Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

***NaturaMia * Aromaterápia * Bio- és Natúrkozmetikumok személyre szabottan***

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Szia!

    Biztos kérek egy citronellás krémdeót és szeretnék még a lányomnak is..A rózsás csajosabb illatú? Vagy melyiket ajánlod egy kiskamasz lánynak?
    1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

    Comment


      #17
      blani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia!

      Biztos kérek egy citronellás krémdeót és szeretnék még a lányomnak is..A rózsás csajosabb illatú? Vagy melyiket ajánlod egy kiskamasz lánynak?
      A citrusost inkább - bár őt kéne megkérdezni leginkább
      Viszont ezeknél enyhe az illat, mert nem parfüm funkciót tölt be, tehát emellett lehet parfümöt használni.

      A tégelyben még határozottan érzed az illatát, de olyan kevés kell belőle, hogy felkened és utána pár perc múlva már alig érezni.
      Nekem már nagyon hozzászokott az orrom ezekhez az illékony természetes illatokhoz, így mikor szembe jön velem az utcán egy mostani modern perfümmel befújt hölgy, tisztára orrbavág az illata...

      Készítettem magamnak bio illóolajparfümöt is, egy könnyed illatos verbénásat - mennyei az illata többek szerint is, csak az egyetlen hátránya, hogy 2óra alatt teljesen elillan és fújhatom újra... ez van, a természet része az elmúlás is, minden szinten
      WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
      NaturaMia Professzionális Aromaterápia
      AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

      Comment


        #18
        Szia Kata!

        Jó, akkor mehet kicsi levendula a babafürdetőbe!

        A felnőttbe viszont nem tudom mi kéne, nagyon durva ekcémáról van szó(tele van sebbel, mindenhol), ami allergiával is párosul, így hatványozott a baj...már mindent kipróbált rá férjem, értsd ez alatt a gyógyszertári durva szteroidos krémektől kezdve, a természetes összetevőket tartalmazó krémeket, meg jó pár kezelést is(m ost akupunktúrás kezeléssel próbálkozunk)!
        Most nem megoldást várok Tőled, csak valami olyan tusfürdőt, ami nem marja tovább a bőrét, nem csípi, ilyesmik! Ötleted lenne?

        Sheavajra allergiás, a körömvirágra múltkor azt mondta az is csípi, így nem tudom mi kéne...
        nem jövök többet, itt elértek:
        zernike7kukacgmail.com

        Comment


          #19
          zernike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia Kata!

          Jó, akkor mehet kicsi levendula a babafürdetőbe!

          A felnőttbe viszont nem tudom mi kéne, nagyon durva ekcémáról van szó(tele van sebbel, mindenhol), ami allergiával is párosul, így hatványozott a baj...már mindent kipróbált rá férjem, értsd ez alatt a gyógyszertári durva szteroidos krémektől kezdve, a természetes összetevőket tartalmazó krémeket, meg jó pár kezelést is(m ost akupunktúrás kezeléssel próbálkozunk)!
          Most nem megoldást várok Tőled, csak valami olyan tusfürdőt, ami nem marja tovább a bőrét, nem csípi, ilyesmik! Ötleted lenne?

          Sheavajra allergiás, a körömvirágra múltkor azt mondta az is csípi, így nem tudom mi kéne...
          Ha elfogadja, hogy nem habzik, akkor csinálok neki is olyat, mint a babáknak ez a leggyengédebb cucc, amit ismerek.
          ez persze akkor jó, ha nem olyan a munkája, ahol nagyon koszos lesz (pl építkezés, asztalos, autószerelő stb...), ha csak izzadt kvázi, azt ez is leszedi (én is ezzel fürdök, csak hát én mégis nő vagyok).
          ha ez nem elég, akkor megpróbálkozhatunk a decyl glucosidossal is (áltlában ezt készítem felnőtteknek, de még ez is kímélő, de azért erősebb, és ez már habzik is)
          Illónak az ekcémára levendulát, balzsamos szuhart és olasz szalmagyopárt tennék bele - ezek sebgyógyítóak és nyugtatóak.

          A többit e-mailben írnám, ha írsz nekem a naturamia pont katalin kukac gmail pont com címemre...

          Rengeteget tanultunk is erről, komplett terápiákat, meg az évek alatt hozzá is tanultam máshonnan is, szóval rengeteg ötletem van, hogy hogyan lehetne ezen segíteni, ha a férjedben megszületett a döntés, hogy partner ebben...
          WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
          NaturaMia Professzionális Aromaterápia
          AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

          Comment


            #20
            Szia Kata! Létezik olyan arckrém, ami nappali hidratáló is, ránctalanító is, és hát még májfoltokra is hajlamos vagyok, szóval valami fényvédő is kéne bele! Vagy ez így egyben nem létezik? Vegyek egy sima hidratálót+ ránctalanítót+ fényvédő krémet?
            Enikő + 3 kicsi fiú

            Comment


              #21
              enika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia Kata! Létezik olyan arckrém, ami nappali hidratáló is, ránctalanító is, és hát még májfoltokra is hajlamos vagyok, szóval valami fényvédő is kéne bele! Vagy ez így egyben nem létezik? Vegyek egy sima hidratálót+ ránctalanítót+ fényvédő krémet?
              de létezhet

              én első körben megpróbálkoznék növényileg megoldani a fényvédelmet.
              szóval elkerülném, hogy titanium-dioxid fényvédős legyen egy napi hazsnálatú krém, mert azért mégiscsak egy por ami eltömíti a pórusokat... tudom most nagy divat lett, de nem értek egyet ezzel a metódussal...
              időt kérnék ehhez, mert fejlesztenem kell...

              és csak halkan jegyzem meg, hogy a májfoltoknak más oka is lehetséges...
              WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
              NaturaMia Professzionális Aromaterápia
              AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

              Comment


                #22
                Tudom, a májfoltoknak a máj túlterheltsége is lehet oka! Sőt igazából az a oka! Csinálnom kéne majd egy jó kis méregtelenítést is szoptatás után!
                Ha lesz ilyen krémed számomra, akkor kellene! Ja a pigment foltoknak is ugyanaz az oka lehet, mint a májfoltoknak? Mert azok is vannak!
                Enikő + 3 kicsi fiú

                Comment


                  #23
                  Mi a különbség a májfolt és a pigmentfolt között?

                  Comment


                    #24
                    enika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tudom, a májfoltoknak a máj túlterheltsége is lehet oka! Sőt igazából az a oka! Csinálnom kéne majd egy jó kis méregtelenítést is szoptatás után!
                    Ha lesz ilyen krémed számomra, akkor kellene! Ja a pigment foltoknak is ugyanaz az oka lehet, mint a májfoltoknak? Mert azok is vannak!
                    Anais eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mi a különbség a májfolt és a pigmentfolt között?
                    nos, megfogtatok - ennek a kérdésnek most én is igyekszem utána menni - kíváncsi vagyok

                    szerintem egyébként van különbség, de majd jövök a részletekkel, ha sikerült iderítenem...
                    WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                    NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                    AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                    Comment


                      #25
                      Oké! Nagyon várom!
                      Enikő + 3 kicsi fiú

                      Comment


                        #26
                        Gratulálok, Kata, hajrá, hajrá!!
                        Zsuzsi,
                        Samu (2011 tél) és Lázár (2015 ősz) mamája

                        Comment


                          #27
                          Szia Kata!

                          Tudnál nekem olyan krémet ajánlani ami jó lenne Gréti arcára?Tele van még neki apró pici piros kiütésekkel (dokinéni szerint anyatejes pöttyök), de ugyanakkor nagyon száraz picit ekcémába menő is.
                          Nekem pedig sokat puffad a hasam, arra nincs vmi jó illóolajod?

                          Köszönöm!
                          Ági
                          Bálint 2007.március 17. ,Barnus 2010.december 21. és Gréti baba 2013. január 27. anyukája

                          Comment


                            #28
                            Bálint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia Kata!

                            Tudnál nekem olyan krémet ajánlani ami jó lenne Gréti arcára?Tele van még neki apró pici piros kiütésekkel (dokinéni szerint anyatejes pöttyök), de ugyanakkor nagyon száraz picit ekcémába menő is.
                            Nekem pedig sokat puffad a hasam, arra nincs vmi jó illóolajod?

                            Köszönöm!
                            Igen. írok privit
                            WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                            NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                            AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                            Comment


                              #29
                              Kedves Kata,

                              tudnál valamilyen krémet ajánlani korpás szeborreás érzékeny bőrre is?

                              köszönöm,
                              Eszter
                              Eszter - Benjámin és Barnabás anyukája

                              Comment


                                #30
                                EszterS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Kata,

                                tudnál valamilyen krémet ajánlani korpás szeborreás érzékeny bőrre is?

                                köszönöm,
                                Eszter
                                Kedves Eszter,

                                igen, írtam is
                                WAHM: °NaturaMia° aromaterápia és házikencék - szívből Neked!
                                NaturaMia Professzionális Aromaterápia
                                AROMATERÁPA WORKSHOPOK - IMMUNERŐSÍTÉS

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X