Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit ehetünk szoptatás alatt?!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    bartalorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet, hogy számít.
    de minél nagyobb a babád szerintem annál kevésbé kell vigyázni.
    persze ezt mamája és babája válogatja.
    Van aki egész szoptatás alatt alig eszik valamit.
    köszi

    Comment


      Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Vagy az oltástól függ, ami tönkreteheti pl. a bélrendszerét...
      Ezt kifejtenéd kicsit részletesebben?

      Comment


        Hu, sokat kísérleteztem mit lehet ennem és mit nem, de valahogy rájöttem arra, hogy ha rámtört az evés és sokat ettem, akkor babócának nem volt jó és áttértem a sokszor kicsit eszek stílusra, ami mind a kettőnknél bevállt. Babócának sem voltak álmatlan hasfájós éjszakái és énnekem sem

        Nálam például a baracklé, körte és olyan dolgok voltak tiltólistán, ami engem is könyörtelenül felpuffasztott. De például töltött káposztától nem volt bajunk, pedig az piros csillagos tiltólistás.

        Szerintem a lényeg a mértékben van és abban hogy sokszor kicsit együnk!
        Rita - Vera (2011.01.15) Örs(2012.07.22.)
        Gyümölcsaszalóhoz sörkollektor, Lány ruha 104-128

        Comment


          prucsk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezt kifejtenéd kicsit részletesebben?
          Az oltások összetevői is folyamatosan változnak, a gyerekek oltási reakciói is egyénenként mások, így az is lehet, hogy épp ez a gyereked rosszul reagált le vmilyen oltást. Az oltásoktól szinte bármi lehet: az asztmától és ekcémától kezdve a cukorbetegségen át az autizmusig és még sorolhatnám. Olvasgatom
          az oltásos topikot, ott volt szó oltás utáni bélbajokról vkinél, azért jutott eszembe.

          Comment


            Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az oltások összetevői is folyamatosan változnak, a gyerekek oltási reakciói is egyénenként mások, így az is lehet, hogy épp ez a gyereked rosszul reagált le vmilyen oltást. Az oltásoktól szinte bármi lehet: az asztmától és ekcémától kezdve a cukorbetegségen át az autizmusig és még sorolhatnám. Olvasgatom
            az oltásos topikot, ott volt szó oltás utáni bélbajokról vkinél, azért jutott eszembe.
            köszi, értem

            Comment


              Sziasztok! Lehet, hogy butan fog hangozni vagy mar mas is kerdezte korabban, ugyhogy elore is bocsi, de azon agyalok, hogy mezet azt lehet-e enni szoptatas alatt?
              A gyerek ket eves koraig nem kaphat, ezt tudom. De az anyatejjel csak atjut bele is (meg, ha nem is az osszes). En terhessegeim alatt sem ettem, de valahogy sosem jartam utana, hogy vajon lehet-e. Szoval, lehet mezet enni szoptatas (es terhesseg alatt) vagy sem?
              Margit
              Carmen (2008. aug 3.), Charlotte (2011. szept 13.) es pottomke (2013. dec 27?)

              Comment


                Lehet.
                Hena
                Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                ClauWi hordozási tanácsadó

                Comment


                  hm, én ettem ma egy kis mézet, pedig szoptatok miért gondolod, hogy nem lehet enni? A méz egészséges és természetes (mármint ha tudod honnan való és nem feljavított méz) nem?
                  Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

                  Comment


                    Hát én kb. minden reggel mézes kennyérel indítom a napot évek óta és ez nem változott sem a terhesség, sem a szoptatás alatt.

                    Comment


                      A babák a mézben található enzimek miatt nem ehetnek mézet, mert még nem tudják jól feldolgozni őket. De mi igen És nekik már csak a felturbózott anyatejci marad, amit mi rendesen megszűrünk, hiszen már feldolgozzuk az élelmiszerek legnagyobb részét (Persze továbbra is rejtély hogy akkor a puffasztó hatás miért megy át )
                      Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                      hordozási tanácsadó (ClauWi)
                      KreaTúra blog
                      "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                      Comment


                        Szeretnék kérdezni valamit, mit mondtok a laktózmentes tejre? Bepróbálkozhatok vele esetleg? Annyira hiányzik a tejcsi, meg kakaó az életemből minden reggel eszembejut. Tudom, hogy sokat inni sem egészséges, csak néha annyira jól esne, legalább mint a fekete tea, amit szintén nem mertem még inni.
                        Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

                        Comment


                          Próbáld ki, amikor az enyémek 3 hósak voltak, már nem reagáltak semmilyen kajára (kivéve gomba) extrán. Igyál egy bögre valamit (kakaó, tej vagy a teád) és figyelgesd a babád, hogy lesz-e reakciója.
                          Hena
                          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                          ClauWi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Próbáld ki, amikor az enyémek 3 hósak voltak, már nem reagáltak semmilyen kajára (kivéve gomba) extrán. Igyál egy bögre valamit (kakaó, tej vagy a teád) és figyelgesd a babád, hogy lesz-e reakciója.

                            megpróbálom akkor egy bögrécskével és hátha
                            Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

                            Comment


                              A tejszínes kaják újra és újra kikészítik a picit, pedig már fél éves Most vagy a tejszínnel van a gond, vagy a tejtermékkel. Azt hiszem kipróbálok egy bögre tejet én is és meglássuk
                              Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                              hordozási tanácsadó (ClauWi)
                              KreaTúra blog
                              "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                              Comment


                                bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A tejszínes kaják újra és újra kikészítik a picit, pedig már fél éves Most vagy a tejszínnel van a gond, vagy a tejtermékkel. Azt hiszem kipróbálok egy bögre tejet én is és meglássuk
                                Nekem a laktózmentes tej bevált, egy-egy bögrével ittam már most háromszor is egy-egy nap és nem volt semmi baja tőle Mollinak próbáld ki te is!
                                Anikó a nyughatatlan Gyalogkakukk Kamilla Molli manó 2011/12/17 és egy örökmosoly fiúcska Andor Mátyás 2015/01/06 anyuja, újra itthon, 😜teljes a káosz bocsi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X