Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Licit-bejelentős

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Licit-bejelentős

    Akció
    Egyre többször derül ki, hogy a német (és egyéb) e-bay forgalmának jelentős részét a mamamik képezik
    Hogy minél kevesebbszer verjük fel egymásnak az árat, íme egy felület, ahol mindenki bejelentheti, ha kinézett valamit, és szeretne rá licitálni.
    Nem kötelező, de talán saját jól felfogott érdeke lehetne mindenkinek
    Ha valaki már kinézte az álomkendőt és 'megjelölte', akkor lécci ne itt, hanem privibe meccseljétek le, ha egyáltalán. Köszi!
    (Aztán meg mindenkinek szíve joga, hogy arra licitáljon mégiscsak, amire akar, nem célom, h kijelöljem, h akkor az első bejelentőé a licit joga, hogy is tehetnék ilyet, ez csak egy információ-forrás lehetne. Rajtatok múlik )
    Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
    Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

    #2
    Ez hasznos, remélem jó sokan észreveszik.
    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

    Comment


      #3
      akkor én ma este licitálok zsizsinek erre
      ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

      Comment


        #4
        ez okos ötlet!
        Dius vagyok
        Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

        Comment


          #5
          Danann ez szuper ötlet! remélem minél többen észreveszik ezt a topikot!
          Zsu Máté (2008. április), Fruzsina (2010. április), Katalin (2013. október),
          Epszilonnyi időm van csak mamamizni
          http://csaszarutanszulni.blogspot.com és beszéljük meg topik a blogról

          Comment


            #6
            Még nem szántam el magam teljesen, de ha jól áll még este, akkor sztem rácuppanok erre az Amazonitra
            Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
            Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

            Comment


              #7
              Nagy vagy, nagyon jó ötlet, gratulálok !!!
              „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

              Comment


                #8
                húúú ez az amazonit gyönyörű! kiváncsi leszek mennyi lesz a vége, nagyon drukkolok hogy sikerüljön megcsípni!
                itt van még kép róla ha érdekel
                ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                Comment


                  #9
                  Te csináltál kedvet hozzá a Jadeval Úgyhogy hozzád irányítom panaszkodni a zuramat, ha tényleg megcsípem de sztem túl drága lesz. Na, majd meglátjuk
                  Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                  Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                  Comment


                    #10
                    jöhet, aztán átirányítom az én férjemhez panaszkodjanak egymásnak
                    ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                    Comment


                      #11
                      sikerült az amazonit? annyira nem is lett sok a vége...
                      ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                      Comment


                        #12
                        Nem, végül a gyerek műsorával voltam elfoglalva de annyira még nem éltem bele magam, úgyhogy nem fáj nagyon Meg sztem én 60at adtam volna érte max, a járulékos költségekkel az pont elég lett volna...
                        Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                        Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                        Comment


                          #13
                          Ezt szeretném
                          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                          Comment


                            #14
                            Erre licitálok
                            Zsuzs
                            Három lányom és egy fiam van

                            Comment


                              #15
                              Visszalépek az Eibetől, ha szeretné vki, mert már most 55-ön áll, és én 60-nál többet nem adnék érte. Hajrá!
                              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X