Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szia Emese, köszi, Karácsonykor igyekszem különösen kedves lenni

    nagyon jó az avatarod

    és akkor ti is benne a kalapban
    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

    Comment


      Van egy olyan hordozós táska, hogy Onbag http://www.onbag.co.uk
      Ennek jó hosszú ésszéles a vállpántja, ezért sokféleképpen lehet kötni: hátozsáknak, oldaltáskának, előre, hátra... Én valami ilyet csinálnék magamnak, ha tudnék varrni. De nem tudok.
      Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

      Comment


        Tudom hogy nagyon odébb van még a Húsvét (hjaj de még mennyire... ), de mennyivel előtte kell megrendelni ha nyuszikat szeretnék? Bogim ugyanis épp Húsvétkor született úgyhogy igazán kijár majd neki akkortájt egy nyulacska
        Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

        Comment


          Egyelőre csak zugolvasok, és figyelem, hogy milyen szépségeket készítesz, de Ágoston nevében én is szeretnék jelentkezni a játékra.
          Pati: Á (08.04.15), D (13.02.14.)

          Comment


            Poholya, zugolvasók is játszhatnak, Ti is benne a kalapomban!
            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

            Comment


              mazs85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tudom hogy nagyon odébb van még a Húsvét (hjaj de még mennyire... ), de mennyivel előtte kell megrendelni ha nyuszikat szeretnék? Bogim ugyanis épp Húsvétkor született úgyhogy igazán kijár majd neki akkortájt egy nyulacska
              ...itt a karácsony már és húsvétig tart a karácsony, hoppsza ...

              jó, hogy szólsz előre, biztos húsvétkor elárasztanak a nyulak majd
              most van kész két barna és két szürke, mind nagy, csak össze kell még varrni, szóval ezeket akár január elején (első hete) is megkaphatod, amúgy kb. 1-2 hét általában normálisan. (mondjuk ,ami most van az nem normális... ) szóval legközelebb januárra vállalok már csak.

              mostanában három méretben készülnek már, olvass légyszi vissza, vannak fotók, méretek, milyenek )
              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

              Comment


                ó tényleg, a húsvéti nyuszik
                Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                Comment


                  Ianna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van egy olyan hordozós táska, hogy Onbag http://www.onbag.co.uk
                  Ennek jó hosszú ésszéles a vállpántja, ezért sokféleképpen lehet kötni: hátozsáknak, oldaltáskának, előre, hátra... Én valami ilyet csinálnék magamnak, ha tudnék varrni. De nem tudok.
                  ismerem ,hogyne

                  készítek ilyet. találd ki, milyen hosszú szárral kéred (kb), milyen alakú legyen a bugyor, nagyjából milyen forma, és akkor küldök tervezetet árral, jó. általában erős twill vászonból és kordból készülnek a dolgaim, váltózó mintával kézi-gép hímzéssel, rátéttel.

                  ha megvan a fazon nagyjából, és megfelel az ár is, küldök majd több motívumot, (mert bővült a gyűjtemény ), és kiatláljuk a mintát. jó így?
                  Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                  www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                  hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                  Comment


                    Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ó tényleg, a húsvéti nyuszik
                    na ugye, hogy hej hoppsza, hej galoppsza mondtam és, hogy húsvétig tart
                    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                    Comment


                      Szuper lenne!!
                      Bugyor akkora, hogy A4-es dosszié beleférjen, és legyen kb. 8 cm mélysége (vagy vastagságnak hívják?). Legyen néhány belső zseb, esetleg külső is (telefon, kiskulacs, ilyesmi). Színre talán a zöldes árnyalatok mennek leginkább a ruháimhoz.
                      Pánt hossza? 1 m sok szerinted?
                      Másállapot(ot) a szülészetben! Március 20. 15:00 Nyugati tér https://www.facebook.com/events/1532862387043803/

                      Comment


                        atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ...itt a karácsony már és húsvétig tart a karácsony, hoppsza ...

                        jó, hogy szólsz előre, biztos húsvétkor elárasztanak a nyulak majd
                        most van kész két barna és két szürke, mind nagy, csak össze kell még varrni, szóval ezeket akár január elején (első hete) is megkaphatod, amúgy kb. 1-2 hét általában normálisan. (mondjuk ,ami most van az nem normális... ) szóval legközelebb januárra vállalok már csak.

                        mostanában három méretben készülnek már, olvass légyszi vissza, vannak fotók, méretek, milyenek )
                        Hát, főleg hogy én augusztusban szoktam kezdeni a karácsonyi ajándékok beszerzését Januárban azért még nem kérném a nyuszit, de akkor időben szólok majd!!
                        Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

                        Comment


                          hú, okés, elmentem az agyamban, hogy mik az adatok, és januárban jelentkeznék a válasszal , meg akkor valami színterve, mintát is javasolok majd
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            mazs85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hát, főleg hogy én augusztusban szoktam kezdeni a karácsonyi ajándékok beszerzését Januárban azért még nem kérném a nyuszit, de akkor időben szólok majd!!
                            rendben mazs, akkor húsvét környékén már betárazunk a többi színből, méretből is bőven
                            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                            Comment


                              Hello
                              Én tutin az övtáska miatt jöttem zugolvasni, mert annyira kíváncsi vagyok, hogy készült-e már több... lehet-e már válogatni.
                              De végülis tavaszig ráér a dolog...
                              De ha már itt vagyok akkor kérdezem is: lehet még abba a kalapba jelentkezni????
                              Tetszik az a paripa!!
                              Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
                              Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

                              Comment


                                szia,

                                én csak zugolódtam itt titokban, de szeretnék jelentkezni a játékra, ha lehet

                                csodaszép az a paci
                                beo - kisfiam, Bazsa (2009.04.28)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X