Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #91
    Hát valahol Te nagyon sokat dumálsz, de azért mentségemre szóljon, hogy alig pár hónapja csatlakoztam életem első és egyben utolsó fórumára...

    Comment


      #92
      off: Redy, gyere te is kendőt tervezni
      L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

      Comment


        #93
        Na persze, még egy (idő/pénz) költészeti fejezet már nem hiányzik!

        Comment


          #94
          persze jobban belegondolva a tervezés nem kerül semmibe, abban profi vagyok! csak a hordozásban nem, szégyen gyalázat egyszem babaslingünk van, szerintem az olyan mint a vitorlázóknak a horgászcsónak. Vicces.

          Comment


            #95
            joys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ne írd le még egyszer. belinkelem azt.
            OK, köszi, látom, már meg is van. De akkor egy kicsit még alakítok rajta.

            redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            persze jobban belegondolva a tervezés nem kerül semmibe, abban profi vagyok! csak a hordozásban nem, szégyen gyalázat egyszem babaslingünk van, szerintem az olyan mint a vitorlázóknak a horgászcsónak. Vicces.
            Ja, hogy először a hozzászólásokon teszteled a gyk festésre szánt színeket.
            Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

            Comment


              #96
              No, betettem a képet is a szócikkhez linkelt hozzászólásba.
              Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

              Comment


                #97
                igen alakul és kíváncsi vagyok a zöld fejből mi lesz egy zöld betűvel?!

                Comment


                  #98
                  Tencellel lógtam... pótoltam (29. hsz.). Remélem, jó így, kicsit fáradt vagyok már...
                  Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

                  Comment


                    #99
                    én is kiegészítettem a tencellel.
                    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                    Comment


                      TotsBots-ra már láttam párszor, hogy TB. más is látta? Babzsizsi?
                      Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

                      Comment


                        és a gyk is gyapjúkülső, Babzsizsi

                        Comment


                          Na, csak idetaláltam előbb-utóbb!

                          Nem sok melót hagytatok már másnak, az biztos, gratulálok!!!

                          Egy-két gyors megjegyzés:

                          1. A Snappy csat vagy kapocs megnevezése Nagy-Britanniában Nappy Nippa (az angol "nappy nipper" azaz pelenka csíptető szóból), szinonimaként szerepelhetne!

                          2. A CB rövidítés a Cotton Bottoms pelusoké is!

                          3. Zsebes pelenkák: nagyon fontos a zsebes BELSŐKET is megemlíteni!!! Nekem kezdő koromban ez volt a legérthetetlenebb dolog minden közül!!! Javaslom "zsebes AIO" és "zsebes belső" alcímekre tagolni. Egyéb javaslat az első meghatározásra?

                          4. Szárazontartó: csipkefüggöny???????????? Te miket használsz annak, Redy? Ki és mit sózott rád ilyen címen??? De most komolyan...

                          5. Rendszerező elmém ujjongana, ha a szócikkek formátuma és nyelvezete, stílusa kicsit egységesebb képet adna, de tudom, hogy nem mindenki lehet olyan kocka, mint én... :P

                          Comment


                            Jajj dehogy, a szárazontartónk nagyon szuper és a használat közben kiderült biztos nem csipkefüggöny, vagy valami csúcstechnikás darab. De megosztottam veletek hogy mire asszociáltam elsőre! Vegyem ki, jó?!

                            Bori a slangos nyelvezet dolgában priv. keress fel minket, nehogy köznépi bántódás legyen a vége. Te leszel a nyelvünk őre? (Túl sok tudományt olvastál! Túdod, magyar mérnök vagyok, se irni, se ólvassni neeem túdok.)
                            Utoljára szerkesztette redy; 2011.05.09., 07:17.

                            Comment


                              Bori, micsoda igények
                              ami rajtam múlt, javítottam. (Nappy nippa)
                              L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                              Comment


                                Bori javasolj egy mintanyelvet és formát, még nincs olyan sok hogy ne lehetne javítani. Amúgy én direkt lazábbra vettem a szöveget, nem tudományos munka, közérthető legyen. Szájba rágó, kézben szerszám, haladjon a munka, gondolkozni meg ne kölljön.

                                Biztos jártál már Te is úgy: jó ez a munka csak kicsit fejtse ki bővebben, kifejted, nagyon tartalmas, csak legyen rövidebb és érthetőbb, úgy hogy a többiek is megértsék, ennyit senki se olvas el (az se aki lektorálja). Mindig az első verzió a legjobb, mert az áll a legközelebb hozzád, az szól belőled...évtizedek benned felhalmozott tudásának esszenciája abból zeng

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X