Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zsofi, irtam privit anyagugyben japanos oldalrol...mar leadtad a rendelest? asszem modositanek, neharagudj
    megirom priviben!!!
    Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

    Comment


      http://hajtkameitai.zoka7.fotoalbum....tureid/8066856

      Ő az

      Comment


        Zsófi, én is jelentkezek az akciós csomagra!
        egyelőre nem tudok dönteni az anyagok között...
        Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

        Comment


          nos, megvan: http://www.equilter.com/cgi-bin/webc...34109391922.bb
          ezt a cicusosat szeretném. a takaró anyaga milyen lehet? azt is lehet választani?
          totyogó (az a legnagyobb, ugye?) méretben szeretném, levehető kapucnival a mt-t.

          a takarót nem bonyolult felkötni? (bocs a hülye kérdésért)
          és jó nagy hidegben is?
          Utoljára szerkesztette Mamacsibe; 2009.11.26., 19:49.
          Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

          Comment


            Zsófi, a korábbi és aztán mégis lemondott narancsos választásom sem jött még meg? (kíváncsi vagyok milyen élőben, ígérted, hogy lefotózod...)

            Comment


              Ági (és Zsófi) gyönyörű a bárányos!
              2D mamija, aki nagyon régen járt erre utoljára...

              Comment


                Csanya, ez vicces én azt hittem, a piactéren árult lett a tiéd Dunaújvárosba akkor csak ilyen Hajtkák lesznek, mert az enyém is ilyen, csak zöld pánttal és picit már árnyalatban Hát ez kész, még mindig nem hiszem el Most már muszáj együtt sétálni egyet, ha nagyobb lesz a Te manód is

                Zsófi, kitaláltam az álomtakarómat, remélem, nem törölsz a listából
                Szóval olyat lehetne, hogy kívül egy réteg vízhatlan egy réteg polárral alatta, belül egy dupla réteg polár összevarrva és ezt lehetne belegombolni. És meg lehet azt oldani, hogy mindkét rétegre ( vízhatlanra és dupla polárra ) is fel lehessen tenni a pántot és önállóan is lehessen használni? Vízhatlant csak akkor használnék, ha muszáj, mert az biztos nem túl szellőző anyag?
                Ha lehet, akkor megírom a színeket is. De küld el nyugodtan a fenébe, ha nem lehetséges, de szerintem ez egy nagyon praktikus cucc lenne

                Ági, szerintem ez a leggyönyörűbb kapucni lett a Tiéd, ami eddig készült, nagyon irigylem Éééén is szeretnék valami egyedit, de nem vagyok túl kreatív, csak halvány ötletkéim vannak, de a Tiéd oolyan gyönyörű!

                Mamacsibe, nehéz választani, de két oldala van a Hajtkának, nekem ez sokat segített

                Szép estét mindenkinek
                Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                Comment


                  Zsófi! Én is nagyon várom az enyémet. Az anyag megérkezett? Szép élőben is? Jövő héten szerdától nem leszek Bp-en kb egy hétig, de ide benézek egyszer-egyszer, kérdésekre válaszolok. Hú, már nagyon várom, hogy milyen lesz :-)
                  Ági kapucniján felbuzdulva kikreatívkodok én is valamit
                  __________
                  Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
                  gyerekruhák fiú cipők 20-25

                  Comment


                    Hát Mese ez tényleg vicces, hogy pont egy városba került két majdnem egyforma Hajtka... Tényleg muszáj lesz majd megsétáltatnunk
                    Egyébként tegnap hajtottam rajta, úgy kötöttem, tényleg sokkal jobb volt, de azért a kendő még jobb, viszont így 1-2 hónap múlva már biztos tuti lesz hosszútávon is

                    Comment


                      Tiedről van fotó? Mostmár megesz a kíváncsiság!

                      Comment


                        Csanya, ez az enyém:
                        http://hajtkameitai.zoka7.fotoalbum....tureid/8853174
                        Sokat szokott sétálni a városban , imádjuk, bár most egyre többet kendőzöm is, azt is megszerettem. És nekem is Girám lesz Ha aktuális egy séta, írj privit. De a girákat is megsétáltathatjuk
                        Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                        I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                        Comment


                          Zsoka szoval mar agyonnezegettem japanos oldalt es maradnek az eredeti valasztasomnal
                          O, es meg egy kerdes, lehet ugy kerni a Hajtkaat, hogy a teteje ives, de van lecsatolhato kapucnija? es mik a kapucni rogzitesenek lehetosegei? csak mert neke a patentos jonne be inkabb, az a kotozgetos nem annyira ( lakott nalam Zsofec szep Hajtkaja par napig, annak is kotozos kapucnija van es annyira az nem jott be)
                          Kapucnira majd agyalok en is valami jo kis dizajnt
                          Kosziiiiii
                          Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

                          Comment


                            Mesi, de jó hogy irsz, én is igy szeretném a meitai-t! már ha kivitelezhető ivesen+ levehető kapucnival. és azt hiszem, kávé szinű pánt menne a cicusokhoz legjobban
                            Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

                            Comment


                              Mese, biztos, hogy jót linkeltél?

                              Comment


                                Ugye, ugye? az 1.hsz-ben a kepeken is ivelt es kapucni MTk vannak, szoval sztem nem lesz gond. Remelem...
                                Utoljára szerkesztette messkete; 2009.11.27., 22:57.
                                Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X