Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én a múltkor vettem, használom is. Az ecet + illóolaj univerzális kombó után (gyakorlatilag mindenhez azt használok) kicsit mellbevágóan erős volt az illata, de azóta minimálisat fújok, meg gondolom meg is szoktuk. Szép tiszta a vécé. Meg illatos. Hogy mennyire öko, azt nem tudom, nem beszélek kémiául, csak reménykedem, hogy onnan talán nem kerül ki nagyon gáz dolog...

    rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    be kell vele fújni a wc-t, elvileg le is tisztítja, meg utána az oljaosság nem engedi lerakódni a koszt. még nem jutottam hozzá, hogy kipróbáljam, bevallom...

    a folyékony mosószere sztem kifejezetten jó áron van, mert a DM-es 1000 ft 1,5 liter, ez meg 2500, és 4,5 liter.
    Nóra és a csemeték: Janka (2010) a cserfes ovislány, és Tofi (2014) a mindig mosolygó pasa

    Comment


      boob 20% kedvezménnyel érdekelne valakit?
      www.boobdesign.com
      www.szulnijo.hu www.bamberoo.hu
      4 kisfiú boldog anyukája
      G-diapers eladó

      Comment


        Neszka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        boob 20% kedvezménnyel érdekelne valakit?
        www.boobdesign.com
        Valószínűleg igen, ha marad még rendeléskor a méretemben.
        Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
        privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

        Comment


          eolga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Valószínűleg igen, ha marad még rendeléskor a méretemben.
          Okt 15-ig érvényes kuponom van, tehát nem az amikor miinden gyorsan elfogy....
          www.szulnijo.hu www.bamberoo.hu
          4 kisfiú boldog anyukája
          G-diapers eladó

          Comment


            Most mindenre 15% kedvezményt adnak a Nemzetközi Babahordozó Hét alkalmából, szóval ha valaki szeretne beszállni a rendelésbe, csökkenthetnénk a postaköltséget. Előre kéne utalni, mert bankkártyával fogok fizetni és minél előbb, mert lehetőleg még ma, de legkésőbb holnap szeretnék rendelni.
            Anett, a bájos Emma és az újszülött Hanna anyukája, hordozási tanácsadó
            Ha betelt a privim írj e-mailt az elena pötty mamami kukacka gmail pötty com-ra!

            Comment


              Elena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Most mindenre 15% kedvezményt adnak a Nemzetközi Babahordozó Hét alkalmából, szóval ha valaki szeretne beszállni a rendelésbe, csökkenthetnénk a postaköltséget. Előre kéne utalni, mert bankkártyával fogok fizetni és minél előbb, mert lehetőleg még ma, de legkésőbb holnap szeretnék rendelni.
              Bocsánat,nekem nem egyértelmű. Mire adnak kedvezményt, mit rendelnél?
              Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
              privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

              Comment


                eolga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Bocsánat,nekem nem egyértelmű. Mire adnak kedvezményt, mit rendelnél?
                Hú, totál béna voltam, a lényeg lemaradt, köszi, hogy szóltál. Innen szeretnék rendelni: www.miscanguritos.com Mindenre adnak kedvezményt ami nem akciós.

                Nyitottam egy kereső topicot is: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=64084

                Eddig ketten vagyunk, Lujzus egy kendődarabot kér én pedig egy kendőt.
                Anett, a bájos Emma és az újszülött Hanna anyukája, hordozási tanácsadó
                Ha betelt a privim írj e-mailt az elena pötty mamami kukacka gmail pötty com-ra!

                Comment


                  Akkor itt kérdezem, bezárult a karikás topic: Valerka! Úgy látom a 4. kör betelt, mikor indul 5.? 4 pár karikára lenne szükségem.
                  Marcsi, G. anyukája

                  Comment


                    Marcsus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkor itt kérdezem, bezárult a karikás topic: Valerka! Úgy látom a 4. kör betelt, mikor indul 5.? 4 pár karikára lenne szükségem.
                    hááát, csinálok egy új táblázatot, aztán meglátjuk, mennyi idő alatt telik meg. szervezés ugye egyrészt proaktívan a táblázatban (utalási adatok ott vannak, ha megy a kitöltés, akkor semmi gond), kérdések itt, illetve mindkettő jöhet emailben is.
                    Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                    privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                    Comment


                      aki még szeretne 3 rétegű kenderes betétet:
                      indult a 3. kör, itt a táblázat

                      https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
                      Klári és Máté (2013) + Milán (2015)

                      Comment


                        Valerka, én utaltam a karikák árát, ma megérkezik elvileg! Kár hogy bezárták a topicot, de ez van, mostantól itt kell figyelnünk
                        Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                        hordozási tanácsadó (ClauWi)
                        KreaTúra blog
                        "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                        Comment


                          kínai karika rendelés

                          Gabi, utaltam ma a 3 pár karika árát, Vicáét is én utaltam, végül mind a 3 amit kérünk legyen matt ezüst, nem tudom már nála a színt beírni, mert nem találom a táblázatot bocs
                          Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

                          Comment


                            Karikák 3. kör

                            Gabi, a 3. körös karikákról még mindig nem maradtam le, ugye? (azt hiszem, 3. körbe szálltam be) Visszaolvastam valamennyit, és nem is sürgős, mert egyelőre úgysincs kendőm hozzájuk (majd lesz), csak kérdezem.
                            SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                            Kérdezd az edzőt!

                            Comment


                              bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Valerka, én utaltam a karikák árát, ma megérkezik elvileg! Kár hogy bezárták a topicot, de ez van, mostantól itt kell figyelnünk
                              köszi, a topik sorsa régóta világos volt. igyekszem mindig tudatni, hol áll a rendelés. illetve egyéni kérdésekre ott vagyok emailben.

                              orca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Gabi, utaltam ma a 3 pár karika árát, Vicáét is én utaltam, végül mind a 3 amit kérünk legyen matt ezüst, nem tudom már nála a színt beírni, mert nem találom a táblázatot bocs
                              okés, átírom.

                              Sifra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Gabi, a 3. körös karikákról még mindig nem maradtam le, ugye? (azt hiszem, 3. körbe szálltam be) Visszaolvastam valamennyit, és nem is sürgős, mert egyelőre úgysincs kendőm hozzájuk (majd lesz), csak kérdezem.
                              hurcolom magammal a tiedet, jó lenne kitalálni, hol-mikor tudnám átadni. 17én 11. kerületi klubba megyek, ha jön tomary, talán neki. vagy várom a jobb ötleteket :-)
                              Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                              privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                              Comment


                                valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                hurcolom magammal a tiedet, jó lenne kitalálni, hol-mikor tudnám átadni. 17én 11. kerületi klubba megyek, ha jön tomary, talán neki. vagy várom a jobb ötleteket :-)
                                Hmm, Tomary már nem jár tekerni a távolság miatt. Pynkyvel és Aggot Eszterrel találkozom rendszeresen mamamiról, de gondolkodom rajta még én is, és írok majd e-mailt, hogy ne itt offoljunk!
                                Köszi addig is!
                                SIFRA, aki két kisfiú és a BIKE WITH BABY anyukája
                                Kérdezd az edzőt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X