Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

nyilvánosan szoptató anyukát/szopizó babát láttam :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nyilvánosan szoptató anyukát/szopizó babát láttam :)

    Akció
    Szerintem ilyen topik nincs, a hordozott babát topikhoz hasonlóan írjunk ha látunk szoptatást, nekem olyan felszabadító látni h kimegy ez az "intim" dolog a hálószobából és a gyerekeinknek is lesz gyorsbüfé

    És kezdem is:
    Ercsiben délelőtt láttam két anyukát is, az egyik egy bolt lépcsőn ülve szoptatott nagyobb babát. A másik állva karjában a babával, neki minden elismerésem, nagyon laza volt
    "Azé a világ, aki teleszüli"
    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

    #2
    Az állva szoptatást ma én is bemutattam a strandon, muszáj volt mennem a nagy után. Magamat és egy ismerős anyukát láttam szoptatni, egyszerre.
    (Régebben mintha láttam volna ilyen vagy hasonló topikot, legalábbis valahol volt ilyen téma, de most nem fogom megtalálni.)
    Emese, K (2013. 06.), Z (2015. 04.) és kicsi Z (2017. 06.) anyukája

    Comment


      #3
      Siófok szabadstrand hétvégén, két szoptató anyukát is láttam az egyik egy 3 hónapos babával, mellettünk telepedtek le beszélgettünk is kicsit, látta, hogy én is sűrűn vonulok be a strandsátorba szoptatni
      illetve egy másik babát is láttam, anyuka háttal ült úgy szoptatott, a baba a hangja alapján 3-6 hónap közötti lehetett.

      Comment


        #4
        Szuper topik Mióta láttam, h megvan, árgus szemekkel figyelem a nyilvánosan szoptató anyukákat, de leginkább csak magamat látom, az meg nem ér De ma láttam a Zooban egy anyukát A makik bejárata mellett ült, kék mintás kendővel takarta magát és a babát. (mondjuk sztem külföldi volt, mert mindenki németül beszélt körülötte, de attól még ér ide, ugye?)
        D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
        A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

        Comment


          #5
          Bangócibumbuj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          (Régebben mintha láttam volna ilyen vagy hasonló topikot, legalábbis valahol volt ilyen téma, de most nem fogom megtalálni.)
          sztem olyan van, h különos helyeken szoptatás vagy vmi ilyesmi a címe
          D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
          A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

          Comment


            #6
            Ninocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szuper topik Mióta láttam, h megvan, árgus szemekkel figyelem a nyilvánosan szoptató anyukákat, de leginkább csak magamat látom, az meg nem ér De ma láttam a Zooban egy anyukát A makik bejárata mellett ült, kék mintás kendővel takarta magát és a babát. (mondjuk sztem külföldi volt, mert mindenki németül beszélt körülötte, de attól még ér ide, ugye?)
            En lattalak teged te meg engem szoval igy mar er

            Comment


              #7
              Ninocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              sztem olyan van, h különos helyeken szoptatás vagy vmi ilyesmi a címe
              Van itt, de az kicsit más. http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=207
              B & B & R & B

              Comment


                #8
                Ninocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szuper topik Mióta láttam, h megvan, árgus szemekkel figyelem a nyilvánosan szoptató anyukákat, de leginkább csak magamat látom, az meg nem ér
                Dettó, én is várom a bejegyzéseket, de látni én is csak magamat szoktam


                Tök OFF, de mit jelent az aláírásod?
                Gy és 50 kiló gyerek

                Comment


                  #9
                  Felénk esküvő szezon van a baráti társaságban, és a ceremóniákra visszük magunkkal az öt és fél hónapos kisfiunkat. Többször jött ki úgy a lépés a kánikulában, hogy a házasságkötő terem mellett parkoló autó ülésén a nagy melegre való tekintettel teljesen nyitott ajtónál, lábakat kifele lógatva szoptatttam a csemetémet. A férjem már kezdi megszokni, hogy ha megyünk valamerre akkor ezt a témát nagyon lazán kezelem.
                  Lóránt boldog anyukája

                  Comment


                    #10
                    A tekintetben hogy másokat láttam-e.... Külföldön, speciel Angliában teljesen elfodadott az éttermekben kisbabát szoptatni az asztalnál, ahol együtt esznek. A baba is éhes, ő is velük eszik. Pár hetes kisbabákkal járnak el ebédelni így.
                    Békéscsabán pedig a Csaba Centerben, a padon egy hölgy - Megemlíteném a biztonsági őrnek volt hozzáfűzni valója sajnos
                    Lóránt boldog anyukája

                    Comment


                      #11
                      Edith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Békéscsabán pedig a Csaba Centerben, a padon egy hölgy - Megemlíteném a biztonsági őrnek volt hozzáfűzni valója sajnos
                      házmesterország...
                      Utoljára szerkesztette Ninocska; 2015.09.16., 18:29.
                      D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
                      A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

                      Comment


                        #12
                        Edith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Felénk esküvő szezon van a baráti társaságban, és a ceremóniákra visszük magunkkal az öt és fél hónapos kisfiunkat. Többször jött ki úgy a lépés a kánikulában, hogy a házasságkötő terem mellett parkoló autó ülésén a nagy melegre való tekintettel teljesen nyitott ajtónál, lábakat kifele lógatva szoptatttam a csemetémet. A férjem már kezdi megszokni, hogy ha megyünk valamerre akkor ezt a témát nagyon lazán kezelem.
                        Egy baratnom kerdezte hogy hogy csinalom hogy olyan sokat jovunk megyunk es mindig talalok szoptatasra alkalmas helyet. Mosolyogva mondtam hogy a szoptatasra alkalmas hely az ahol le lehet ulni de az ulohely hianya sem kizaro ok szelsosees esetben

                        Comment


                          #13
                          Edith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A tekintetben hogy másokat láttam-e.... Külföldön, speciel Angliában teljesen elfodadott az éttermekben kisbabát szoptatni az asztalnál, ahol együtt esznek. A baba is éhes, ő is velük eszik. Pár hetes kisbabákkal járnak el ebédelni így.
                          Békéscsabán pedig a Csaba Centerben, a padon egy hölgy - Megemlíteném a biztonsági őrnek volt hozzáfűzni valója sajnos
                          En az allatkertben szoptattam ugy valamikor tavasszal hogy kozben ebedeltunk mi is. Az etterem kulso szabadteri reszen voltunk. Szoptatos kendo alatt semmi sem latszodott de szerettem volna nyugodtan enni es igy tudott megvalosulni
                          Egy kislany megkerdezte az anyukajat hogy miert dugta el a neni a babat. Azt valaszolta hogy hat mert a baba is ehes es ad neki szopit. Ha mindenki eszik o is eszik.
                          Olyan termeszetesseggel magyarazta a lanyanak hogy kifejezetten jol esett hallani

                          Comment


                            #14
                            Csak hogy vki jelentsen is: Kedd 5 körül bikás/kalózos játszótér: Anyuka a padon egy 2 éves forma kisfiút szoptatott.

                            Tegnap Balatonvilágos Kisfaludy utca vége, part: Nagyon pici kislányt szoptatta anyukája szopis-lepel alatt.
                            A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                            Comment


                              #15
                              Verőce, bolt előtti utca túloldalán a padon anyuka és apuka. Fél év körüli kicsi fiú pedig szopizott. Nem hiszem, hogy mamami, de azért jelentem.
                              Dana
                              2017-ben is lesz könyves kihívás!
                              Könyves kihívás topic

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X