Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Girasol ELŐRENDELÉS - csak nekünk szőtt exkluzív Girasol kendő

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Kkriszti detto, én is az egyesre szavaztam egyébként,- de végülis ez is tetszik. És egyébként egyetértek.
    Szilva


    Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
    Hurcibaba Klub (8)

    Comment


      #32
      Kriszti én vennék, írtam is, de most júliusban nem tudom a felét sem kifizetni, így sajna nem számítok Szeptemberre össze tudom szedni az árát, egy hét alatt nem megy. És szerintem sokan vannak még így.

      Zsu
      Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
      Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

      Comment


        #33
        én az 1,9,14-re szavaztam az első körben
        a döntőről sajnos lemaradtam..
        ez nem annyira tetszik , mint a másik 3, de még gondolkozom rajta
        Zsófi
        Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

        Comment


          #34
          KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          azért elég szomorú, hogy ötvenvalahányan szavaztak a 3. mintára (én asszem az egyest szerettem volna, de a nyerő is tetszik) - de még csak kb. 3-4-en veszünk kendőt???
          hát aki rászavazott, az minek tette? csak viccből? itt pénzről (is) van szó, azaz KAttix veszi meg a 90m-nyi mamamikendőt és senki sem akar most vásárolni?
          OFF
          Ez volt a kérdés: "Milyen legyen a Mamami Girasol végleges formája?"
          "Tehát, ez a végleges kör, most szavazz arra a designra, amelyik legjobban tetszik, szerda éjfélig!"

          Biztosan én vagyok vak, de sehol nem láttam a "ha szavazol, meg is kell venned a kendőt" - kitételt. Azért szavaztam, mert úgy gondolom, mivel ez egy mamamis kendőt, a mamamis fórumozók ízlését kell reprezentálnia, így véleményemmel ennek adtam hangot.
          ON
          http://moshatopelus.blogspot.com/
          Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
          Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

          Comment


            #35
            És az számít, hogy már a szavazós topicban megírtam, hogy kérek? Lehet a sorszámom pl. -2-es?

            A lényeg: igen én is előrendelek!!! Egy 420-as rojtos végűt kérek.
            BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

            Comment


              #36
              És milyen színű lesz a keresztszál?
              Szilva


              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
              Hurcibaba Klub (8)

              Comment


                #37
                OKé, Péter, valóban nem irta oda Katt, hogy venni is kötelező lenne. és nem is kérné most sem.
                de úgy érzem, hogy ha már mamamik vagyunk (papapi) és szavaztunk, az valahol azt is jelenti, hogy venni is szeretnénk. vagy csak úgy vaktában kattintgatunk???

                tehát ha ott lesz KAtinál 20 kendő, és csak 5-6 db-ot veszünk tőle, akkor mit csinál? te hogy éreznéd magad? lehet, hogy hónapok alatt szép lassan elfogyogat és végül nullszaldós lesz a befektetés.

                tulképp nem is a pénzről van szó, mert ugye ez egy jó kis közösség. de ha már áldoz rá valamennyit, akkor ne menjen kárba.
                vagy hogy is fejezzem ki magam. nem bántó akartam lenni, hanem félek, ezt az egész szavazást nem vettük komolyan.
                Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2009.06.28., 19:31.

                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                Comment


                  #38
                  KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  OKé, Péter, valóban nem irta oda Katt, hogy venni is kötelező lenne. és nem is kérné most sem.
                  de úgy érzem, hogy ha már mamamik vagyunk (papapi) és szavaztunk, az valahol azt is jelenti, hogy venni is szeretnénk. vagy csak úgy vaktában kattintgatunk???

                  tehát ha ott lesz KAtinál 20 kendő, és csak 5-6 db-ot veszünk tőle, akkor mit csinál? te hogy éreznéd magad? lehet, hogy hónapok alatt szép lassan elfogyogat és végül nullszaldós lesz a befektetés.

                  tulképp nem is a pénzről van szó, mert ugye ez egy jó kis közösség. de ha már áldoz rá valamennyit, akkor ne menjen kárba.
                  vagy hogy is fejezzem ki magam. nem bántó akartam lenni, hanem félek, ezt az egész szavazást nem vettük komolyan.


                  én Laeressel értek egyet...
                  az hogy az ízlésedet beleviszed a szavazásba, nem jelenti azt h veszel vagy nem azt hogy azonnal. az most derült ki mindenki számára, h mielőbb rendelni kell és hogy ilyen sürgős. eddig én nem olvastam, pedig az összes mamami kendős topicot olvastam. most már kifejezetten örülök, h nem az nyert, amire szavaztam. tán még a tervezgetősbe is írtam, h nem biztos h én veszek valaha új kendőt, de ha születne még babám ÉS nagyon tetszene a mamamis kendő, akkor olyat vennék. de az ugye még sok idő. én azt hittem, hogy ez szinte bármikor megvehető...


                  üzlet, nyilván az is, de szerintem előbb utóbb elkel!!! feltételezem más ssincs úgy, h azonnal, mert nyert a kendője meg is tudja venni...
                  közösség ide vagy oda, azért ha nem tellik akkor nem tellik...
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    #39
                    Én szivárványosat fogok rendelni, bármilyen is lesz az (jó lenne, ha égkék lenne majd a háttér). Mindenképpen szeretnék mamamis kendőt, de az összes lehetőség közül egyedül ez, a hármas nem tetszett. Ezt meg is írtam. Ha tudnám, hogy nem készül szivárványos, akkor azért rendelnék ilyet is, emlékbe, a legkisebb méretet. Így azért megtartom magamnak azt a lehetőséget, hogy amit veszek, azt majd használjam is és szeressem is. De tökéletesen érthető Kriszti felvetése.

                    Comment


                      #40
                      Egyetértek Pacival és Laeresszel. Én szavaztam, mégsem fogok venni. Azzal, hogy szavaztam, együttműködtem, támogattam az ötletet, ahogy írtam is, büszke vagyok a kezdeményezésre, tisztelem érte Katit. De nem fogok venni szolidarításból.
                      Ezt a kendőt nem csak a mamamisok vehetik majd gondolom, ezt figyelembe kellett volna venni a szavazáskor is...
                      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                      Comment


                        #41
                        én is egyetértek Petivel, bár nem szavaztam az utolsó körben végül is épp emiatt, mert nem biztos, hogy venni tudok/akarok. De mivel az én "tervem" nyert, ezért fontolgatom, hogy emlékbe muszáj lenne mégis beszerezni egyet

                        Comment


                          #42
                          Azt is figyelembe kell venni, hogy ez előrendelés, szerintem sokakban akkor fog eldőlni, ha látják , fogják, és összevethetik a szivárványossal. nekem nem futná most kendőre, de ki tudja mi lesz, ha beüt a szerelem?
                          Az anyagi részért szerintem Kati felel, felnőtt ember, aki szabadon hozott ilyen döntést, nem hiszem, hogy aggódnom kéne érte.
                          Kinga
                          Benjámin 2007, Mirjam 2010, Ruben 2013

                          Comment


                            #43
                            na izé, visszaolvastam és nem akartam ilyen undin fogalmazni, de ugyanúgy gondolom. azért remélem, h szivárványosból majdan ha már ott tartok, lapul nekem egy darab valahol
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              #44
                              szia kattix szeretnék egy 2.5 méterest, és egy 4,2 eset. Sose láttam még rojtos végűt.. nem tudom hogy tetszene e az nekem...:Snem bomlik az le? van valakinek tapasztalata?
                              Esetleg nem kérhetek egy 7 méteres darabot? és megvarrom magamnak... de ha ez így nem jó bármilyen szompontból, akkor nem.
                              szilda
                              Olivér
                              Tivadar és Johanna anyukája
                              Életünk képei "hobbim"

                              Comment


                                #45
                                Én csak azért lennék kicsit szomorú, ha nem lenne sok előrendelés hármaskából, mert akkor kár volt nyernie. Mert ha azok, akik tudják, hogy nem fognak venni, nem szavaznak, akkor lehet, hogy nem is a hármas nyert volna, és én is vidámabb lennék (persze egyéni szoc. probl.)...
                                Na mindegy, amúgy Katit sztem sem kell félteni, mert a kendők azért előbb-utóbb biztos elfogynak, sőt, lehet, hogy egyre többet érnek majd!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X