Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kata!

    Az ssc mintája a madaras nekem is, amit egyszer átküldtél emailben pdf-ben, a legelső volt azon a rajzon. Színeket, anyagokat már írtam. Ma küldöm a babzsákpárna fotót, már lemértem, csak keresem a zsinórját a fényképezőnek.

    Össze tudjuk írni, milyen más változtatásokkal kértem az ssc-t?
    Ez jutott eszembe:
    - vékonyabb vállpánt, mint amit próbáltam
    - felülről jön a vállpánt, nincs az állítható pánt pluszban
    - kis fülek a vállra, akasztani dolgokat
    - 3-4 cm-el magasabb body rész
    volt még valami?
    Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

    Comment


      jaj de jó, hogy írtál emlékeztetőt Zsaki! köszi

      vékonyabb vállpánt, és eggyel rövidebb is!
      nem értem, hogy felülről jön a vállpánt?

      a többi ok, sztem más nem volt. színt mintát megbeszéltük, de azért írok, amikor kezdem

      rongyikért mikor jössz, vagy mi legyen velük?

      fotót várom
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        Hát nem olyan, mint a manducánál, hogy vállnál fent is állítható, hanem mint a Liliputi, hogy csak hónalj alatt. Remélem, a héten át tudom venni a rongyikat. Szombaton jössz esetleg a klubba? Mert mi megyünk, és ha te is, akkor ott.
        Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

        Comment


          ja, jó azt értettem, csak azt hittem ezen kívül még van valami spéci dolog, amire nm emlékeztem de így oké!

          klub nem megy, lakást felújítunk egy kicsit, meg lilla nagymamázik, meg gyuszi beteg még mindig...mikor lesz már melegebb, hogy ne legyenek egyfolytában felváltva betgek meghát varrrrokvarrrokvarrrrok is, úgyhogy most sűrű egy kicsit az élet, de a pénteken megyek ikeába, az örsre. nektek az metróval elég jól megközelíthető. délelőtt megyünk? jó nektek?
          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

          Comment


            Kata hú,hát nehéz!Mert az apró mintásból tetszene a madirka és a zöldből a többi.De azt mondod te is,hogy ne legyen keverve és egy anyag legyen a madár,a bélés és a pánt másik fele?
            Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

            Comment


              De, az ikea nagyon jó lenne. Majd még pontosítsunk.

              Szegénykéim. Mi is nagyon várjuk már a tavaszt, de úgy látszik, visszakéredzkedik pár napra a tél, pedig már eldugtam az overállt is.
              Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

              Comment


                Detti, aztazt szerintem úgy hogyismondjam hülyén hangzik, de logikusabb, tisztább , harmonikusabb lenne. de te tudod, megvarrom szívesen a zölddel is, csak szólni akartam, hogy gondold át mégegyszer, mert szerintem úgy lenne jobb. ezek a mintás anyagok nagyon szépek, van a boltban nagyon nagy választék is belőlük. én is mindig kísértésbe esek, legszívesebben mindet megvenném, annyira gyönyörűek de vigyázni kell, mert nem mind jó egymással. ezek nem egy stílusúak, nem egy színvilágúak, azért nem jók együtt. az aprómintás nagyon karakteres anyag, a zöld finomabb.
                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                Comment


                  zsaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  De, az ikea nagyon jó lenne. Majd még pontosítsunk.

                  Szegénykéim. Mi is nagyon várjuk már a tavaszt, de úgy látszik, visszakéredzkedik pár napra a tél, pedig már eldugtam az overállt is.
                  jaj ne legyen tééél, már nőnek a hóvirágok meg a krókuszok az ovikertben, nem szabad becsapni őket

                  ikea szuper! sztem mi 10 körül érünk oda, igyekszünk előtte.
                  Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                  www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                  hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                  Comment


                    ezek a madárkák
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      Szia Kata,
                      a fényképalbumból nagyon tetszik, a vége felé van, egy nagy zöld- mintás táska. hordozáshoz is jó, vagy ez hülye kérdés?
                      nagyon kellene nekem hordozós táska.
                      van egy babybjörn kengurum, meg lesz kendő-darabom, abból varrnál esetleg? nem tudom a bb-t fel lehet-e értelmesen használni valamire...
                      és ha nem, akkor a fenti, vagy ahhoz hasonló táska mennyibe kerülne?

                      Comment


                        Szia Ditamaja, na ezt nevezem kihívásnak! küldj légyszi fotót, aztán megmondom tudok-e valamit kezdeni vele.

                        az említet táska pont hordozáshoz jó

                        a zöld táskát 7500-ért csináltam. ez még bevezető áron volt, majd kicsit kell emelnem (max 1000 ft-ot), mert mennek fel a tartozék árak nagyon, de ez egy nagyon nagy táska volt. ha lesz hozott anyag, akkor persze ebből lejön, majd csak a munakdíj lesz. részleteket megbeszéljük majd akkor, ha jössz, május felé tudom ígérni. beírlak a sorba az 1. hszbe.

                        mielőtt te jössz, jelentkezem.

                        üdv. Kata
                        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                        Comment


                          Ditamaja, ilyened van?

                          nem tudom mennyire lehet szétszedni, attól függ majd, és hogy milyen formát szeretnél, ill lehet belőle csinálni. de a kendő darabot biztos fel tudjuk használni

                          kérdés: ha jó állapotban van én sajnálnám szétvágni, inkább add el, ezek elég jó áron mennek, úgy tudom. az árából megvesszük az anyagot a táskához
                          Utoljára szerkesztette atak; 2010.03.03., 16:40.
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            Kata, majd csinálok képet róla, egy régebbi tipusom van.
                            a kendő mindenképpen vágva lesz kb 3,25 m marad belőle előreláthatóan.
                            egy a zöldnél talán kicsivel kisebb táska kellene, irj fel persze

                            Comment


                              Kata,sikerült anyagot venni?
                              Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                              Comment


                                sikerült igen, a héten befejezem amint tudok teszek fotót is.
                                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X