Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nem arról volt itt szó, hogy ne használjon senki ecetet!!! Speciális esetről volt szó!

    Vannak helyek, ahol olyan a vízösszetétel, hogy az ecet savassága ront a szagokon. OTT nem javasolt az ecet használata, egyébként mindenki használja szíve szerint.

    Comment


      ez a speciális ecet!

      Comment


        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Trix a beavató mosáshoz lenne még pár hasznos ötletem, külön megírom, ha van kedved tedd hozzá a szócikkedhez, ha nincs akkor Joys az útmutatókhoz külön kérlek tedd be.
        no, akkor mi legyen? menjen külön, vagy egybeszerkeszted Trix?
        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

        Comment


          Szuperül alakul a fórum! Redy részletes leírásai különösen tetszettek (173, 174, 183 hsz.) Szóval ennek is van létjogosultsága! Amikor az ember csak kapkod és két szopi meg pelenkázás meg alváslopás között keres vmit gyorsan, akkor nagyon jól jön ami össze van szedve! Én azért nem fórumoztam anno mert nagyon nem volt időm a gyerök mellett még több 100 hozzászólást átolvasni.

          Ami engem még érdekelne, és ez még nincs kifejtve: a prefoldok használata, ha nem is részletezitek rögtön a "csavarási módokat", a fajtákat fel lehetne sorolni, melyik mekkora (márkák közül), melyikkel mik a tapasztalatok, hogy vannak különböző méretek (kicsiknek, totyogóknak, stb.), ilyesmik. Rögtön fel is használnám a tudást! Szóval ez a kívánságműsor
          Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
          hordozási tanácsadó (ClauWi)
          KreaTúra blog
          "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

          Comment


            bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ami engem még érdekelne, és ez még nincs kifejtve: a prefoldok használata, ha nem is részletezitek rögtön a "csavarási módokat", a fajtákat fel lehetne sorolni, melyik mekkora (márkák közül), melyikkel mik a tapasztalatok, hogy vannak különböző méretek (kicsiknek, totyogóknak, stb.), ilyesmik. Rögtön fel is használnám a tudást! Szóval ez a kívánságműsor
            már formálódik a fejemben, csak péntekig várjatok, akkor túl leszek egy előadásomon, addig eldugulok, nagyjából.

            Comment


              redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              és akkor megkérdezhetik hogy mi az a celluááááz?
              Bori néha élesebben fogalmazok, de ezt nem udvariatlanságból, csak fáradtságból. Különben is önirónikus lehetek, nem?
              Kösz a pörgetést!
              Tudod van aki nem tudja hogy miben higgyen, nekik segítség amit csinálunk
              Találtam egy ilyet (a bambuszosba beirtam egyébként), de itt nem tudom hogy és hova illesszem be. Ha megtenné valaki helyettem, hogy a lexikonunk megfelelő helyére kerüljön ...
              http://akciospotencial.blog.hu/2007/10/21/title_13504
              Dani (1995.08.18), Berci (2001.06.10.), Panna (2008.10.29)

              Comment


                mostmár csak az mondjátok meg, miért kerül enzim a mosószerbe? gondolom a pamut ami szintén növényi eredetű, ugyanígy elfogy az enzim miatt.
                Linket köszönöm, beillesztettem a két érintett útmutatóba.
                Elolvastam és rájöttem miért van cukorhiány ma magyarországon.
                Utoljára szerkesztette redy; 2011.05.26., 11:15.

                Comment


                  A kérdés végleg alátámasztja eme topik égetően szükséges mivoltát, mert a többi topikban valóban nyomtalanul elsüllyednek az információk:

                  http://www.mamami.hu/forum/showthrea...1z#post1213892

                  ÉLJEN A GYÛJTŐTOPIK!

                  Comment


                    Bori, mondtam hogy Te egy zseni vagy!

                    Comment


                      Bori, akkor tulképpen nem is az enzimekkel általában van baj, csak a celluázzal? mert akkor erre javítanám az enzimmenteset! DM mosószerek is jók eszerint?

                      Comment


                        Elvileg a többi enzim nem a pelenkának árthat, hanem - elégtelen öblítés esetén - a nedves pelenkában újra aktiválódva a baba fenekét száríthatja ki (lebontja a természetes bőrzsírt). De ez nem tudom, mennyire valós félelem.

                        Comment


                          na akkor ennek én nézek utána...

                          Comment


                            redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            már formálódik a fejemben, csak péntekig várjatok, akkor túl leszek egy előadásomon, addig eldugulok, nagyjából.
                            Kell segítség a prefikkel? Mérek, írok fotózok
                            Babzsizsi és Vendel
                            Kérlek szólj ha függő ügyünk van
                            Belvárosi Babahordozó Klub

                            Comment


                              Fésülés

                              Megcsináltam az ABC szerinti első három bejegyzés összefésülését... és elbizonytalanodtam. Mert egyrészt tök jó lenne, ha lenne egy szép, egységes szöveg, áttekinthetően rendszerezve, ugyanakkor darázsfészekbe sem szeretnék nyúlni az által, hogy valaki tökéletesnek/elfogadhatónak érzi azt, amivel hozzájárult a lexikonhoz, én meg belebabrálok. (Csúnya dolgok folynak a kendőtervezős topikban, és nem szeretném, ha olyasmi lenne itt is. De lehet, ezt kitörlöm. )

                              Viszont nagyon szeretnék hozzájárulni ehhez a munkához, mert szerintem nagyon fontos, ami itt folyik, ugyanakkor jobban szeretem a pöpecre tuningolt dolgokat.

                              Lentebb küldöm, amire jutottam. Fölül van az átvariált verzióm, alatta az érintetlen szöveg. (És nem tudom csatolni, pedig azt kéne, csak nagyon nagy, én meg nem tudom, hogy kell tömöríteni. )

                              Comment


                                AI2/All-In-Two/”kétrészes” pelenkarendszerek:

                                Ezek a pelenkák két részből állnak. A külső PUL anyagból készül, amibe egy (vagy több) nedvszívó belsőt lehet valamilyen módon rögzíteni. Pl.: patentok segítségével (Snap in rendszerek), vagy csak egyszerűen belehelyezni (Lay in rendszerek). Ezzel gazdaságosabb megoldást kínál, mint egy AIO, hiszen egy külső több belsőt is kiszolgál, így jóval kevesebb külsőt kell megvásárolni, mint belsőt. 'Snap in' megoldás: GroVia (lásd. 1. kép), IttiBitti Snap in One, Bitti Tutto, BestBottom, 'Lay in' rendszerek: FLIP (stay dry verzió, lásd. 2. kép), Weehuggers


                                AI2: All-In-Two pelenkarendszerek:

                                Kívül PUL külső, amibe bele lehet patentolni egy (vagy több) nedvszívó belsőt (Snap in rendszerek), vagy csak egyszerűen belehelyezni (Lay in rendszerek). Ezzel gazdaságosabb megoldást kínál, mint egy AIO, hiszen egy külső több belsőt is kiszolgál, így jóval kevesebb külsőt kell megvásárolni, mint belsőt.
                                'Snap in' megoldás: GroVia (lásd. 1. kép), IttiBitti Snap in One, Bitti Tutto, BestBottom,
                                'Lay in' rendszerek: FLIP (stay dry verzió, lásd. kép), Weehuggers

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X