Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAGYARINDA - csatos hordozók (ssc), hordozós ruházat, táskák, játékok, kiegészítők

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ó, köszönöm az ajánlatot, kedves Tőled. Vennék is, ha hordanám, de valahogy nem tudok övtáskát elképzelni magamon, távol áll tőlem. De nagyon szép, és a honlapon a női fazon még szebb, azon kissé el is gondolkodtam, de nem, nem használnám.
    De most megragadom az alkalmat, hogy elmondjam, tetszenek a munkáid úgy összességében, azért is szoktalak nézegetni.
    Hella, egy tündéri kislány anyukája
    [COLOR="Red"]

    Comment


      Ó, sajnálom, és esetleg egy nyuszit

      na jó, viccet félretéve, ha tetszik bármi, áll az akciós ajánlatom Neked a többi dologra is.

      köszönöm szépen a ot

      kicsit olyan most, mintha tukmálnék, pedig nem. az első gondolatom az volt, hogy csinálom ezt a játékot, és aki kitalálja, megnyerheti a prototípust, de annyira fáradt voltam, hogy elszabtam egy helyen, és már nem volt erőm újrakezdeni, szóval ezt így nem adom! azért gondoltam most inkább így a nyereményt...az meg fotónak jó, meg nekem is (nem látszik a baja )

      És ha nem kéred, akkor továbbadnám a nyereményedet annak, aki kéri

      És lesz még ilyen játék! mert van még sosemvarrott sosemlátott terv a tarsolyomban, mert jön ugye a mikulás, karácsony, esetleg a névnapomra is kaphattok majd valami meglepit.

      Utoljára szerkesztette atak; 2009.11.18., 23:18.
      Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
      www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
      hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

      Comment


        én a névnapodra szeretnék kapni
        Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

        Comment


          Kata, köszönöm. Most nem vásárolok semmit, de nézegetlek majd, kíváncsi vagyok mik lesznek még, aztán lehet, hogy majd egyszer élek vele.
          Hella, egy tündéri kislány anyukája
          [COLOR="Red"]

          Comment


            Tegnap odaadtam Vikinek a nyuszit...nem bírtam ki Nagyon de nagyon tetszett Neki, de szeretne neki egy kistesót Kérhetnék még egy nyuszit de fehér(krém,vaj) színben? Talán az majd kibírja Mikulásig
            Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

            Comment


              Jó, ha lesz játszótársam Roni, mert már van ötletem, mit lehet majd nyerni

              TippTopp, köszi

              Vizsom, meglesz Mikulásig. kicsi vagy nagy legyen?
              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

              Comment


                Szemi, elkészült a rongyi, Gábornál van a megbeszéltek szerint.

                Használjátok jó egészséggel, és ha van kedved, küldjélotókat, ahogy játszik vele a kicsi lány.

                Küldöm a képeket.
                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                Comment


                  Nagyot kérnék !Köszönöm
                  Bea, Viki(2003.04) és Zsombi(2008.08) anyuja

                  Comment


                    rendben
                    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                    Comment


                      Szia Kata!

                      Szeretném ha készítenél nekünk egy rongyit.
                      Nagyon tetszik a színvilága Szemiének, kivéve,hogy én bordó plüsst szeretnék, de minden más tetszene ha ahhoz hasonlítana.Lehetne nem 20X20, hanem 25X25 méretben?Mondasz rá egy árat?
                      Mindegyik rongyidnak kerül figura a pamut oldalra? Mert nagyon édes, én is szeretnék.
                      A név pedig: Bori
                      Nem tudnál ajánlani valamit, amivel három éves tud játszani és rákerülhetne ugyanígy a neve?
                      Mert a három évesem biztos nem éli túl ha Borinak névre szóló játéka lesz, neki meg nem.
                      Anita + 2kislány

                      Comment


                        szia Borsika.

                        a rongyi téren persze, minden megoldható

                        mivel az eredeti árban nem kalkuláltam hímzést, azt szemivel +450 ft-ért beszéltük meg, nagyobb méretben meg +350 ft lenne.

                        kérlek, válassz mintát hozzá. ha a weboldalon lévőkből nem tudtál választani, van még egy csomó figuránk készen, és készítünk is, csak találd ki, mi legyen az

                        a 3évesed kisleány, vagy fiúcska? tudnán ajánlani a kölyökhordozót első körben, az enyém imádta ennyi idősen (és azóta is nyúzza), de szeret mindent, amibe lehet rámolni.
                        egyik kedvenc játék, hogy összecsomagol, és elindul kirándulni, állatkertbe, boltba stb.

                        a kölyökhordozó azért jó, mert kis hátozsáknak is tudják használni, nagyobb dolgokna (aprókat nem ,mert alul kiperegne), de nagyobb dolgok cipeléséhez hátizsákszerűen működik, mert elég szorosan patentolódik fel az első része.

                        ha nem kishordozóra gondoltál, akkor szerintem megfelelő ajándék lenne bármilyen kistáska, vagy kis textilszatyor, vagy hátizsák. ára 2500-5000 ft között alakul majd. bármelyikre rá tudom hímezni a nevét. írd meg, mire jutottál, és válassz majd légyszi ehhez is mintát.
                        Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                        www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                        hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                        Comment


                          még az jutott eszembe, hogy készítettem már itthon filclovacskát (van róla kép az első oldalon). ehhez néha készítek bőrből nyerget,és pamut lószerszámot is. és tervben van régóta egy seprűnyélparipa is. ezeken is találnánk helyet a hímzéshez, pl a nyergen, vagy a nagy ló kantárján. ha ez érdekel írok árat rá.

                          és van még talonban a filcből készült korona ez is elég jól hímezhető. erről tudok fotót is küldeni, és persze az árat, ha érdekel.
                          Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                          www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                          hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                          Comment


                            kislány a nagyobbik is
                            A filcparipa aranyos érdekelne az ára, és a korona is érdekel, fotóval, árral.

                            Köszönöm
                            A mintákat pedig este átböngészem, most szaladunk az oviba
                            Anita + 2kislány

                            Comment


                              a nyiha tetszik a grafikák közül, de ha van még több szívesen megnézném
                              Anita + 2kislány

                              Comment


                                hűűű, bazi sok van, és a katalógus, még nincs kész, írj légyszi kategóriát, mi érdekelne.
                                magyar minta, állatos grafikák, mesehősök, tesz-vesz gyerekek, járművek, dínók, munkagépek, vicces kis izék, jelenetek...most hirtelen ennyi jut eszembe.

                                meg még az jutott eszembe altatás közben, hogy esetleg lehetne gyerek övtáska is (bár az nem annyira lányos... )
                                Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
                                www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
                                hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X