Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatás különös helyeken

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekem eddig a Vögele próbafülkéje előtti fotelben volt a legextrémebb... bár nem tom mennyire az. De hogy én WCbe nem mennék soha szoptatni, az tuti...
    Zsike (Erzsébet) , kis Évike es Misi boldog anyukája

    Comment


      Egyébként lenne egy kérdésem: az éttermekben/ kávézókban való szoptatásról mik a tapasztalataitok? Mert én ilyen helyeken is simán adok enni Évikének, ha kéri... persze, igyekszem mindig diszkrét lenni és lehetőleg minél kevesebb ember lásson.
      Zsike (Erzsébet) , kis Évike es Misi boldog anyukája

      Comment


        Van a fotók között néhány különös hely, egyébként meg egészen fantasztikus képek, érdemes végignézni
        http://www.buzzfeed.com/southerndisp...stfeeding-jlw6
        Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

        Comment


          hkaty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          n. Amire nem vagyok annyira buszke (de kenyszer torvenyt bont es sokat vagyunk uton), autopalyan menet kozben is szopiztunk, erre soook pelda volt/van. ..
          Sajnos én is sokszor szopiztatom a kocsiban menet közben, mert annyira bőg és én nem bírom elviselni...
          Zsike (Erzsébet) , kis Évike es Misi boldog anyukája

          Comment


            zzsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyébként lenne egy kérdésem: az éttermekben/ kávézókban való szoptatásról mik a tapasztalataitok? Mert én ilyen helyeken is simán adok enni Évikének, ha kéri... persze, igyekszem mindig diszkrét lenni és lehetőleg minél kevesebb ember lásson.
            Ilyen helyeken igyekszem olyannyira diszkrétnek lenni, hogy nem is nagyon veszik észre mi történik (bár ez mostanában már kizárt lenne, kb triplaszaltókat csinál szopi közben, de most már nem is jellemző hogy cicit kérjen egy étteremben), nem is a többi vendég miatt, hanem mert az ott dolgozókat nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy esetleg nekik panaszkodjon vki, a férjem is hasonló helyen dolgozik, van egy két tahó vendég akiknek minden probléma... nyilván az ő kedvüket is keresniük kell, ugyanakkor rám se szólhatnának, szóval tök kellemetlen... de hasonló esetben általában kerestem a sarokban lévő asztalt, és a fal felé fordulva, két rétegű ruhában szinte észrevétlenek voltunk
            Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

            Comment


              zzsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egyébként lenne egy kérdésem: az éttermekben/ kávézókban való szoptatásról mik a tapasztalataitok? Mert én ilyen helyeken is simán adok enni Évikének, ha kéri... persze, igyekszem mindig diszkrét lenni és lehetőleg minél kevesebb ember lásson.
              Én még nyáron, Duna-parti étterem kerthelyiségében szoptattam, jól félre lehetett vonulni, távol az asztaloktól, senkinek se szúrtak szemet. Egyébként szerintem nem szoptatnék étteremben, én nem érezném jól magam. Szóval inkább nem megyek. Ha viszont ott vagyok valahol (többnyire valahol ott vagyok ) és szoptatni kell, akkor kell, és kész.

              Volt rá példa, hogy kocsiban, menet közben szoptattam, az első hónapokban. Tudom, veszélyes, de úgy voltam vele, hogy az is veszélyes, ha az autópályán üvölt a férjem fülébe a következő pihenőig. Adott pillanatban jó megoldás volt.
              Aztán egyszer volt olyan is, hogy két falu között egy csúszós útszakaszon kicsusztunk a kanyarból, szerencsére mindenki be volt kötve, nem volt semmi baj, a gyerkőc csak röhögött az egészen, na akkor belegondoltam, hogy mi van, ha épp nincs az ülésben...

              Comment


                HZsofi13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én még nyáron, Duna-parti étterem kerthelyiségében szoptattam, jól félre lehetett vonulni, távol az asztaloktól, senkinek se szúrtak szemet. Egyébként szerintem nem szoptatnék étteremben, én nem érezném jól magam. Szóval inkább nem megyek. Ha viszont ott vagyok valahol (többnyire valahol ott vagyok ) és szoptatni kell, akkor kell, és kész.

                Volt rá példa, hogy kocsiban, menet közben szoptattam, az első hónapokban. Tudom, veszélyes, de úgy voltam vele, hogy az is veszélyes, ha az autópályán üvölt a férjem fülébe a következő pihenőig. Adott pillanatban jó megoldás volt.
                Aztán egyszer volt olyan is, hogy két falu között egy csúszós útszakaszon kicsusztunk a kanyarból, szerencsére mindenki be volt kötve, nem volt semmi baj, a gyerkőc csak röhögött az egészen, na akkor belegondoltam, hogy mi van, ha épp nincs az ülésben...

                Nálunk is volt már példa az autóban menet közben síráselhárításra alkalmazott szopira. Én sem bírom hallgatni ha üvölt viszont amint lehet vissza is szíjjazom az ülésbe, mert baromi veszélyesnek tartom.

                Mi is szopiztunk már étteremben karikásban és simán is elfordulva.
                Én szinte mindenhol megoldom persze próbálom a lehetőségekhez mérten diszkréten kivitelezni a dolgot. Most hétvégén a győri pláza egy próbafülkéjében, de ugyanott volt már példa a kajáldarészen is szopira korábban.
                A Balaton-parton padon ülve nyári alkonyon szép élmény volt.
                Szintén balcsiparton az almádi mólónál a barátnőmmel közösen szoptattunk a padon ülve mindenki a maga lánykáját. Komoly sikerünk volt. Pozitív értelemben...
                Linda mama és Lizi hercegnő ('13.06.09) és Petykó herceg ('15.12.24)

                Comment


                  7-es buszon... muszáj-helyzet volt.
                  Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                  ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                  Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                  Comment


                    a kocsiban én rendszeresen szoptattam úgy,hogy mindketten a hátsó ülésen és én felé hajoltam...mondjuk így a derekam hamar megfájdult,de a gyerek bekötve maradt...

                    gyébként én bő 6 éve folyamatosan szoptatok 1-2 gyereket,bárhol,bármikor,persze diszkréten próbálom,de volt már,hogy a vonaton megkérdeztem a mellettünk ülőt,hogy nem zavarná-e
                    Réka
                    Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                    Comment


                      Bocsánat, ha nagyon off, de az éttermes hozzászólásokról ez jutott eszembe: http://www.iamnotthebabysitter.com/b...xhibitionists/
                      Utoljára szerkesztette dezsu; 2014.02.12., 16:43.
                      Zsuzsa és Marci

                      Comment


                        Vonaton én is gyakran szoptattam, de 7-es buszon nem mernék elismerésem Petra.
                        Andi--Abigél (12/11/29) anyuja

                        Comment


                          dezsu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Bocsánat, ha nagyon off, de az éttermes hozzászólásokról ez jutott eszembe: http://www.iamnotthebabysitter.com/b...xhibitionists/
                          Remélem, hogy irónia szülte és akkor zseniális!!!
                          Dana
                          2017-ben is lesz könyves kihívás!
                          Könyves kihívás topic

                          Comment


                            Nekem az eddigi legkülönösebb egy szemészeti műtő előkészítőjében volt, ott mosták át a kislány könnycsatornáját és szopizással nyugtattam meg utána.
                            A doktornő mondta, hogy maradjak nyugodtan ott, nem kell kimennem a folyosóra, pedig előtte két órával ott kint a folyosón szoptattam kendőben sok-sok ember előtt.

                            Nekem egy üvöltő gyerek sokkal cikibb, mint egy kendőben szopizó gyerek. Cicit tényleg csak az lát, aki fölém áll és bekukucskál, hogy mi folyik ott.
                            Egyszer volt is olyan, hogy egy pláza büféjében éhezett meg a kislány, és elkezdett üvölteni. Tőlünk nem messze egy fiatal párocska idegesen nézett ránk. Aztán elcsöndesítettem a gyereket és onnantól a fiatalok nem is foglalkoztak velünk. Szóval nem az a "jajj, zavarban vagyok, nem nézek oda"-helyzet volt, hanem csak megnyugodtak, hogy végre csönd van, és ennyi.
                            Dana
                            2017-ben is lesz könyves kihívás!
                            Könyves kihívás topic

                            Comment


                              http://www.youtube.com/watch?v=-dw2XHMUnyE
                              Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                              https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                              Comment


                                Ez nagyon édes . De nem tudtam ilyen felszabadult lenni a tömött buszon, amikor felordított a cseppem . Bár senki sem látta, a kicsikém egy jó nagy büfivel nyugtázta a végén, hogy most már minden rendben van....
                                J+J= K + Á + B

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X