Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Cili, a kistáska és a neszi terve

    (van bordó bőr is)
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette atak; 2011.03.11., 18:59.
    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

    Comment


      Rebeka tervei is itt vannak
      én a dúsabb hímzést a kapucnira nem javasolnám, mert a fejtetőn nem nagyon fog érvényesülni, és a gumi is behúzza, ezért most így rajzoltam, ahogy szoktuk, de természetesen, ha ragaszkodsz több díszítéshez, akkor ahhoz is készítek variációkat.

      A kistáskának és ilyesmi övtáskát javasolnék.
      Mellékletek
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        Ronimami bohém táskája.

        Drága Ronikám, tettem fel pár vázlatot kiindulásnak. Elsőre lila színt választottam, és valami szép trendi aprómintás anyagra gondoltam, erre kerülne a figura. Lehet bármilyen szín is, majd írod. (van egy klassz türkizem egyébként, végre varrok magamnak is egy szép tavaszi táskát, abból lesz...érdekel?) bőröm van sötét bordó, csokibarna - 80%ét -, fekete és drapp - ez elég világos.

        Azért nem bírtam ki, hogy ne rajzoljak neked egy szép magyarost is, de nem kell azt választani ez egy konzervatív darab kiöltözős hétköznapokra...izé...nem rábeszélésképpen, persze
        Mellékletek
        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

        Comment


          Kata nekem a zsiráfos tetszik,lila a szivem csücske, de a türkiz is érdekel,műbőrből a bordó. nézzük meg majd így

          köszi a magyarosat, de inkább ilyen kis bohókás lenne jó, nagymama zsiráffal
          Utoljára szerkesztette Ronimami; 2011.03.11., 19:07.
          Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

          Comment


            atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Cili, a kistáska és a neszi terve

            (van bordó bőr is)
            Kata drága, nagyon szépek, szuper, köszönöm szépen!!! Nagyon ügyes vagy

            A neszi tökéletes! A kistatyó is nagyon tetszik, a két változat a színazonos és a fekete hímzés, ha jól látom? Nem is tudom, a fekete hímzéssel is olyan szépen mutat... És szerinted milyen bőrrel nézne ki jobban, bordóval vagy feketével? Nekem ez így, fekete bőrrel kombinálva nagyon tetszik

            Viszont nagyon szuper az a bohém stílus is, amiben Ronimaminak tervezted a kistatyót, és erről jut eszembe, hogy egy valami hasonló stílusú, csak természetesen borzmintás kistatyó szerinted hogy nézne ki? Az is bordó alapszínnel, jól mutatna?

            Comment


              Kata, aprómintásból milyened van???? pötyike nincs véletlenül valami sötét alapon??
              Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

              Comment


                Kedves Kata, továbbgondoltam, és bocsánat, hogy variálok, de lehetne a kistatyó is inkább borzmintás? Csak mert olyan szépet terveztél Ronimaminak is
                A szín maradhatna, fekete-bordó (vagy esetleg bordó-bordó? talán még így vidámabb is lenne), és a borzminta körvonalas, vagy úgy rátét és hímzés, mint a hordozón, mit gondolsz?
                Nagyon köszönöm előre is!

                Comment


                  Én mikor számíthatok a tatyóra?? Nem sürgetés, csak kíváncsiság!
                  nem jövök többet, itt elértek:
                  zernike7kukacgmail.com

                  Comment


                    Szia Kata

                    Remelem sikerult elmenni erte a postara. Szerinted mikor keszul el majd a mienk. Na nem surgetni szeretnem. De lehet h akkor mar nem is kerek postazast mert aprilis 9-en megyunk haza.
                    Kinga, Timon 2010.05.14. anyukaja

                    Comment


                      Szia Kata!

                      A tervek alapján tetszik amiket rajzoltál.

                      Az övtáska ebben a méretben szerintem jó lesz csak az iratoknak lehet egy kicsi külön hely belül-nem kell zippes, elég ha be tudom csúsztatni egy zsebbe(küldöm a méretét )?
                      Mobilnak nem is kell kívülre hely, látom te se tettél szerintem se lenne jó.
                      A másik táska szerintem legyen a hagyományos méretek szerinti onbag hogy azért lehessen pakolni bele.

                      Milyen anyagból lehet a türkiz anyag ? tetszik a kord , esetleg ha vmi hasonlóan puha vmi van amit javasolsz akkor esetleg.....
                      Köszönöm Rebeka
                      3 gyönyörű gyermek boldog anyukája (17 éves Dórika, 15 éves Petruska, 3 éves Beni)

                      Comment


                        kkinga79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia Kata

                        Remelem sikerult elmenni erte a postara. Szerinted mikor keszul el majd a mienk. Na nem surgetni szeretnem. De lehet h akkor mar nem is kerek postazast mert aprilis 9-en megyunk haza.
                        SZia drága Kingám
                        ma elhoztam a postáról, alig akarták ideadni. na nem a nembedobott szelvényt hiányolták, pzstán a nőcinek nem volt kedve megnézni a mögötte lévő mindkét polcon, meg az 1m levő raktárban is...micsoda elvárásaim vannak, mi?...viszont elvárta volna, hogy valahogy ott azonnal tudjam meg, hogy miként jött a csomag, és mikor mondtam neki cinikusan, hogy nem tudom, de vagy emilben meg tudom kérdezni és akkor várhatok még egy hetet a két hete úton levő csomagomra, vagy telefonálhatok svájcba erre az egész sor röhögött, és kelletlenül 1perc alatt megtalálta a csomagot ... no vomment. lényeg, hogy itt van

                        a tiéd is kb. a 1,5-2 hét múlva lesz kész a többiekével együtt

                        lehet, hogy nem érdemes postázni
                        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                        Comment


                          Rebeka,

                          örülök, hogy tetszik akkor a hordozót kezdjük is.
                          táskákat értem, várom a zseb méretét. az övtáskán kívül elöl van egy zipzáras zseb a fedlapban, belül egyterű, van egy sima zseb, és egy kulcskarabiner, és kívül van egy gumis zseb kulacsnak.

                          onbag akkor szokásos

                          türkiz vászonból lenne, vagy van egészen világoskék kord. kordból nincsen türkiz. az az árnyalat, amit rajzoltam, az egy közepesen vastag 100% pamut vászon, tehát nem olyan bársonyos, mint a kord, de puha, mivel nem a vastag munkaruha vászon.


                          Rebeka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia Kata!

                          A tervek alapján tetszik amiket rajzoltál.

                          Az övtáska ebben a méretben szerintem jó lesz csak az iratoknak lehet egy kicsi külön hely belül-nem kell zippes, elég ha be tudom csúsztatni egy zsebbe(küldöm a méretét )?
                          Mobilnak nem is kell kívülre hely, látom te se tettél szerintem se lenne jó.
                          A másik táska szerintem legyen a hagyományos méretek szerinti onbag hogy azért lehessen pakolni bele.

                          Milyen anyagból lehet a türkiz anyag ? tetszik a kord , esetleg ha vmi hasonlóan puha vmi van amit javasolsz akkor esetleg.....
                          Köszönöm Rebeka
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én mikor számíthatok a tatyóra?? Nem sürgetés, csak kíváncsiság!
                            jövő hét végére ütemeztem, mivel rövid hét, nem tudom, hogy végzek a többi dolgaimmal, lehet, hogy átcsúszok vele a köv. hét elejére, de igyekszem.
                            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                            Comment


                              jaj,gyönyörű a Vándor...az a hímzés....
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                Lizzie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Kata, továbbgondoltam, és bocsánat, hogy variálok, de lehetne a kistatyó is inkább borzmintás? Csak mert olyan szépet terveztél Ronimaminak is
                                A szín maradhatna, fekete-bordó (vagy esetleg bordó-bordó? talán még így vidámabb is lenne), és a borzminta körvonalas, vagy úgy rátét és hímzés, mint a hordozón, mit gondolsz?
                                Nagyon köszönöm előre is!
                                semmi baj, hozom a rajzokat úgy
                                nekem bekön a bordó

                                applikációval így tudom megoldani, a hordozóra hímzőműhelyben készül, táskát egyelőre én hímezem otthon, ez olyan minőségben, mint a többi táskáidon
                                Mellékletek
                                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X