Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubba kicsi, kendős, varrott hordozót

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    [Keres] Klubba kicsi, kendős, varrott hordozót

    Akció
    Hordozót és tanácsot is keresek . Klubtagjaink "tömegesen" vinnék a Bondolino-t. Egy darabunk van és nem vennék másodikat, helyette inkább egyéb kendős hordozót (Hop-tye, Mysol, Storch BabyCarrier stb.). Jó lenne, ha állítható lenne. És várnám a véleményeket is! Encsi állítható MT-unk is van. Eladó darabot is keresek (ha valaki tud közvetíteni Mamamin kívül, azt is megköszönném). Lévén klub, az ár sajnos nem mellékes tényező.
    Utoljára szerkesztette Pammut; 2016.11.17., 09:16.
    Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

    #2
    Én ismerem azokat, amiket felsoroltál, de szerintem a Bondolino kényelemben mindent visz. Viszont valszeg lesz egy eladó Anci félcsatosom, kisebb méret, érdekelhet esetleg?
    Enikő egy férjjel és négy törpével
    ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
    Vega hét menü
    Kihívás (okt.1-14)

    Comment


      #3
      Megnézném, bár Anci félcsatosunk már van egy .
      A mi Bondink is puplin. Mi a különbség? Merthogy sorban állok egy lenge kendőből készültre is .
      Nekem nem volt még kezemben egy sem a felsoroltak közül. Lehet át kéne menjek a "szomszéd" klubba szemrevételezni.
      Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

      Comment


        #4
        Szerintem csak anyagában van különbség

        Milyen méretű Ancitok van?
        Enikő egy férjjel és négy törpével
        ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
        Vega hét menü
        Kihívás (okt.1-14)

        Comment


          #5
          Bori, Lana MT-ban nem gondolkodsz? Vagy az is van? (csak ötlet, viszont Giligalinak épp van egy eladó )
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            #6
            Néztem . Ebben nem egyedül döntök, gyűjtögetek .
            Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

            Comment


              #7
              Klubnak engedek az árból!

              Köszi, Janka!
              Giligali, aki V és K anyája
              Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

              Comment


                #8
                mindkettőtöknek
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  #9
                  Nekem van egy Lujzus kendős inverz félcsatos. Ha érdekel, hozok képet. Lenes passiflorából varrva, nagyon szép. Az áron még agyalok.
                  Tímea Flóra Sára (2002)Réka Borbála (2004) és Róza Júlia (2011) mamája

                  Comment


                    #10
                    Köszi Ági! Ezt is mutatom a többieknek. (Nekem szívem csücske lenne. Az oliva hosszúkendőm is örök darab.)

                    Köszönöm Timra . Mivel minél kisebb babáknak kéne, csatos vállpántosat nem szeretnénk - úgy tudom ez a típus olyan.
                    Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

                    Comment


                      #11
                      Köszi!
                      Giligali, aki V és K anyája
                      Privi helyett: giligali.mamami kukac gmail pont com

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X