Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

1001fonal: minőségi természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    na, nem baj, pasinak az is jó. megrendelem a webshopban.
    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

    Comment


      Imola, köszi a rendelést, már el is vitte a futár, holnap érkezik!
      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

      Comment


        Kati, nem semmi ez a tempó. meg is jött.

        még nem tudtam nagyon szemügyre venni, nehogy a lányom kifigyelje ezt a jézuskás-ajándékos dolgot. (még jó, hogy olvasni még nem tud...)
        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

        Comment


          Szia Kati!

          Boldog Újévet!

          Látom, van még egy adag a chunky blue face-emből. Vinném, ha lehet. A Mamami bolt a raktárod? Mennem kell úgyis visszavinni a klubos kölcsönkendőt, onnan el tudnám hozni (de ha neked egyszerűbb a futár, úgyis lehet).
          És egyébként a Mamami boltban a teljes kínálatot meg lehet nézni?

          Köszönöm!

          L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

          Comment


            Szia! A mamami boltban minden ott van ami a weben, igen! Felretetetem neked Orsival a slubby bluet nehogy elvigyek az orrod elol.
            Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
            1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

            Comment


              szia Kati,
              tegnap el is hoztam köszönöm!
              meg még mást is
              L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

              Comment


                Kati, a Handmaiden nymph színében tudnál zoknifonalat rendelni? vagy zzokni/sport vékonyságút? olyan 400m/100gr körüliben gondolkozom
                fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                Comment


                  Sajnos csak nyáron jön legközelebb Fleece Artist, és még akkor sem tuti, annyira rosszak az árfolyamok, hogy képtelenség Kanadából bármit hozni épp.

                  Nézd meg a Malabrigo Sock színeket, azt hozok nemsokára:
                  http://www.malabrigoyarn.com/sub_yar...id_sub_yarn=16
                  hátha megtetszik valamelyik.
                  Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                  1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                  Comment


                    Kati, köszönöm, malabrigobol már megvan, ami tetszett, majd akkor visszatérünk rá máskor. én úgyis előre vásárolok, ami tetszik, és amikor látok hozzá való mintát, akkor állok neki
                    fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                    nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                    nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                    kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                    étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                    Comment


                      Szia Kati,

                      Megakadt a szemem a kötött játékok című könyvön az oldaladon. Egyszer mintha azt olvastam volna erről a könyvről, hogy hibásak a minták, vagy nem jönnek ki, vagy ilyesmi.
                      Erről tudsz valami megnyugtatót mondani?
                      Egy középhaladó (én ) tudja használni? Babát- babaruhákat kötnék a kislányomnak.
                      A másik, hogy melyik az a könyv, amiben az a szuper rácsos sapka van?
                      Köszi
                      Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                      Comment


                        Én annyit hallottam, hogy elég béna a fordítás (olyantól akinek megvan az eredeti angol és utána olvasta a magyart), de hogy konkrétan valamelyik minta hibás lenne azt még nem, pedig elég sokat vettek tőlem már a másfél év alatt. Sok mamaminak is megvan, a kötés topikban esetleg érdemes rákérdezni. De ha nagyon gáz lenne, biztos hallottam volna reklamációt.
                        A rácsos sapi:
                        Whimsical Little Knits
                        http://www.1001fonal.hu/bolt/52-whim...tesmintai.html
                        Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                        1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                        Comment


                          kattix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én annyit hallottam, hogy elég béna a fordítás (olyantól akinek megvan az eredeti angol és utána olvasta a magyart), de hogy konkrétan valamelyik minta hibás lenne azt még nem, pedig elég sokat vettek tőlem már a másfél év alatt. Sok mamaminak is megvan, a kötés topikban esetleg érdemes rákérdezni. De ha nagyon gáz lenne, biztos hallottam volna reklamációt.
                          A rácsos sapi:
                          Whimsical Little Knits
                          http://www.1001fonal.hu/bolt/52-whim...tesmintai.html
                          Köszi szépen, utánajárok.
                          Még lenne kédésem, bocsi, menet közben jut eszembe.
                          A fonalfaló programodban, a 10 % kedvezmény könyvre is vonatkozik-e?
                          Elég, ha csak lefotózom neked a szalagokat?
                          Ha kérek így (webshopból, kedvezménnyel) valamit átvehető-e a boltban?
                          Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                          Comment


                            hahóóóóóóóóó kérdésem van!
                            Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                            Comment


                              Pity eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Köszi szépen, utánajárok.
                              Még lenne kédésem, bocsi, menet közben jut eszembe.
                              A fonalfaló programodban, a 10 % kedvezmény könyvre is vonatkozik-e?
                              Elég, ha csak lefotózom neked a szalagokat?
                              Ha kérek így (webshopból, kedvezménnyel) valamit átvehető-e a boltban?
                              Bocsi, bocs, nem vettem észre a kérdéseid!
                              Minden termékre használható a kupon, és igen, a távolságra való tekintettel elég ha fotózod.
                              Szintén kivételesen átvehető a boltban. (Bár azért elég sokmindenkivel kivételezni szoktunk. )
                              Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                              1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                              Comment


                                Aki nem látta volna még a friss 1001fonal hírlevelet, itt olvashatja:
                                Új zoknifonal, alacsonyabb árak a legkedveltebb fonalainkra, téli kiárusítás

                                Maczy, töltsd fel az Ishbelt a facebookos játékunkra, szerintem nyerő lehet.
                                Illetve mindenkit buzdítok, hogy töltse fel a műveit, 5000 Ft-os 1001fonal utalvány lesz a legtöbb Like-ot kapó jutalma! Részletek a facebookon
                                Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                                1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X