Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ha jól emlékszem van olyan webaruhaz, ahol van próba csomag kakifogopapirokkal azt érdemes lehet megnezni. En sokat próbáltam anno, mire megtalaltam a Poplit tok véletlenül ajándékba kaptam egy megkezdett dobozzal és ez lett a befuto de szerintem ez is nagyon változó kinek mi jön be. Egyébként ma jártam úgy, hogy totál nem jó helyen volt szóval hiába hajtogathato le a betet köre, nem mindig marad a helyen, mondjuk a picibori enyhén szólva sajtkukac
    Off: Csybe külső tesók leszünk én is csigas blueberryt rendeltem Janka segítségével mint te
    Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
    van soproni klub!

    Comment


      ??? Emlékeim szerint en sargat kertem nikkiset. De utána nézek.
      Csybe

      Comment


        Hajni, nem Csybe kérte a másik snails külsőt

        Csybe, írnál nekem az utolsó levelemre? Ill. Ha gondolod, nekem van 2 tekercs Müller papírom eladó, a bolti ár alatt! Klassz papír, de én nem birkózom meg ezzel a szélességgel...
        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
        Kelleni fog még egy macska

        Comment


          Oké nézem, írok .
          Csybe

          Comment


            rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hajni, nem Csybe kérte a másik snails külsőt

            Csybe, írnál nekem az utolsó levelemre? Ill. Ha gondolod, nekem van 2 tekercs Müller papírom eladó, a bolti ár alatt! Klassz papír, de én nem birkózom meg ezzel a szélességgel...
            Akkor én ezt honnan vettem?! nem tudom hülye vagyok manapság pedig még örültem neki, hogy ő is lánynak választja, akkor ez uniszex (aztán másnap meglattam, hogy ez a pul volt rózsaszín passzeval)
            Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
            van soproni klub!

            Comment


              köszi, csybe, írok este!

              Hajni, nem tudom kért más, igen, de nem ő
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

              Comment


                igen, volt belőle egy rózsaszín verzió de nekünk is ez a kékes van, én is lánynak vettem, nem fiús egyáltalán
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  Janka nekem johet kakifogo,ha marad,most kifogytam es most esett le,h nincs tobb...en rendeltem csigas kulsot
                  Utoljára szerkesztette gkop; 2017.05.07., 19:25.

                  Comment


                    óóó, sajnálom csybe írta ma, hogy szeretné...
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      Jaj,semmi.gond. legalabb megtudtam most toletek ,h van a mullerben ,ugyh majd beugrom oda.

                      Comment


                        Jaj nyugtassatok meg hogy ti is vagytok néha így, reggel óta, kutatom (48 nm-en?!) hogy hova tűnt egy kulso+belso rettegek, hogy így együtt szennyesbe kerülés előtt nedvesen tűnt el olyan szerencsétlen vagyok, azokon a helyeken ahol pelusok szoktak elbujni már kerestem a peluseltunteto manó valahova melyre elrejtett előlem :/
                        Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
                        van soproni klub!

                        Comment


                          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hajni, nem Csybe kérte a másik snails külsőt

                          Csybe, írnál nekem az utolsó levelemre? Ill. Ha gondolod, nekem van 2 tekercs Müller papírom eladó, a bolti ár alatt! Klassz papír, de én nem birkózom meg ezzel a szélességgel...
                          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          igen, volt belőle egy rózsaszín verzió de nekünk is ez a kékes van, én is lánynak vettem, nem fiús egyáltalán
                          gkop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Janka nekem johet kakifogo,ha marad,most kifogytam es most esett le,h nincs tobb...en rendeltem csigas kulsot
                          Na akkor jó én is uniszexnek láttam, de bizonytalankodtam
                          Na Helga akkor veled leszünk mositesok
                          Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
                          van soproni klub!

                          Comment


                            abszolút jó lányra
                            Helga, örülök, akkor legalább infóval segítettem és jövő hétvégén 20% kedvezmény lesz
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Jaj nyugtassatok meg hogy ti is vagytok néha így, reggel óta, kutatom (48 nm-en?!) hogy hova tűnt egy kulso+belso rettegek, hogy így együtt szennyesbe kerülés előtt nedvesen tűnt el olyan szerencsétlen vagyok, azokon a helyeken ahol pelusok szoktak elbujni már kerestem a peluseltunteto manó valahova melyre elrejtett előlem :/
                              Én is tüntetem el a pelusokat, egy-két pop-in bújt el legutóbb, a betéteit még most se találom.
                              "Azé a világ, aki teleszüli"
                              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                              Comment


                                Lányok,nem ismerem az új pelusmárkákat,8éves bumgenius organic one size aio pelusaink tönkrementek,mi az ami hasonló,olcsobb márka?patentos,belevarrt belsővel,combos babára?nem ruháznék már be nagyobb összegre,utolsó gyerekre,már úgy döntöttem,ha tönkrementek,nem lesz másik,lesz eldobható,de ma,talán a melegtől?,mert eddig nem volt gond az eldobhatóval,de ma tiszta vörös és pöttyös lett a kicsi popsija,és feltételezem a mosható fog javulást hozni...köszi!
                                Utoljára szerkesztette zsizsi; 2017.05.31., 12:52.
                                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X