Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatási kérdések, tanácsok

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zsuzsi!
    Nagyon köszönöm, amit írtál. Közben nálunk annyi fejlemény van, hogy beszéltem 2 IBCLC-vel és teljesen megnyugtattak. Az egyik küldött egy halom tanulmányt az Utrogestanról, hogy szedhető simán szoptatás alatt. Így, ha végre eljutok a gyógyszertárba, ki fogom váltani és elkezdem szedni. A másik kérdéskör, a szoptatás várandósan, ugyancsak letisztult előttem. Konkrétan az a mondata győzött meg az egyik laktációs tanácsadónak, hogy a nemi élettől el vagyok -e tiltva, mert ha nem, akkor a szoptatástól sem kell. Ugyanis egy orgazmus kb 100x akkora oxitocin löket, mint egy szoptatás. Mondott még sok tényt és adatot és körbejártuk a témát alaposan, így (bár már jócskán lecsökkentettem a szopik számát, ami kényelmesebb így nekem) maradhat a cicizés, amíg nem muszáj elválasztani. Már csak az maradt, hogy találjak egy nőgyógyászt, akinek nem kell ferdíteni a helyzetet, hanem nyugodt szívvel mindent el tudok mondani és támogat is majd. Ezt az embert nem tudom honnan fogom előrántani, de optimista vagyok.
    Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

    Comment


      Nagyon örülök, hogy vannak fejlemények, így már lelkileg is könnyebb lehet az egész, ha nem vagy akkora bizonytalanságban. Remélem, nőgyógyászt is találsz hamarosan! Nálunk lenne ilyen ember, de hát ide Szeged igencsak messze van... Örülök, hogy jól vagytok!
      Zsuzsi
      Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

      Comment


        Most úgy néz ki, hogy nőgyógyászt is találtam, már csak be kéne jutni hozzá, de hosszú a várólista magánba is.
        Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

        Comment


          Kaptál valamikorra időpontot?
          Zsuzsi
          Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

          Comment


            Kaptam nov. 2-re időpontot.
            Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

            Comment


              De jó, örülök, remélem, "egymásra találtok"!
              Zsuzsi
              Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

              Comment


                Majd látjuk, de akármerre indultam, mindenhol ennek a nőnek a nevébe botlottam, hogy Szegeden Ő a legjobb ebből a szempontból.
                Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                Comment


                  Ma voltam sima SZTK-s terhesgondozáson. A vérzés felszívódott, baba szépen működik. Már nem erőlködik annyira a doki a szoptatás ellen. A szülésig csak hozzászokik a gondolathoz.
                  Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                  Comment


                    Tomianyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ma voltam sima SZTK-s terhesgondozáson. A vérzés felszívódott, baba szépen működik. Már nem erőlködik annyira a doki a szoptatás ellen. A szülésig csak hozzászokik a gondolathoz.
                    De jó, de jó, nagyon örülök!
                    Zsuzsi
                    Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

                    Comment


                      Fóra, én is nagyon örülök,hogy most már jól vagytok Szívből grarulálok a pocaklakóhoz, csodás várandóságot kívánok

                      Tanácsért is jöttem: nem tudjátok véletlenül, hogy az I.delyn beliema h.tablettát lehet-e szopi alatt alkalmazni (e-lactancia nem ír róla semmit). Szabadságol a nődokim, pedig igencsak szükségem lenne rá. Anyum megvette a tablettákat, de nem kérdezett rá a szopira. Köszi előre is!

                      Comment


                        Köszi mindkettőtöknek.
                        Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                        Comment


                          Elnézést, nem tudom miért küldte el ennyiszer.
                          Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

                          Comment


                            Flóra drukkoltam én is háttérből.
                            "Azé a világ, aki teleszüli"
                            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                            Comment


                              Flóra, örülök nektek
                              Mórocz: ha ez a lactobacillusos hüvelykúp, akkor a bacik csak a hüvelyben telepednek meg, nem jut el a tejbe.

                              Comment


                                Szimmel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Flóra, örülök nektek
                                Mórocz: ha ez a lactobacillusos hüvelykúp, akkor a bacik csak a hüvelyben telepednek meg, nem jut el a tejbe.
                                Nagyon szépen köszönöm

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X