Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki vár babát?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    jogamom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Itt is beköszönök.
    Most a 22. hétben vagyok a második gyermekemmel a hasamban. Az első kétéves múlt és lány- Most pedig fiút várok

    Az első várandósságom problémamentesen zajlott és örömmel teli. Most is minden rendben de sokkal "rutinosabb" vagyok már mint az elsőnél, így nyugodtabb is. Remélem a szülésnél is így lesz.

    Gratulálok mindenkinek akinek már megszületett és aki most várja a babát Jó sokan vagyunk itt
    Gratula es gyere sokszor
    Kriszti

    Comment


      Sziasztok! Fészbukon kering a hír, hogy a 7 gyerkőcös Lilatündér elment koronavírusban. ne várjátok.
      "Azé a világ, aki teleszüli"
      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

      Comment


        kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok! Fészbukon kering a hír, hogy a 7 gyerkőcös Lilatündér elment koronavírusban. ne várjátok.
        Köszönöm,. hogy írtál. Épp amiatt néztem be ide, mert láttam, és rögtön arra gondoltam, hogy ez biztosan ő volt. Nem ismertem személyesen, csak innen, valamelyik babánkat együtt vártuk. Annyirra sajnálom a családot. Emlékszem, mennyire örült az új babának. Imádkozom értük. ​​​​
        Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
        Luca, B (2015) & F (2017)

        Comment


          lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Köszönöm,. hogy írtál. Épp amiatt néztem be ide, mert láttam, és rögtön arra gondoltam, hogy ez biztosan ő volt. Nem ismertem személyesen, csak innen, valamelyik babánkat együtt vártuk. Annyirra sajnálom a családot. Emlékszem, mennyire örült az új babának. Imádkozom értük. ​​​​
          Én sem ismertem, de sokkoló volt olvasni. ☹️ Mindig fáj ha innen valakivel történik rossz.
          "Azé a világ, aki teleszüli"
          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

          Comment


            Ha nem vettetek részt a fb-s tombolán idehozom Lilatündér férjének az utalási adatait. Ha utaltok neki mindenképpen írjátok kommentbe h. adomány, h. tudja honnan van az utalás. ​​​
            Mellékletek
            "Azé a világ, aki teleszüli"
            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

            Comment


              A két gyerkőc között 13 év korkülönbség lesz, a kisebb 2023 ban érkezik, izgatottan várjuk.
              Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

              Comment


                ZsAlma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A két gyerkőc között 13 év korkülönbség lesz, a kisebb 2023 ban érkezik, izgatottan várjuk.
                Tényleg izgalmas ez a nagy korkülönbség, gratulálok! Mit szól a nagy? (Húgomnak van egy barátnője, 18 éves korában született az öccse. )
                Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                Luca, B (2015) & F (2017)

                Comment


                  Eleinte totális tagadás, szerette volna, ha “tini koráig” csak Ő van☺️, ultrahangos képet-pocakomat nem veszi tudomásul, de segít “cipekedni” és elmondta, hogy kisfiúnak örülne😀. Oldódik, rendben is van ez így.
                  Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

                  Comment


                    Sziasztok! Ha vagytok még itt, van egy nagyon jó sorozat a mamami portálon, A lelkünkkel is szülünk a címe. Egy kórházlelkész és dúla írásai. Ha van kedvetek, beszégethetünk róluk: https://mamami.hu/?s=a+lelk%C3%BCnkk...C3%BCl%C3%BCnk

                    Comment

                    Mamami portál footer

                    Összecsuk

                    Friss bejegyzések

                    Összecsuk

                    Cikk a mamami portálról

                    Összecsuk

                    szivárvány
                    Betöltés...
                    X