Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szárazon tartó betétek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    LC százaronzató méretét tudom megadni 12,5 cm x 32,5 cm. De ez nem egy üjszülött méret szerintem Szerintem állítsd legkisebbre a pelenkáidat és az alapján méretezz.
    Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

    Comment


      #32
      punklady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekünk ilyen van. A bambusz zsebes pelenkához használjuk. Olyan végül is mint a zsebes pelenkák belseje. Nedvességet beengedi, de vissza nem.
      Perkarbonátot használok a zsebeseknél folteltávolításra. Ez még nem volt kakis, de ehhez is azt fogok használni ha szükséges.
      Én is ilyet vettem, nagyon bevált! a biztonság kedvéért azért nem táraztam be belőle, de pikkpakk megszárad, úgyhogy nincsen vele gond. Az is igaz viszont, hogy a babám nem túl érzékeny bőrű, úgyhogy nem tudom, problémásabb popónál is ilyen jól működik-e.
      igazából anyanyu...
      Bogi, kisfiam Basa (2011.11.)

      Comment


        #33
        A felvágásnál még arra érdemes figyelni, hogy praktikusabb, ha széltébe van a nyúlós irány és nem hosszába. (figyeld meg: polár az egyik irányba nyúlik, rá merőlegesen pedig merev)

        Comment


          #34
          Köszi szépen a segítséget mindenkinek, nekiállok akkor vagdalkozni ;-)
          Egy 11 éves nagylány, egy 7 éves középső lány és egy 2012 májusi pici lány anyukája "Mindenik embernek a lelkében dal van, és a saját lelkét hallja minden dalban. És akinek szép a lelkében az ének, az hallja a mások énekét is szépnek." (Babits Mihály)

          Comment


            #35
            punklady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nekünk ilyen van. A bambusz zsebes pelenkához használjuk.
            Mekkora a mérete? Azt hiszem én is ilyet fogok beszerezni. Nem merek polár anyagokat vásárolgatni. Egy régi polár pulcsimat már feláldoztam, de nem jött be. Inkább beruházok erre.
            Tünde és a gyerekek: Angi 2001, Krisz 2003, és Gergő 2012.
            "Akár a fellegek fölött jársz, akár a pokolban egyet tudnod kell! ELMÚLIK"
            Mosható női betétek, nyálkendők: itt a facebookon Honlapom: http://tundesz.wordpress.com

            Comment


              #36
              Ez az amit írtam neked, hogy ez is polár, csak úgy írják, hogy:
              "Újrahasznosított polyesterből" készült, ez polárt takar. Vagy ahogy a csomagoláson van: "fleece" Én láttam már ezt a fajtát, a mienk tökre olyan, mint ez. (vastagságra, anyagra, színre, tök hasonló)
              Boglárka, Marci (2011.03) , Tibi (2017.08)

              Comment


                #37
                Nektek bevált a bummis szárazontartó betét? Nekünk csak totsboots-s szárazontartónk van, de azt nagyon szeretjük!

                Comment


                  #38
                  Hogy szuperál a házi készítésű polár betét?
                  Kornél (2006.04) és Nimród (2013.05) anyuja

                  Comment


                    #39
                    Felhozom egy kicsit, hátha tudtok ötleteket adni. Elfogyott a 7-8 éve vásárolt maradék polár anyagaim. Végigjártam az összes méteráru boltot, de mindenhol csak ugyanaz a vastag anyag van. Ez enyém vékony, de viszonylag sűrű szövésű volt. Néztem polárplédeket is, de azok meg a vékonyabbakon szinte át lehet látni, és ha meghúzom-nyújtom, úgy marad, nem ugrik vissza eredeti formájára.
                    Zsuzsa, G 2000, V 2002 K 2005 N 2007 Á 2012

                    gazdát kereső kendőink

                    Comment


                      #40
                      Engem is érdekelne a lelőhely!

                      Comment


                        #41
                        Átolvastam megint a hozzászólásokat, tényleg pl. egy sima polártakaró is jó lehet betétnek? Vagy mit lenne érdemes? Még nem fogtam ilyen betétet, csak elképzelni tudom- úgy képzelem az anyagát, mint a zsebesek belseje (ami microfleece? talán?), csak méretre szabva. Jól gondolom? kicsit összezavarodtam... mert a polár kicsit más.
                        Segítsetek!

                        Comment


                          #42
                          Én ma vettem Polár anyagot,este kiszabok pár betétet.Szerintetek így hasznàlhatom vagy a szelein valahogy varrtam?holnap indul a teszt,majd beszámolok :-)

                          Comment


                            #43
                            Történt velünk egyszer, hogy ébredés után, pelenkázáskor nagyon türelmetlen volt a gyerek, fogtam, bebugyoláltam a (polár) takarójába és úgy szoptattam. Hát én egészen el is feledtem és csak akkor jutott el a tudatomig, mikor valami meleget éreztem a hasamon. Rendbe tettem a kicsit aztán mentem is a fürdőbe, hogy lesikáljam még frissen (anyatejes kakáról van szó). Hihetetlenül könnyen levált róla, be sem színezte, olyan, mintha "védőfólia" lett volna rajta.
                            Akkor nem jött ilyen ötlet, de most, hogy itt olvastam erről, ki fogom próbálni.

                            Nekünk egyébként a Popolini szárazontartó vékonyka betétje jön be, mindenkinek ajánlom, darabja kb 800 Ft. A mosógépből frissen kiszedve is csontszáraz.

                            Comment


                              #44
                              Én sosem használtam szárazontartókat. Valahogy sosem éreztem a lényegét, pedig polár külsőt már próbáltunk és az bevált.
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                #45
                                Halihó,
                                épp betéteket nézegetek, de kicsit el vagyok veszve, mert különböző méretek vannak (és bevallom mivel az első gyerek már rég volt pelusos elfelejtettem, hogy milyen méret, hány réteg, melyik fajta szívja jól a nedvességet és ilyenek. Jó helyen járok itt?
                                És persze gondolom egy újszülött számára és mondjuk egy pár hónapos (6 hónapos) számára már talán más a tökéletes? Hogy lehet ezt a leghatékonyabban megoldani?
                                Köszi, ha valaki válaszol
                                Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X