Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami Girasol ELŐRENDELÉS - csak nekünk szőtt exkluzív Girasol kendő

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Sára de jó!
    Nem tudom mennyire vagy vézna. Én 168cm/62kg vagyok és a 2,6m-essel (nem csapott végű) batyut csak a popsi alatt tudom megkötni. Csípőhordozáshoz viszont tökéletes.
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    Comment


      #17
      sparvöga, szerintem jövő héten meglesz a végleges szivárvány design, de az később szövődik.
      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

      Comment


        #18
        kattix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        sparvöga, szerintem jövő héten meglesz a végleges szivárvány design, de az később szövődik.
        Ok, ha látom már mind2 dizájnt, akkor el tudom majd dönteni, hogy melyiket szeretném. Köszi Katt!
        három a kislány

        Comment


          #19
          Én is várnék amíg kiderül milyen lesz a szivárványos.
          Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
          és a legifjabb padavan: Ádám
          aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

          Comment


            #20
            Én is kivárnám a szivárványost a választással.
            Fonalminták alapján a sárga a naranccsal helyet cserélhetne,így elveszik a zöld és a narancs közt.Talán élőben jobban fog látszani és szebb lesz,de nálam ez a fő visszatartó.

            Kattix!
            De ha elfogy az első rendelés és kell még akkor lesz később is szövetve még?
            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

            Comment


              #21
              Nekem meg tuti nincs pénzem júliusban, még a felére sem Sajnos,így tuti nem tudok előre rendelni

              Zsu
              Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
              Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

              Comment


                #22
                Kitöltöttem a megrendelőt.
                Szilva


                Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                Hurcibaba Klub (8)

                Comment


                  #23
                  kérdésem: ha rojtosat szeretnék és olyat amivel minden kereszteket és hasonló kicsibabacipelőst meg tudjak kötni akkor a rojtossal ugye 4,6 m legyen,nem elég a 4,2 m??
                  Réka
                  Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                  Comment


                    #24
                    szerintem nem elég a 4,2... én is emiatt veszek rojtosból egyel nagyobbat. nekem hátihoz jobb, ha picit hosszabb
                    dejó, rojtostesók leszünk

                    Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                    Comment


                      #25
                      Hát ha zsebes elölkeresztet is akarsz ,akkor sztem is kell a 460.
                      Szilva


                      Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                      Hurcibaba Klub (8)

                      Comment


                        #26
                        Tényleg,a rojtos egyenes lesz vagy csapott?
                        És kb.mekkora készlet várható az előrendelésen felül?
                        Szerintem több olyan lesz aki a kész alapján dönt véglegesen,mint ahányan itt jelezték.
                        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                        Comment


                          #27
                          Illa, a rojtosnak egyenes a vége.
                          Az, hogy mennyi lesz készleten az attól függ mennyi lesz az előrendelés. Szerintem méretenként 2, max 3 db.
                          A héten felteszem majd a TBWre is, hátha valakinek bejön ez a színkombináció és szeretne belőle.
                          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                          Comment


                            #28
                            Tehát sok előrendelő esetén is marad a 90 m,nem lesz több?
                            És lesz még később szövetés ha lesz később is érdeklődés?
                            Mikor indul a szivárványos szavazása?
                            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                            Comment


                              #29
                              Illa, de, ha meglesz a 90mnyi elorendeles akkor is rendelek plusz par dbot, de egyelore eleg mersekelt az erdeklodes, ugyhogy ketlem hogy ehhez kene folyamodnom... Utanrendelni akkor ha van eleg erdeklodo, legalabb 10-12 kendore, mert ott is 90m a minimum.

                              A szivarvanyosrol meg nyilatkozom a heten, meg nem tudom pontosan mikor lesz.
                              Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                              1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                              Comment


                                #30
                                azért elég szomorú, hogy ötvenvalahányan szavaztak a 3. mintára (én asszem az egyest szerettem volna, de a nyerő is tetszik) - de még csak kb. 3-4-en veszünk kendőt???
                                hát aki rászavazott, az minek tette? csak viccből? itt pénzről (is) van szó, azaz KAttix veszi meg a 90m-nyi mamamikendőt és senki sem akar most vásárolni?
                                vagy majd ha megjött a gyed?

                                mindenesetre úgy lettt volna fair, ha azok, akik szavaztak és nyert is a kedvencük, meg is veszik, nem?
                                én még igy is szivesen vásárolok, hogy nem erre voksoltam.

                                remélem azért lassan beindul és el fog fogyni a készlet. és hogy nem veszteséges lesz ez a beruházásod, Katt

                                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X