Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg is osztottam...utólag gondolkodtam, hogy önzőnek kellett volna lennem!
    De rendes vagy!!!!!!!
    Patrícia, R+Á+Zs
    LIgeti Baba Klub - XVI. kerület és környéke

    Comment


      atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      na megpróbálom kibogozni a kérdéseket is:

      Lizzie, írhatod a kívánságlistát
      Jaj, de jó, de örülök!!
      Alapvetően mindent ugyanolyanra szeretnék, sötétbarna (csoki-kakaó-kávé) és krémszín összeállításban, ha lehet Ebből a sötétet képzeltem alapszínnek, a világosat pedig főleg dísznek (szegély, esetleg bélés egy része, ilyesmi). A mintát is krémszínre képzeltem a sötét alapon, esetleg lehet a Magyar népmesék madárkája vagy valami hasonló?
      A beosztást illetően nem is tudom, van valami megszokott forma, amit mindenki kér? Belső zsebek jók lennének pelusnak, játéknak, meg kulacstartó, ilyesmi
      A szíját nem tudom, hogy megkötősre szeretném-e, ha nem, akkor milyen megoldás lehet?
      A neszesszert és az övtáskát is, ha belefér, ugyanilyenre képzeltem el (Mármint a színeket és a mintát De ha ez a minta "védett", vagy esetleg túl bonyolult, akkor lehet más is, a honlapotokon olyan szépek vannak)
      Húú, nem tudom, mit kell még megadnom? Fizetni hogy tudok majd, átutalással? Előre, vagy majd szólsz?
      Jaj, de szuper, olyan izgatott vagyok Köszi előre is!!

      Comment


        Sziasztok!

        Most kihagyom mégis a Magyarinda-próbálgatást, szerintem most nem érné meg a postaköltséget, nagyon kicsik vagyunk még. Talán ha nagyobb lesz a csöppem.
        Írtam Katának is.
        Remélem, örülnek az utánam következők, hogy egy-egy héttel korábban megérkezik. Ha nem, akkor bocsánat, hogy megkavartam a dolgokat.

        Jó próbálgatást! Mi egyenlőre maradunk kendő-fanek!

        Üdv: Andi.
        Andi Csabi (2010.04.14.)
        és Dorka (Dorottya), aki sugármeghajtással érkezett egy izgalmas hétfő reggelen (2013. május 27.)

        Comment


          Andi, ha már eldöntötted, akkor mindegy, de én éppen azon kesergek, hogy miért nem próbáltam ki addig, amíg Eszter kisebb volt; én most úgy érzem egyelőre, hogy picihez kényelmesebb (de lehet, hogy csak fáradtabb vagyok)

          Majd írok a tapasztalatos topikba
          Móni, Eszter (2009/07) és Szonja (2016/09)

          Comment


            zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én meg is osztottam...utólag gondolkodtam, hogy önzőnek kellett volna lennem!
            jó a buli, látom
            Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
            www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
            hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

            Comment


              oh Kata még a fészbukon is

              jaj hát nem lesz nekem soha nyereményem.....
              na sebaj de lesz egy táskám ami másnak nem
              Emi&Botond(2010.03.09)

              Comment


                a fészbúkon másik van nem kell aggódni
                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                Comment


                  na már hirtelen pánikolni kezdtem

                  de azért megosztottam had lássa mindenki milyen sok szépséget készítesz
                  Emi&Botond(2010.03.09)

                  Comment


                    Köszi
                    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                    Comment


                      Csanád 3 hósan került bele, és teljesen érett rá. Mondjuk ő egy 6,5 kilós tömörgyönyör. Már hátra is lehet tenni lassan.
                      Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                      Comment


                        Igen, Csanádnak már eleve kicsi volt a szűkítő.

                        Legkisebb 2hetes baba használta már

                        (Ezt a hordozót 3-4 hós kortól ajánlom életmódszerű használatra, de újszülött kortól nyugodtan használható)
                        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                        Comment


                          Bende pedig 5 hósan(Ő is áprilisi), és azonnal kellett rendelnünk egyet annyira tetszett! Sztem nem olyan kicsi hozzá! De persze Te tudod, csak megjegyeztem!
                          nem jövök többet, itt elértek:
                          zernike7kukacgmail.com

                          Comment


                            atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            jó a buli, látom
                            Még egy bulitopik
                            Patrícia, R+Á+Zs
                            LIgeti Baba Klub - XVI. kerület és környéke

                            Comment


                              partika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Még egy bulitopik
                              nem jövök többet, itt elértek:
                              zernike7kukacgmail.com

                              Comment


                                atak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                eredményhirdetés nem tudom még mikor lesz, úgy, hogy karácsonyra odaérjen, de még egész advent alatt lehet jelentkezni. menjetek a facebookra is, ott is lehet nyerni
                                Én is szeretnék jelentkezni a játékra!
                                Judit
                                Boti (2009. július 18.), Benedek (2012. augusztus 29.) és Zétény Bendegúz (2015. január 14.) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X