Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ez a zoknicsipesz tényleg csodát tesz? Olyan jó lenne!

    Comment


      Helga, zseniális. Ha már a szennyesbe is így teszitek a zoknikat, nem kell utóbb párosítani.
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

      Comment


        gkop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez a zoknicsipesz tényleg csodát tesz? Olyan jó lenne!
        Nálunk saját színe van mindenkinek, így csak csipesz szerint pakolom el. Nem kell keresni, hogy 25 v 28-as lábra való
        Zs & T &​​L

        Comment


          És nem esik le a mosás közben a csipesz? Nem tudom elképzelni,h ne legyen mindenhol fél pár zokni a lakásban..de akkor kipróbálom , ennyit megér.

          Comment


            elő szokott fordulni, de mondjuk 1-2 párról mosásonként, az még kezelhető valószínűleg azokra nem is húztuk rá eléggé
            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
            Kelleni fog még egy macska

            Comment


              zoltex vászontasak

              Vászontáska rendelésre lehet beszállok, amennyiben lesznek bővebb infók. Debrecenbe postazas stb..

              Comment


                "Rutland" a zoknicsipeszt milyen honlapról rendelted? Köszönöm a választ!

                Comment


                  Ú, nekem is kellett vna zoknicsipesz... mammi, megrendelted már?!
                  Ági vagyok Benedek (2013.12.14.) anyukája. Balettet tanítok

                  Eladó rucik és könyvek

                  Comment


                    ...és pár vászonzsákra is beneveznék, ha még aktuális..
                    Ági vagyok Benedek (2013.12.14.) anyukája. Balettet tanítok

                    Eladó rucik és könyvek

                    Comment


                      Zoknicsipesz nálunk is elkelne. Átgondolom, hogy mennyi kellene.
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        gkop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Engem érdekel, ez az az ár a linken, ami ránk vonatkozna?
                        Átgondolom, mennyi kéne
                        zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nálunk saját színe van mindenkinek, így csak csipesz szerint pakolom el. Nem kell keresni, hogy 25 v 28-as lábra való
                        Pont így nálunk is.

                        jaszjany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Vászontáska rendelésre lehet beszállok, amennyiben lesznek bővebb infók. Debrecenbe postazas stb..
                        jaszjany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        "Rutland" a zoknicsipeszt milyen honlapról rendelted? Köszönöm a választ!
                        mauglina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ú, nekem is kellett vna zoknicsipesz... mammi, megrendelted már?!
                        mauglina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ...és pár vászonzsákra is beneveznék, ha még aktuális..
                        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoknicsipesz nálunk is elkelne. Átgondolom, hogy mennyi kellene.
                        Zoknicsipeszt már megrendeltem péntek este, ma meg is érkezett. 10 csomagot vettem végül, két öttagú családnak.
                        Innen: http://zoknicsipesz.hu/rendeles (399 Ft/ csomag, egy csomagban 10 db ugyanolyan színű csipesszel)

                        Vászonzsákom már elég sok van, de szerintem ebből sosem elég. Szóval kapható lennék rá, ha van igény és elegen lennénk rá.
                        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                        Comment


                          jaszjany, ugyanonnan rendeltünk, ahonnan mammi is. amúgy lehet kapni másutt is, de általában drágábban
                          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                          Kelleni fog még egy macska

                          Comment


                            gkop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Te próbaltad már,ismered őket?
                            Nem. Lemaradtam Andusék lehetőségéről, és szeretnék valami "tisztát" húsvétra.

                            Comment


                              Sziasztok! Rendelt már valaki a sportsdirect.com-ról? Én szeretnék valamit, de nehezen vágok bele ismeretlenül...
                              A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                              Comment


                                bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok! Rendelt már valaki a sportsdirect.com-ról? Én szeretnék valamit, de nehezen vágok bele ismeretlenül...
                                én régebben többször. mi érdekel?
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X