Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

gdiapers

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    a gdiapers eldobhatója kb mit bír? éjszakára papíroznék
    köszi
    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


    ÁLOMJÁRÓ CD
    születésnaptár
    babahordozási tanácsadó vagyok

    Comment


      szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a gdiapers eldobhatója kb mit bír? éjszakára papíroznék
      köszi
      Nekünk nagyon sokat bírt, minden moshatónál többet. nappalra 4-5 órát, éjjelre nem próbáltam

      Comment


        köszi
        Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


        ÁLOMJÁRÓ CD
        születésnaptár
        babahordozási tanácsadó vagyok

        Comment


          mi most értünk haza egy hét után. Mosni nem igazán tudtam, teljesen eldobhatózni viszont nem akartam. Így maradt a G papír betétje, és volt egy kis Grovia eldobós maradékom. A G fantasztikusan teljesített: éjszakára G pelusba raktam, nappalra pedig vegyesen G-be és többféle külsőbe is. Egyszer sem áztunk vele, hirtelen sok pisit is kibírta. A Groviát már nem tudnám így agyon dícsérni.
          Zsuzsa, G 2000, V 2002 K 2005 N 2007 Á 2012

          gazdát kereső kendőink

          Comment


            használja vki úgy, hogy elöl van a g betű? nekem ez a hátrahajtós módszer nem nagyon jön be de nem látom, hogy lehet-e esetleg fordítva
            a papírt próbáltuk, tényleg irtó jó

            van esetleg patentos hibrid?
            köszi
            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


            ÁLOMJÁRÓ CD
            születésnaptár
            babahordozási tanácsadó vagyok

            Comment


              szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              használja vki úgy, hogy elöl van a g betű? nekem ez a hátrahajtós módszer nem nagyon jön be de nem látom, hogy lehet-e esetleg fordítva
              a papírt próbáltuk, tényleg irtó jó

              van esetleg patentos hibrid?
              köszi
              Én nem használom, de fb csoportban képet is láttam, legtöbb helyen apukák így teszik fel De mindenki azt írta, hogy pontosan ugyanúgy működik, nincs vele baj fordítva se
              Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

              Babahordozási tanácsadó

              Comment


                sziasztok, kinőttük az M-eseket, lesz pár eladó db. inkább csajosak. nemsoká felteszem piactérre, ha időm engedi

                valakinek pedig lenne valamennyi felesleges papírbetétje eladó?

                Comment


                  Én fordítva könnyebben teszem fel, elől van a G betű, és tökéletesen működik, soha nem volt szivárgás (s-es prefivel töltöm). Nekem az a problémám, hogy az izgő-mozgómra sokkal nehezebb feladni, mint egy zsebit
                  Lizi, 4 lurkó (két nagy iskolás, egy ovis és egy puttonylakó babó) anyája

                  Comment


                    pulból kakinyomt hogy lehet kiszedni?
                    szappanoztam és mostam is, de ott maradt a nyoma (gdia csónakp egyébként)

                    nekem fordítva nem úgy illeszkedik, úgyhogy próbálom rendesen, de végül csak egy Gdiát, fogok hagyni, többi mehet a fazon szuper, csak előre kéne és patenttal
                    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                    ÁLOMJÁRÓ CD
                    születésnaptár
                    babahordozási tanácsadó vagyok

                    Comment


                      de hát ha nem is úgy illeszkedik ha a csónak szépen rásimul akkor mással nem foglalkozz én használom így is úgy is, imádjuk pedig én nem értettem mi ez a nagy G őrület
                      nekem is nehezen jön ki a sárga anyatejes folt eleinte én is epeszappannal próbálkoztam, de nem nagyon használt neki úgyhogy ezzel is megbékéltem egyébként se vagyok egy nagy sikálós
                      viszont ma a napon semmi nyoma nincs a kakifoltoknak úgyhogy napoztatás rulez!
                      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                      Comment


                        szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        pulból kakinyomt hogy lehet kiszedni?
                        szappanoztam és mostam is, de ott maradt a nyoma (gdia csónakp egyébként)l
                        A Nap az anyatejes folt esküdt ellensége :-)
                        Nekem a perkarbis áztatás is használt. (kicsi vízben félig feloldani)
                        Zita ; Nagyok :B-2002, D-2003, S-2004, és a pici: K -2013 + férj + kutya. "Minden megoldódik."

                        Comment


                          ez már nem annyira anyatejes de köszi, volt kint napon is, halványultak, de ragaszkodnak
                          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                          ÁLOMJÁRÓ CD
                          születésnaptár
                          babahordozási tanácsadó vagyok

                          Comment


                            Sziasztok!

                            Tegnap próbáltam ki ezt a fajta pelust, szerelem első használatra . Éjszakára mivel turbózzátok fel törpe vízerőművek számára? (Eddig éjszakára még nem mertem moshatót adni a gyerkőcre, mert az eddigi moshatóink nem feküdten ennyire szépen a gyermeken, de g-vel megpróbálnám...)
                            Zsófi, Benedek anyukája (2013.03.27.)
                            Baba- és gyermekhordozási tanácsadó (elérhetőségem: benczik.zsofia@gmail.com)

                            Comment


                              Sziasztok!

                              Azt olvastam, hogy a G elég komoly nyomot hagy a baba combiján. Ez igaz? Nekem nics semmi tapasztalatom vele, de gondolkodtam rajta...
                              Köszi!

                              Comment


                                ez biztos baba függő, nekünk a flip nyomja meg a lábát - ami tök kár, mert minden egyéb szempontból meg a flip a szerelem nekünk fazonra nagyon bejön a gdiapers, csak van 1-2 szempont, ami nem annyira jön be
                                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                                ÁLOMJÁRÓ CD
                                születésnaptár
                                babahordozási tanácsadó vagyok

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X