Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Igen.Blogbejegyzést is írhatnának róla...Ha írsz nekik,több linket is tegyél,biztos,ami biztos.

    Amúgy a No-Jo meg hasonlók is ilyesmik.Tulképp mindegyikben előfordulhat ilyen rossz fejtartás,nem?

    Egyébként tart annyira fixen,mint egy karikás ugyanígy fektetve?
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      igen, arra gondoltam, nekik van ugye a szabályzatuk arról hogy milyen aukciókat lehet egyáltalán indítani és mit nem lehet aukcióra bocsátani -és egy olyan terméket amit a fogyasztóvédők visszahívattak veszélyessége miatt nem hiszem hogy beleférne a keretbe
      Viki
      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

      Comment


        Illa, pont msot kérdeztem majdnem ugyanezt a másik topikban
        Viki
        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

        Comment


          celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          igen, arra gondoltam, nekik van ugye a szabályzatuk arról hogy milyen aukciókat lehet egyáltalán indítani és mit nem lehet aukcióra bocsátani -és egy olyan terméket amit a fogyasztóvédők visszahívattak veszélyessége miatt nem hiszem hogy beleférne a keretbe
          Ha olyan árusítását függesztetik fel egy időre,amit hiba miatt visszahív a gyár,az szerintem emeli az aukcióik minőségét vagy hogy írjam:bizalmat kelt.
          Amúgy ilyen vényköteles gyógyszer,fegyver,szeszes ital-ha nem gyűjtemény- stb nem árulható.
          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

          Comment


            Visszaírt az eladó: szerinte ez nem olyan hordozó...szerintem meg igen...most azért mert nem ugyan az a márkanév , de a termék maga hasonló csak "hamisítvány"(nem jutott jobb szó az eszembe.) amúgy írtam a tesz-vesznek is.
            "A csecsemő szoptatása akár csak egy napig is, a legszebb ajándék, amit egy anya adhat."Diane Wiessinger, MS, IBCLC
            Botond, Ábel, Áron és Anna

            Comment


              Skacok: a magyar forgalmazó azt mondja, hogy számla nélkül is visszaveszi azokat amiknek nincs meg a számlája vagy külföldön/ a neten vette az ember - a Brendon meg a nála vásároltakat. Erre kéne felhívni az eladók figyelmét - mert most többet kaszálnak ha a forgalmazónak viszik vissza mintha a teszen árulják... (a részleteknek nem néztem utána de délután valami ilyesmit olvastam!). Ennek kéne utánanézni, mert ha ez így van akkor az ÖSSZES eladó boldogan leveszi a cuccot és már rohan is vele a forgalmazóhoz...
              ...

              Comment


                tesz vesz válasza
                Köszönjük levelét!

                A cikkben leírt típus nem azonosítható egyértelműen azzal, amelyet az eladó hirdet. Ha kérdése, véleménye van a termékkel kapcsolatban kérjük beszéljék meg egymás között az aukció "Kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban" fórumán.




                Az eladó egyébként levette mind a 2 licitálós oldalról a terméket.
                "A csecsemő szoptatása akár csak egy napig is, a legszebb ajándék, amit egy anya adhat."Diane Wiessinger, MS, IBCLC
                Botond, Ábel, Áron és Anna

                Comment


                  ma játszóházban voltunk
                  játszóház hirdetőjén hordozókendős reklám letéphető telefonszámmal

                  bármilyen anyagból varr hordozókendőt, 4000 ft
                  megadva minden elérhetősége, tszvsz-es neve ésatöbbi

                  írtam a papírra, hogy valószínűleg veszélyes a cucc, amit árul
                  tök elkeserítő, ezzel az erővel egy megfelelő asztalterítővel is magamra köthetném
                  és majd vajon ő garanciát vállal, ha kiszakad a gyerek alatt a kendő????
                  Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                  ÁLOMJÁRÓ CD
                  születésnaptár
                  babahordozási tanácsadó vagyok

                  Comment


                    Igen,én a dédi ágytakarójával kötöztem múltkor-olyan afrikai betűrögetőssel,bár nem sokáig és csak a házban.De csárdásoztunk is.Annyira kényelmes azért nem volt,úgy éreztem,csúszik-akkor is,mikor nem.

                    De jó,hogy odaírtál!Bátor csaj vagy.
                    Aki onnan vesz,nem gondol ilyenre(nem is sok az esélye,de hát a fiatalkori szívrohamnak se,aztán az is van néha mégis)
                    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                    Comment


                      Ancsa,akkor rendes volt azért az eladó,még ha később vissza is rakja.
                      A Tesz meg naná,hogy kivonja magát.Ált.a levél első pár sorára válaszolnak,a többit tán el se olvassák...
                      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                      Comment


                        a nevét megtaláltam a neten, tv-n most nincs kendőaukciója, de azért bedobnám ide, hogy megszakértsétek

                        vagy név alapján meg tudjátok mondani, hogy volt-e már? de nevet meg nem akarok :
                        Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                        ÁLOMJÁRÓ CD
                        születésnaptár
                        babahordozási tanácsadó vagyok

                        Comment


                          Na bedobod?
                          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                          Comment


                            bedobhatom név szerint? most nincs aukciója kendőre, az állandó oldalátmeg nem találom
                            p bori egyébként
                            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                            ÁLOMJÁRÓ CD
                            születésnaptár
                            babahordozási tanácsadó vagyok

                            Comment


                              itt csak erszényt találtam tőle

                              ha ilyen anyagból varrja a kendőket is, az nagyon gáz
                              Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                              ÁLOMJÁRÓ CD
                              születésnaptár
                              babahordozási tanácsadó vagyok

                              Comment


                                Ahogy az egyszeri írta:a torinói lepelújra eladó.
                                Vagy ez egy másik,de hasonló.
                                (Toménemeggörényvagyokhogyilyeneketírok....)
                                Mellékletek
                                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X