Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ebben amúgy az a vicces, hogy voltak régi használt popinjeim bambusz betéttel. És azokat természetesen együtt mostam mindennel, nem fogok 3-4 betétet külön mosni. És higgyétek el, nem mentek tönkre, pedig már használtak voltak! Aztán szereztem újabb eresztést is, azok pár mosás után kifeküdtek. Szóval a bambusz minősége sem mindegy, és nyilván ott spórolnak ahol tudnak ők is
    (dióval, folyékony dióval, folyékony mosószerrel + mosószódával és perkarbival mosok mindent, kivéve a gyapjút)
    Utoljára szerkesztette bellatrix; 2014.09.19., 11:53.
    Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
    hordozási tanácsadó (ClauWi)
    KreaTúra blog
    "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

    Comment


      origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na de nem ez az, amiért jöttem, hanem ez. Dobtam tőle egy hátast, amikor megláttam! Minek strapáljuk akkor magunkat mi itt ingyen?
      Ugyanmár lányok, amikor anyák és nagynénik és nővérek tanították az anyaságot akkor egy gyereknevelős könyv is röhej lett volna.
      Igaz akkoriban nem is tudtak olvasni
      Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

      Comment


        origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Beleírtam!
        Nagyon köszönöm

        Képzeljétek időközben beszereztem egy mosó golyót vagy labdát (így is úgy is láttam már) és egészen elképedtem: nemcsak tiszták lettek a ruháim hanem puhábbak is. Elsőre a fehéreken teszteltem leesett az állam az eredménytől. Aztán a pelusokon is ott is jót futott
        Most nem tudom, hogy hozzászoktam.e a minőséghez vagy romlik a hatásfoka de már (1 hét) után nem érzem azt a finomságot mint elsőre
        Azért kitartóan használom
        Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

        Comment


          origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez konkrétan Pop-in volt, nem? A bambuszos Pop-inek híresek arról, hogy akármitől tönkremennek.
          Nekem is van mindenféle Pop-in-em. És ez tény és az is, hogy a nagyon veteránok pl. V1es 2008as kiadás ma is jó állapotban van míg az NG V1e hamar megkeményedett és fele annyit szívott kb 4 hó után. Ekkor váltottam mosószereket.
          Már jobb egy kicsit de a januárban, márciusban vásárolt NG-k is kezdenek keményedni. Talán a vízkő miatt? Nem lehet azt valahogy kiszedni mint a kávéfőzőkből?
          Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

          Comment


            mmaabo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ...
            Már jobb egy kicsit de a januárban, márciusban vásárolt NG-k is kezdenek keményedni. Talán a vízkő miatt? Nem lehet azt valahogy kiszedni mint a kávéfőzőkből?
            Pontosan erre szolgálna az ecet.
            ...ha nem lenne tiltólistás a Pop-in pelusoknál!
            Utoljára szerkesztette origami; 2014.09.20., 16:35.

            Comment


              Ahhh
              Akkor egy bambuszpelus élete 6-8-10 hó?
              Azért ahhoz kicsit drága
              Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

              Comment


                Egyébként van 1 db pelenkám amit még az elsők között vettem és az a mai napig a legpuhább. Ez a THX bambusz, pamut és még valami keveréke. Most nem tudom megnézni mert abban alszik. Szóval ez túlélte a mosási kísérleteimet és a gumija is pöpec.
                Ja és nem volt iszonyú drága!!!
                Sajna most nem találok ilyet a magyar websopokban.
                Épp kerestem az oldalukat mikor erre bukkantam
                http://blog.diapershops.com/the-ugly...-cloth-diapers

                Lenet, h ezért nincs már
                Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

                Comment


                  Erről beszéltem:
                  http://www.babyclothnappy.com/left.aspx?id=154
                  Nekem a coolplus-os van (az nem tudom mi )
                  Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

                  Comment


                    mmaabo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ahhh
                    Akkor egy bambuszpelus élete 6-8-10 hó?
                    Azért ahhoz kicsit drága
                    Dehogy!!! A Weenotions bambuszaim például már a második gyereket szolgálják teljes munkaidőben, és álompuhák, pedig a vízkő ugyanaz. Csak a bambusz anyag nem.

                    (Kifejezetten a P... pelusról volt szó, de most már ne szidjunk többet egy márkát egy ilyen topikban, nem ide való! )

                    Comment


                      origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      (Kifejezetten a P... pelusról volt szó, de most már ne szidjunk többet egy márkát egy ilyen topikban, nem ide való! )
                      Ó én rengeteg pelust próbáltam és a popn lett a kedvenc, most is az
                      Az új ng ből épp sokat rendeltem
                      csak tudni szeretném, hogy óvjam.
                      Az alakja már szinte tökélees, a popó is szép marad tőle... szóval szeetem ám
                      Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

                      Comment


                        Ja, és az egyetlen pelus ami kibírja a 3 órát
                        Bori, aki Máté(1997.07.) Panka(2000. 09.) Dani(2010.09.) és Miska(2013. 12,) mamija

                        Comment


                          Nektek. (Ez NAGYON egyéni, hogy kin mi bír ki mennyit.)

                          ... de ezek a hsz.-ek tényleg nem a lexikonba valók!

                          Van márkatopik, vagy zöldfülű topik, van bambusz topik, stb., ahol lehet szeretni vagy utálni egy-egy márkát!

                          Comment


                            Pella

                            Sziasztok! Mobilon nem tudok keresni, de nagyon izgat, hogy mi az a pella?
                            Egy szörcsögő hörcsög, Janka (2013/11) anyukája

                            Comment


                              verush eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok! Mobilon nem tudok keresni, de nagyon izgat, hogy mi az a pella?
                              Nem a pelenka rövidítése?
                              Három hercegnő (2005, 2006, 2016) és egy kiskirályfi! (2013)

                              Comment


                                De, az
                                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                                Kelleni fog még egy macska

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X