Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

gdiapers

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Jól értem, hogy itt egy topikban van mindenféle közös rendelés, ami folyik mamamin? Azon hogy lehet kiigazodni? A brit webshopból lenne tervbe rendelés?
    Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

    Babahordozási tanácsadó

    Comment


      igen nemsokára indítom a közös rendelést. már folyamatban van a topiknyitás... türelem, türelem

      Comment


        ahhoz nem kell topicot nyitni:-)
        Malacka

        Comment


          Megnyissam a közös rendelést?

          Comment


            tessék

            http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=8439&page=89

            Comment


              Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ahhoz nem kell topicot nyitni:-)
              láttam én hogy hol kell, nade három gyerek az három gyerek. meg találtam egy helyet, ahol egy topikon belül lehet szervezkedni nem priviben... gondoltam este megcsinálom, namindegy!

              Comment


                Zalamami nem veszem én el a lehetőséget tőled átírom a te mail címedre, nevedre! Csak gondoltam fusson a projekt! Jó az?

                Comment


                  maszaly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zalamami nem veszem én el a lehetőséget tőled átírom a te mail címedre, nevedre! Csak gondoltam fusson a projekt! Jó az?
                  mindegy, tőlem maradhat is.. csak fusson!

                  Comment


                    oké

                    Comment


                      Kicsit belekavarodtam a webshopba, mi a disposable insert és mi a disposable insert case? Melyik a csónak?
                      Használtok g-s nedvszívót bele? Én eddig prefolddal használtam, megéri kipróbálni a saját megoldást is?
                      Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                      Babahordozási tanácsadó

                      Comment


                        http://www.gnappies.com/shop/accesso...ant-pouch-6-pk

                        ez a csónak - szerintem

                        Comment


                          joyocska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kicsit belekavarodtam a webshopba, mi a disposable insert és mi a disposable insert case? Melyik a csónak?
                          Használtok g-s nedvszívót bele? Én eddig prefolddal használtam, megéri kipróbálni a saját megoldást is?
                          itt a kettő ugyanaz (eldobható betét), csak a case-ben négy csomag van (4x40) és így jóval olcsóbb

                          Comment


                            zalamami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszi De miért csak S-es van belőle

                            Akkor asszem kihagyom az eldobható betétet, ha már mosható pelenkát használunk.
                            Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                            Babahordozási tanácsadó

                            Comment


                              van M-es is csak most nincs. maszály szerint hamarosan lesz

                              Comment


                                Sziasztok!

                                Már kérdeztem, de nem válaszolt még senki: hány kilós babára raktatok L-es külsőt? Vagy nincs még ezzel tapasztalata senkinek?
                                Mert a csónak az M-L-XL-ben ugyanakkora, gondolom akkor csak a külső mérete különbözik. Mérne esetleg nekem valaki egy L-es comb és pocak kerületet?
                                Xta és B -2007 B -2010 B -2013

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X