Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    hű most csatoltam így képet először, bocsi, h ien gigantikus lett
    AandikaA

    Comment


      SSC-ről lehet tudni valamit? Mennyibe kerül végül és mikorra készülne el? Köszi!
      (Zsófi írtam privit a lenes darabbal kapcsolatban, megkaptad?)
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

      Comment


        Zsófi, meddig tart az övtatyó bevezető ára?
        Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
        Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

        Comment


          Zsófi!
          Hajtka még mindig nem érkezett meg.Tudsz esetleg róla valamit?
          Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
          Villő '16 és Ötöske várható '18

          Comment


            miéárt, menni az ővtatyi bevezető ára?

            Comment


              Ind, vlhol írta Zsófi, hogy 6000ft utána meg 8000 lesz.
              Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                Szia Zsófi! Szeretnék kérni egy övtáskát a 115-ös anyagból, ha lehet. Köszönöm!
                Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                Comment


                  Szia Zsófi,

                  van-e jelenleg kész övtáska?-mégiscsak kellene-ajándéknak szánnám.
                  (ha esetleg nincsen kb.mennyi idő az elkészülte?)

                  Comment


                    Zsófi!

                    Annyira gyönyörű a mei tai-unk!!!!!!! Olyan jól tudom magamra kötni!!!!! Kééééééényelmes!

                    Kisfiam mondta, hogy feltétlen szóljak, a néninek, aki csinálta, hogy nagyon szép mei tai-t csinált!!!

                    KÖSZÖNJÜK!!!
                    Ági

                    Comment


                      Zsófi, mi van veletek?
                      Kata

                      Comment


                        Nem volt netünk pár napig...

                        cseburaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi, én is jöttem érdeklődni
                        Készen van a csatosotok. Szerdán?


                        koc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a dekor tuti jó lesz így? nem gond?

                        és akkor mennyiért varrnád meg az onbut?
                        Persze, semmi gond a dekorral.
                        Az onbu árait az 1. hsz-ban láthatod, ezekből jön le 3000 Ft, ha hozod az anyagot. Ebben a karika is benne van, ha azt is hozod, akkor még 1200 Ft-tal kevesebb.


                        dhazai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hűűű, ez aztán a jó hír!
                        Szombat délelőtt mehetünk? Összeszámolnád, hogy mennyit kell még fizetnünk?
                        Köszi!
                        A csatosból maradt 5000 Ft, a takarónál nem emlékszem, hogy mennyiben maradtunk.. 3 vagy 4000 Ft?


                        Mérienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Rendben! És akkor szoros pánttal kérném, totyogóra. Kell még valamilyen adat? Mikorra tudod elkészíteni?
                        Már csak egy nagyon pici munkám van vele. Hogyan jusson el hozzád?


                        maczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi, csak jelzem itt is, hogy legyen meg írásban, hogy akkor beállok a sorba egy övtáskára valamelyik dekorunkkal, ráérősre Ja, és jó nagy legyen, hogy engem is körbeérjen
                        Mindkét anyagodból kijön, úgyhogy válassz, melyik legyen. És mérj légyszi egy pontos csípőbőséget!


                        Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi! Átutaltam tegnap az övtatyi+postakltsg-et.
                        A Zarás övtatyi érdekelne, a képek függvényében...(igen, övtatyi-halmozó lettem)
                        Íme:

                        Ez egy nagyobb méretű övtáska, 90-100 cm-s csípőre való.


                        silgi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia Zsófi!
                        Én is beállnék a sorba egy hordozós táskára és/vagy egy övtáskára.

                        Kb. mikorra lenne kész csak a táska? Az övtáska ráérne később is.
                        Köszönöm!
                        Szia! Ha a készleten lévő anyagok közül ikerül választanod, akkor 1,5 hét alatt készül el a táska. Ha rendelni kell, akkor 1 hónap nagyjából.
                        Melyik anyag tetszene?


                        Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        SSC-ről lehet tudni valamit? Mennyibe kerül végül és mikorra készülne el? Köszi!
                        (Zsófi írtam privit a lenes darabbal kapcsolatban, megkaptad?)
                        A privit nem kaptam meg..
                        Az SSC ára 26000 Ft és készleten lévő anyagból 2 hétre tudom vállalni.


                        matu77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi, meddig tart az övtatyó bevezető ára?
                        Ó igen, ezt még nem tisztáztam. Az első hsz-ba terveztem beírni, de még mindig csak a takarókig jutottam..
                        A júli 30-ig leadott rendelésekre vonatkozik a bevezető ár (6000 Ft9, augusztustól 8000 Ft lesz.


                        sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsófi!
                        Hajtka még mindig nem érkezett meg.Tudsz esetleg róla valamit?
                        Kerestetem. Azt ígérték, hogy hívnak, ha van eredmény.
                        Zsófi

                        Comment


                          bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia Zsófi! Szeretnék kérni egy övtáskát a 115-ös anyagból, ha lehet. Köszönöm!
                          Persze hogy lehet, csak közben töröltem az albumból pár képet és átrendeződtek a képszámok. Linkeld légyszi, hogy melyikre gondolsz!


                          gale eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia Zsófi,

                          van-e jelenleg kész övtáska?-mégiscsak kellene-ajándéknak szánnám.
                          (ha esetleg nincsen kb.mennyi idő az elkészülte?)
                          Kész övtáskák:
                          80-90 cm
                          80-90 cm
                          85-95 cm
                          90-100 cm

                          1,5 hét alatt tudom elkészíteni, ha ezek nem tetszenek.


                          kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zsófi!

                          Annyira gyönyörű a mei tai-unk!!!!!!! Olyan jól tudom magamra kötni!!!!! Kééééééényelmes!

                          Kisfiam mondta, hogy feltétlen szóljak, a néninek, aki csinálta, hogy nagyon szép mei tai-t csinált!!!

                          KÖSZÖNJÜK!!!
                          Örülök, hogy tetszik a Hajtkátok! A kisfiad szavai nagyon nagyon jól esnek!! Használjátok egészséggel!
                          Zsófi

                          Comment


                            zoka7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            Készen van a csatosotok. Szerdán?
                            De jó Jó a szerda, csak pontosítsuk, hogy hánykor hol legyek! És hogy mennyivel tartozom végül, már nem tudom követni Az övtáskát is kifizetném, akkor is, ha még nincs kész.
                            Kata

                            Comment


                              Nekem a kész övtasik közül a népmesés, azaz kis madárkás nagyon tetszik, godolkodom rajta, még meg kell mérni a csípőm. Tudnál válaszolni a zsebek méreteire vonatkozó kérdésemre is vagy bárki, akinek van ilyen övtáskája már. Nektek mi minden fér el benne? Köszi!
                              Hajni, aki már jógaoktató.
                              Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

                              Comment


                                Zsófi, újra írtam privit, kérlek jelezz vissza, hogy megkaptad-e, mert fontos! Köszi!!!
                                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X