Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Berbuch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp ezt akartam írni....

    A níveásra: PERSZE! konyharuha, takaró, MT. Ha nem jó kiárulom Mt.-nek.
    Szerintem nagyon rossz nem lehet,a Nivea biztos nem égetné magát valami nagyon rossz minőséggel.
    Bebu,olyan kár,hogy a világ végén laksz!Úgy megnézném...
    kri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolkoztam a Niveás kendőn... anyagnak szerintem talán még megéri... (külső, masszív dekoranyagnak egy MT-ra... bár ha a baba belerághat akkor már jó kérdés... pont a festés miatt) Mondjuk szvsz a festése nagyon hamar le fog kopni, fakó lesz (gáz ahogy átüt a festék a túloldalra...).
    Nem biztos,hogy masszív,szerintem puha(bár ez élőben derülne ki)Hogy így van festve az szerintem nem feltétlenül jelenti azt hogy hamar fog kopni,és amit a boltban vesztek dekort,annak is jöhet a festéke,meg az se vegyszermentes meg ételfestékes.
    jaa,amúgy ha csak a bodyt varrnád ebből,nincs gond,nem?Nekem legalábbis a kötözőjét rágcsálta mindig a fiam,nem a bodyt.
    Szerintem szép.
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      Nálam a Body szélét is rágta mind a kettő... (ezek ilyenek )

      Ha dekoranyagként veszi az embert akkor vállalható - de kendőnek szerintem csúnya... (gondolj bele... megkötöd és ahogy tekereg az anyag csúnya a festése). A kopás csak feltételezés, szerintem kopik, de a jövendőbeli vásárló miatt remélem, hogy tévedek. (Ennyiért anyagnak még mindig megéri!)
      ...

      Comment


        Én a színén nem látom rondának a festést....
        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

        Comment


          nem a színére gondolok hanem a hátoldalára (kendőként). A színén a kopás a kérdés amit én ugye nem tudhatok
          ...

          Comment


            Krilla,akartam küldeni privit,de tele vagy!
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Krilla,akartam küldeni privit,de tele vagy!
              Nem adtam e-mailcímet?Nem voltam itthon,de kéne még mennem...Majd leszek.
              Most hiába törlök 2-3-at,vagy beférsz,vagy nem.
              Na most próbálkozhatsz.
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                Nem tudom,hová tegyem:íme,a tökéletes 3 funkciós 21.századi babahordozó...
                Itt volt reklámozva fenn.
                (Amúgy gyenge lehetek agyilag,de minek kell a bevásárlókocsiba is beletenni?Anélkül kiesne a gyerek?Mert nekem nem jutott eszembe hogy ilyesmi kéne a bev.kocsiba.)
                Utoljára szerkesztette illaberek; 2010.04.21., 00:31.
                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                Comment


                  Ennek max a székes funkciója jó, szerintem...hordozóként rémes. Én még azon is izgulok, hogy a fotózás alatt nem esett-e ki belőle a gyerek
                  "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

                  Comment


                    Krilla, igen azért, ha nincs a bevkocsinak külön öve akkor gáz lehet olyan gyerekkel aki izgága (nekünk is volt ilyenből gondunk, mikor egy kézzel fogtam a gyereket, nehogy kihajoljon meg hasonlók )
                    Engem az bosszant de nagyon ezzel a szuper 3in1-nal kapcsban hogy azt írják ez az egyetlen ilyen multifunkciós hordozó Magyarországon
                    szívesen küldenék nekik fotókat amin demonstrálom hogy ugyanezeket meg lehet csinálni kendővel és karikás kendővel is, sőt...
                    Viki
                    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                    Comment


                      Ha annyira izgága a gyerek a hátamra rakom,nekem is etetőszékből,bicikliülésből is kimászós van.Vagy ha van akkor ilyen autós kormányozható(felénk botrányosan koszos)bevásárlókocsiba teszem-a képen látható baba is már élvezné.
                      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                      Comment


                        Hihihi,megvan a megoldás:veszel valami 1 kg-os kenyér méretű,csak laposabbat,beteszed,arra ülteted a gyereket és megvan a terpesz.Csak a hátát nem tartja úgy,meg esetleg már túl rövid lesz a bodyja.
                        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                        Comment


                          illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha annyira izgága a gyerek a hátamra rakom,nekem is etetőszékből,bicikliülésből is kimászós van.Vagy ha van akkor ilyen autós kormányozható(felénk botrányosan koszos)bevásárlókocsiba teszem-a képen látható baba is már élvezné.
                          oksa, de mi van ha a gyerek üvölt a hátadon mert a bevkocsiba akar menni onnan viszont megpróbál kiesni?
                          Viki
                          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                          Comment


                            Akkor beültetem a csomagtérbe és pakolhat,amit nem,azt teszem a gyerekültető részbe.
                            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                            Comment


                              És erre jönnek a "jószándékú" észosztók, hogy miért teszed a koszos cipőjű gyereket a bevásárlókocsiba, ahová mások a kajájukat pakolják
                              (Én is így csinálom, ha valami miatt nem marad meg a hátamon, de már beszóltak miatta.)

                              Ja, és ez a "hordozó" nagyon gáz...
                              Csicsi, Gergő (10 , Rebus (8) és Misi (3 éves ) anyukája

                              Comment


                                Nekem is beszóltak, de mit csináljon az, akinek 16+kilós a gyereke? 15kg van írva az ülőkerészre... Vagy minden gyerek kb 3 éves korára olyan példás magaviseletű lesz, hogy szépen sétál anyu-apu mellett, csak az enyém rohan összevissza, és pakol bele minden hülyeséget a kosárba??? De amúgy nem konkrétan a súlyhatár miatt nem oda ültetem, hanem mert a pakolós részben szeret ülni, és ott pakolgatni
                                És ezt nem is értettem soha, nektek eszetekbe jutna bármit beletenni a kocsiba, aminek nincs csomagolása? azt meg úgyis boldog-boldogtalan összefogdossa a ki tudja milyen kezével, akkor mér az fáj neki, hogy egy gyerek benn üldögél?
                                Na, OFF vége

                                Én is éppen tegnap néztem ezt, és tök borzasztó, nyilván meg fogják venni, mert sokan szeretik az xin1dolgokat
                                Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X