Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szia Ági!

    Köszönjük Nektek is minden jót, és szépet kívánok az új évre.

    teszek fel képeket, ilyen színeim vannak (filc van még bordó meg zöld,csak gondoltam ehhez a lóhoz nem olyan jó, de lefotózom azt is, ha szeretnéd)
    Mellékletek
    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

    Comment


      Vizsom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ÁÁÁÁ, a várva várt puffom !És, igen kérnék is egyet !Többit privizem....
      szia Bea, ilyenre gondoltál? ára polisztirolgyöngy töltettel 9500 Ft, Neked már jár a törzsvásárlói kedvezmény 5%, az 9000 lesz majd.

      Határodő jövő hét valahogy
      Mellékletek
      Utoljára szerkesztette atak; 2010.01.11., 18:50.
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        Ianna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Boldog új évet mindenkinek!
        Ha van szabad kapacitásod, akkor nagyon örülnék a hordozós táska "látványtervének".
        De nem akarlak siettetni...

        Ianna, készítem a tervet, holnap lesznek képek
        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

        Comment


          Omma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat.
          Na meg a lovacskát, annyira szép az a paci, hogy tuti nem bánja meg aki rendel!!! Mert ma meg is érkezett, pont jókor, mert már nem tudtam elfoglalni a gyermeket a mézes sütése közben
          Úgyhogy köszi köszi köszi
          Békés Boldog Karácsonyt!!!
          Omma köszönöm, aranyos vagy, remélem jól sikerült a mézes bár már biztos megettétek
          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

          Comment


            Nagyon jó, de ne narancssárga legyen a béka jó?A szobája kék-zöld és egy pici piros, azért gondoltam ezeket a színeket De ha lenne piros anyagod, akkor úgy is tetszene ha az,hogy az alja kék, a teste zöld ,a teteje meg piros rajta a zöld kord békával
            A határidő,nekem mindegy nincs időhöz kötve
            Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

            Comment


              Megint vagyok, kicsi már alszik!Lenne egy B verzióm is : alja kék a többi mind zöld és a tetején egy kord zöld béka(a kord úgyis sötétebb mint az alap zöld)
              Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

              Comment


                Bea, bocs, akkor nem jól értettem.

                Vastag vásznam most bordó van csak, ami illene ehhez a zöldhöz. olyan, mint Viki takarója. ha az nem passzol a szoba színeihez, akkor legyen inkább zöld és a béka is zöld? megnéztem a zöld kordot (amilyen lett a takarón is a béka), az tök jó ezzel a zöld vászonnal. hímzés meg barna (az is a már ismert selyemfényű). így tetszene? és akkor az alja lenne kék. mennyire pufira tömjem? (javaslom: teljesen kitömöm, és majd eresztetek ki belőle, ha túl magas. a polisztirolgyöngy össze fog esni idővel egy kicsit, akkor meg visszatöltitek amennyi kell)
                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                Comment


                  atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Bea, bocs, akkor nem jól értettem.

                  Vastag vásznam most bordó van csak, ami illene ehhez a zöldhöz. olyan, mint Viki takarója. ha az nem passzol a szoba színeihez, akkor legyen inkább zöld és a béka is zöld? megnéztem a zöld kordot (amilyen lett a takarón is a béka), az tök jó ezzel a zöld vászonnal. hímzés meg barna (az is a már ismert selyemfényű). így tetszene? és akkor az alja lenne kék. mennyire pufira tömjem? (javaslom: teljesen kitömöm, és majd eresztetek ki belőle, ha túl magas. a polisztirolgyöngy össze fog esni idővel egy kicsit, akkor meg visszatöltitek amennyi kell)
                  Nagyon jó lesz a zöld, zöld korddal Jó, tömd ki aztán majd beállítom a tömörségét.Ja és lenne egy paci is(ez a Viki szülinapjára lesz majd tehát ráér de jöhet együtt majd ).Köszönöm!
                  Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                  Comment


                    milyen paci, filc, mint Mágikának? vagy Vikinek is egy babzsák pacival?
                    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                    Comment


                      Szia Kata,

                      De szépek!
                      Legyen sötétbarna filc (képen szürke mellett), barna(?) bőr (szintén szürke mellett) és sárga gyapjú (képen a kupac tetején). Ha "élőben" jól mutatnak együtt. Ha nem jók együtt a színek, akkor rád bízom, kérésem annyi, hogy sötét ló, világos sörény, farok és nyereg.

                      Köszönöm szépen!
                      Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                      Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                      Comment


                        A filcpaci kellene: teste sárga filc,pofa-pata szürke filc,sörény-farok szürke fonal,nyereg: alsó rész szürke bőr, rá rózsaszín bőr felső Ezt Viki kérte így
                        Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                        Comment


                          Mágika lovacskája

                          Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia Kata,

                          De szépek!
                          Legyen sötétbarna filc (képen szürke mellett), barna(?) bőr (szintén szürke mellett) és sárga gyapjú (képen a kupac tetején). Ha "élőben" jól mutatnak együtt. Ha nem jók együtt a színek, akkor rád bízom, kérésem annyi, hogy sötét ló, világos sörény, farok és nyereg.

                          Köszönöm szépen!
                          SZia Ági:

                          rendben a színek, a homlokán a csillagot is akkor sárgából készílem, meg a patáit, azzal jó lesz a sárga sörény, farok. a nyereg két színű, a nyeregtakaró lenne barna, rajta a nyereg fekete. (elkezdem csinálni, de még szólj nyugodtan, ha módosítani szeretnél,a nyereg készül utoljára)
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            Vizsom - Viki lovacskája

                            Vizsom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A filcpaci kellene: teste sárga filc,pofa-pata szürke filc,sörény-farok szürke fonal,nyereg: alsó rész szürke bőr, rá rózsaszín bőr felső Ezt Viki kérte így
                            ...mikor fotóztam úgy láttam elég színhűek lettek a fotók, de már látom,hogy nem annyira...

                            szóval a bőrök színe mind egy árnyalattal sötétebb, így a szürke bőr az fekete, a rózsaszín pedig inkább ciklámen, a piros meg bordó.

                            a teste jó lesz így, ha ilyennek szeretné, de a nyergen gondolkozzatok, hogy legyen-e a fekete, vagy inkább helyette a bordó, mint nyeregtakaró?
                            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                            Comment


                              atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ...mikor fotóztam úgy láttam elég színhűek lettek a fotók, de már látom,hogy nem annyira...

                              szóval a bőrök színe mind egy árnyalattal sötétebb, így a szürke bőr az fekete, a rózsaszín pedig inkább ciklámen, a piros meg bordó.

                              a teste jó lesz így, ha ilyennek szeretné, de a nyergen gondolkozzatok, hogy legyen-e a fekete, vagy inkább helyette a bordó, mint nyeregtakaró?
                              nálam tiszta szürke Jó akkor a nyeregtakaró legyen fekete és rá a ciklámenes nyereg vagy fordítva, ahogy szerinted jobb
                              Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                              Comment


                                Vagy jól mutat a bordó takarón a ciklámenes nyereg? Ha igen akkor az is jó
                                Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X