Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Jandó-bolt

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi Dóri, repülögépeket vagy mik azok, olyanokat is nézz lécci.
    Enikő egy férjjel és négy törpével
    ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
    Vega hét menü
    Kihívás (okt.1-14)

    Comment


      Szia Dóri! Kislányomnak szüksége lenne egy ovis tolltartóra. Olyanra, amiben ömlesztve vannak a ceruzák (tehát nem bújtatós). Ilyet vállalsz készíteni?

      Comment


        Szia! Épp most készül egy ilyesmi. Ma teszek is róla képet, és meglátjuk ilyesmi jó lenne-e.
        Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
        WAHMtopikom,blogom, munkáim

        Comment


          jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia! Épp most készül egy ilyesmi. Ma teszek is róla képet, és meglátjuk ilyesmi jó lenne-e.
          De jó, köszi!

          Comment


            Itt vagyok a képpel. Sajnos csak telefonos, a fényképezőről valamiért nem engedi rátenni a gépre Blül vatelinnel bélelt, hogy esésnél kímélje a tartalmát. A cuca rávasalt minta rajta, lehet persze más mintval, vagy anélkül, más színben és mintával is, ha tetszene.
            Mellékletek
            Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
            WAHMtopikom,blogom, munkáim

            Comment


              jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Itt vagyok a képpel. Sajnos csak telefonos, a fényképezőről valamiért nem engedi rátenni a gépre Blül vatelinnel bélelt, hogy esésnél kímélje a tartalmát. A cuca rávasalt minta rajta, lehet persze más mintval, vagy anélkül, más színben és mintával is, ha tetszene.
              Cuki! Egy rávarrott gombát szeretnék majd, ha lehet, az a jele. Anyagminták vannak valahol?

              Comment


                Gomba rendben. Milyen színű anyagok jöhetnek szóba?
                Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                WAHMtopikom,blogom, munkáim

                Comment


                  enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszi Dóri, repülögépeket vagy mik azok, olyanokat is nézz lécci.
                  Megvannak a képek, szerintem jók lesznek nagyon. A kívül sötétkék rendben, a béléshez jo a barnás sárgás narancsos kockás vízlepergetős anyag? Ez volt a legjobb szín, amit kaptam, viszont sokkal jobb fajta, mint az uzsistasakoké volt.
                  Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                  WAHMtopikom,blogom, munkáim

                  Comment


                    jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Gomba rendben. Milyen színű anyagok jöhetnek szóba?
                    Nah, ne bonyolítsuk! Megmutattam a csajszinak a képet, amit föltettél, és tetszett neki. Jó lesz olyan, de légyszi, varrj rá egy színben hozzáillő gombát. A mérete még a kérdés... Bele kell férnie a 12 db színesceruzájának (17 cm hosszúak), a 12 zsírkrétájának (ezek kicsik), egy ilyen ragasztónak (50 ml, 14 centi hosszú és 2,5 cm az átmérője, és egy kisollónak (12 cm hosszú és 6 cm széles).

                    Comment


                      jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megvannak a képek, szerintem jók lesznek nagyon. A kívül sötétkék rendben, a béléshez jo a barnás sárgás narancsos kockás vízlepergetős anyag? Ez volt a legjobb szín, amit kaptam, viszont sokkal jobb fajta, mint az uzsistasakoké volt.
                      Szuper, nagyon várom.
                      Enikő egy férjjel és négy törpével
                      ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                      Vega hét menü
                      Kihívás (okt.1-14)

                      Comment


                        enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szuper, nagyon várom.
                        Oda küldhetem ahova az előzőeket? Már majdnem elkészültem vele.
                        Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                        WAHMtopikom,blogom, munkáim

                        Comment


                          Anais eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nah, ne bonyolítsuk! Megmutattam a csajszinak a képet, amit föltettél, és tetszett neki. Jó lesz olyan, de légyszi, varrj rá egy színben hozzáillő gombát.
                          Elkészültem, gombával, és nagyított mérettel, hogy beleférjen minden aminek kell. Holnap fotózom és hozom a képet.
                          Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                          WAHMtopikom,blogom, munkáim

                          Comment


                            Itt a kép, de sajnos telóval készült, így nem a legjobb a szín.
                            Mellékletek
                            Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                            WAHMtopikom,blogom, munkáim

                            Comment


                              jando eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Itt a kép, de sajnos telóval készült, így nem a legjobb a szín.
                              De jó!!! Lilinek is nagyon tetszik. Írj privit utalási adatokkal, és intézem is.

                              Comment


                                De jó, örülök, hogy a kis tulajnak is tetszik. Köszi.
                                Dóri, Janka (2008.06.14.) anyukája
                                WAHMtopikom,blogom, munkáim

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X