Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

BelinBolt-hordozóstáskák,gyerekhátizsákok, babadolgok, ajándéktárgyak, textilből kész

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én szeretnék két lufisautót, ha van még és egy csattogós lepkét. Klubba nem megyünk, személyesen vennénk át az általad megjelölt helyen, ha lehet akkor a jövőhét második felében.
    (Remélem nem Miskolc Tiszai pu.-t fogod megjelölni! )

    Comment


      jujj de jó lesz belines valamim? : szupi, na akkor beírom a készülős topicba, h ne felejtsek el gombot vinni
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        most értem haza

        de zép a neszeszer is

        köszönöm

        és én is lestoppolnék egy lufisautót.
        Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

        Comment


          Judit, eltennél nekem is egy lufisautót? Klubba megyek, fizetem.

          Köszi, Mariann
          M, egy nőnapi kisvirág anyukája

          Comment


            Lolka, Mérienn, rendben.
            Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

            Comment


              Lufis autó van még?
              Én is szeretnék kettőt .
              Klubba megyek.
              Marcsi
              gyerekek: Ákos(7 éves), Peti(4 éves) és Eszter (1 éves)

              Comment


                Van, viszem Marcsi.
                Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                Comment


                  Én is kérnék szépen egy lufisautót és egy csattogós lepkét!!! Klubba megyek!
                  Zsófi

                  Comment


                    Judit, egy lepkecsattogót is betennél nekünk is? kocsival jöttök ugye?
                    a gombok miatt kérdezem
                    Anna
                    •••••••••••••••••••
                    Vince, Juli, Verocska

                    Comment


                      no, nem számoltam, de ha van még lufisautó, egyet én is szeretnék. klubba megyünk
                      [COLOR="Green"]Andi és a fiúk: Beni és Barni

                      Comment


                        Belin, az autó mellé szeretnék egy lepkét is. Köszi. Klubba megyünk.
                        Ági - Csongor, Viola és Írisz anyukája

                        Comment


                          Viszem, el van téve,


                          És elkelt mind, köszönöm.


                          dka: igen és nagy a raktér Úgy háromszáz kiló elég lesz, köszi.
                          Utoljára szerkesztette belin; 2009.02.06., 18:40.
                          Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                          Comment


                            Belin drága egy lepkét is szeretne Kómi a lufisautó mellé! De ez lehet, hogy már sok lenne Dannanlivinek a KLubból hazacipleni, uh írok privit ,de mindenképpen szeretném! Odavan az ilyen tologatókért a játszóházban!
                            Szilva


                            Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                            Hurcibaba Klub (8)

                            Comment


                              Beszilva: oké, viszem, aztán majd rákötöm Danannra.
                              Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                              Comment


                                Szia Belin! Gyönyörűek a munkáid, mostanában én is egyre inkább úgy érzem hogy meg kell tanulnom szabni-varrni, különben lemaradok valamiről...
                                Csak érdeklődnék, hogy maradt-e felesleges bögréd?
                                Most nem rendelek inkább, én nagyon ráérek és látom hogy most sok megrendelésed van.
                                A gombokat illetően kérdeznélek hogy egy marék gomb bármikor jöhet? Nagyon különleges darabokat szoktam találni turkáláskor...
                                Fruzsi
                                Nóri 2008.01.08 Tomicsucsu 2010.02.27 Julliska 2012.09.28 anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X