetést és az átvételt hogy oldjuk meg?
                        Utoljára szerkesztette fkriszta; 2010.09.07., 00:04.
                        Kriszta, Laci és a fiúk
                        Értékeléseim
                        fkriszta.privi kukac gmail.com

                        Comment


                          Amíg várakozunk olvasgattam a taapasztalatokat, így most már biztos, hogy 4 rétegűt (vízhatlan+polár+2 kivehető) szeretnék. A színekből azok vannak, amiket írtál? Ha polárból nincs más színű, akkor barnát kérnék, a vízlepergetősből pedig, hacsak nem túl világos, akkor a világosbarnát (galériában van olyan színű? végső esetben feketét). ) Gallérosat szeretnék, levehető kapucnival. A galériában úgy láttam lehet galléron kívül vagy belül rögzíteni. Melyik a praktikusabb?

                          OFF: Hegylakó nem kéri a normál vándor MT-t, viszont egy másik mamami igen. Ha küld címet akkor neki küldöm tovább.
                          Utoljára szerkesztette Pammut; 2010.09.08., 10:02.
                          Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                          Comment


                            Szia Zsófi!

                            Látom sok a munkád... Én is szeretnék hordozótakarót.
                            (4 réteg, 1 vízh. + 1 polár + 2 kivehető). Ilyet szeretnék kapucnival.
                            Megnéztem az elkészült takarókat,több is tetszik,ha van olyan készen amilyet szeretnék,már viszem is!
                            Színben inkább a barna-natúr-szürkék tetszenek,azok mennek (majdnem) mindenhez.
                            Utoljára szerkesztette Döme; 2010.09.07., 12:15.
                            Döme és a lurkók.

                            Comment


                              zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Imola, gratulálok Leventéhez!
                              Rossz hírem van..sajnos nincs használható mennyiség a mei tai-otok anyagából. Ha gondolod, nekifekszem és kiderítem az anyag nevét. Valahol biztosan lehet még kapni.
                              A táska anyaga a jövő héten érkezik, onnantól 1-2 nap és elkészül.
                              Zsófi,
                              látom eléggé el vagy havazva. Csak akkor keress, ha már egyenesbe jöttél, addig ráér. Esetleg, ha van valami nem túl mintás anyagod, ami menne a Hajtkánkhoz, az is jó lehet.

                              a táskára pedig már nagyon kíváncsi vagyok.
                              L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                              Comment


                                Omma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hello
                                Azt hiszem, szerelmes lettem. Nekem kell egy ilyen övtáska.
                                Mi a teendőm??
                                Anyagot hol tudok nézni?
                                Mikorra lesz kész?
                                Hello
                                Itt kérdeztem, de már tárgytalan. Vettem egyet használtan.
                                Nem hiszem, hogy nagy kavarás, mert választ (szerintem) nem kaptam.
                                Bocsi
                                Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
                                Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X