Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 2.0

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mivel bizonytalanítottatok el?

    "ár érték arányban egyenesen jó" Hm. Milyen finoman fogalmaztál. Gondolom, ha ki szeretnék próbálni vmi igazán jót, akkor mindenből másikat kéne vennem, mert még véletlenül sem passzolnak a különböző márkák "alkatrészei" egymáshoz.

    "nagyobb méretű ruhák mennek majd rá." Ez sem jóhír.
    Mónika, Hannamanna (5,5) anyukája.

    Comment


      Marla azt neee! Nézd ezt (lap alja fele)
      Bőrizgató hatású lehet, mint a menták (borsmenta, fodormenta, stb)
      Viki
      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

      Comment


        Miért? Egyszuer úgyis kell nagyobb ruhákat venned. Csak ennél az egy méretnél hamarabb.

        HÉDI
        Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

        Comment


          Barni hosszú, és vékonyka. Nem voltak jó rá a síma nacik, mert lecsúsztak róla. Kockapaci mondta, hogy figyeljem meg, a nacikat megfogja a pelus csomi. És azóta, amióta moshatózunk, tényleg nem csúszik a gatyó. A másik dolog a body kérdés. Én mosható előtt is nagyobb bodyt vettem, mert idegesített, hogy ha a hossza jó, akkor az ujja rövid, ezért már akkor egy mérettel nagyobbat vettem, amibe most bőven elfér a csomi. Másrészt, ha mosható mellett kicsi a body, egyszerűen nem kapcsolom alul össze. Akkor se csúszik fel, pláne, ha pár hós, nem kúszó mászó babáról van szó. De a fiamnál se csúszik fel, mert ahhoz meg elég hosszú, hogy a harisnyába maradjon. Én teafaolajat használok, de bizti, hogy óvatosan, mértékletesen szabad ezt is, mint bármi mást.
          Magdi
          Barnabás 2007.10.31.

          Comment


            Marla: szvsz az a mosópor amit eddig használtál jó, öblítő helyett higított ecet, tilos vasalni, száradni csak. És a monapel igenis jó, jó az ára, jó nedvszívó csak nem olyan kis helyes mint mondjuk egy BM, de ez már szépészeti dolog.
            Nem kell ám nagyon komolyan venni a túl extrém(nek hangzó (később már nem lesznek azok, de elsőre emlékszem hogy azok voltak)) tanácsokat szerintem így elsőre, csak lazán, különben elmegy az ember kedve tőle!
            bocsi Hédi, csak láttam hogy megrémült szegény Marla
            Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
            lekvárok, dzsemek, receptek

            Comment


              Én most vettem monapel belsőket jó áron, nem olyan rosszak, csakhát van ettől jobb is. Kushiest imádom, meg most nálam favirit a Popin, de mégis vettem monát, mert egy kis turbóval sztem tökéletes. És amíg nem tudok elég Popint venni, addig bőven jó a mona is. Számomra ezt jelenti az "ár érték arány" dolog.
              Magdi
              Barnabás 2007.10.31.

              Comment


                Húúúú, tényleg. Pedig elolvastam a papírkáját. Viszont akkor miért csak a háta a kiütéses? A harisnyáját is uúgy mostam.

                Pelenkázás: Eddig olyan egyszerűnek tűnt a dolog, de kezdek megijjedni. A tegnap estét és a mai délelőttöt azzal töltöttem, hogy itteni topikokat olvasgattam és már nem tűnik olyan egyszerűnek. Persze gondolom vhol el kell kezdeni a tapasztalatokat gyűjteni.
                Mónika, Hannamanna (5,5) anyukája.

                Comment


                  hát egyszer nálunk a fürdővízbe került illóolaj és Laurának is csak a háta lett kiütéses meg a hasa kicsit. Talán ott érzékenyebb a bőr.
                  Viki
                  Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                  Comment


                    Oké, nem nyafogok itt nektek többet, ha felébredt a királylány kipróbáljuk. Aztán majd élménybeszámolok.

                    Eszter, az eceteset nem szabad vasalni vagy úgy általában? Mert én mindenét vasalom.
                    Mónika, Hannamanna (5,5) anyukája.

                    Comment


                      nem is nyafogsz, és remélem, tudunk segíteni!
                      ezeket a "modern" mosható pelusokat nem szabad vasalni -szerencsére én utálok vasalni
                      Viki
                      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                      Comment


                        Marla: neeeeeeeeeeeee. Ne hagyd magad, és csak bátran
                        Mikor Cseni kicsi volt Kushiest használtunk, szépek nem mondom, de jó drágák is. Viszont vagy 1,5 hónapja alig tudom használni őket, mert nem bírják az iramot. Szóval átázik szépen, akármilyen drága is vót.
                        Ha elkezded használni úgyis elkap majd a gépszíj és kipróbálsz ezt- azt.
                        Ruhából se rohanj nagyokat venni, majd meglátod mi megy mi nem. Nekünk 100% ráment a moshatóra is. Komolyan.
                        Moshatózni jóóóóó dolog, sőt egyenesen szuper.
                        Kriszta, kétgyerekes Mami Cseni (2007.12.04) és Olivér (2009.07.03)

                        Comment


                          neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          bocsi Hédi, csak láttam hogy megrémült szegény Marla
                          Úristen, ne haragudj, Marla, restellem!! Mit írtam rosszul?

                          HÉDI
                          Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                          Comment


                            Hédi: hát hogy a monapel béna tudom hogy nem bántásból írtad

                            meg utána jött a sok illóolaj-mégsem illóolaj, meg mosódió, meg felejtse el a mosóporát, meg stb, amivel meg megkeveredik az egyszeri embör
                            Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                            lekvárok, dzsemek, receptek

                            Comment


                              neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hédi: hát hogy a monapel béna
                              Úúúristen!! Én azt írtam, hogy
                              "Hhháátttthhh.... "
                              Meg amúgyis SZERINTEM! Itt egy csomó embernek nagyon bejött a Monapel amúgy (énis kipróbáltam, és nem tartozom közéjük, gyorsan hozzá is teszem, mert nem volt kitartásom ahhoz, hogy rájöjjek, hogy lenne jó).
                              És ahány gyerek, annyi pelenka! És annyi mód arra, hogy jó, vagy rossz legyen.
                              Pl nekünk a Kusíz sem nagyon jött be, és itt sokan imádják. De Lizának nagyon vastagok a combjai, és mint mondtam eszméletlen, milyen sokat pisil.
                              Szóval nálunk a legjobban eddig (míg nem ment) a BM jött be, most pedig a Popolini bambuzs.

                              HÉDI
                              Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                              Comment


                                Asszem nem mondok már semmit. komolyan, ma mindenki félreért.

                                HÉDI
                                Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X