Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Gyapjúkülső

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sztem abszolút unisex szín. fiúra és lányra is tökéletes. kíváncsi vagyok milyen lesz.
    Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

    Comment


      tanácsra lenne szükségem. kötöttem 100% merinóiból egy kisnadrágot, belanolinoztam és éjszakára ráadtam a gyerekre egy bambusz nadrágpelusra. reggelre szétázott minden ruha+hálózsák+lepedő, mintha ott sem lett volna a gyapi. Gondoltam derében nem elég magas és kilógott a nadrág, ezért még rákötöttem, de következő éjszaka sem jártam sikerrel, eredmény azonos lett.

      mik lehetnek a lehetséges okok:
      - nem kötöttem elég sűrűre? bár kisebb tűvel kötöttem, mint ami a fonalhoz javasolt.
      - nem lanolinoztam be eléggé?

      egyéb tipp így látatlanban?
      Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

      Comment


        fotót tégy róla fel
        a rákötést is lanolinoztad?

        Comment


          mi az a rákötés? a teljes pelust lanolinoztam áztatós módszerrel.
          most éppen ismét lanolinozom, mert kimosni kényszerültem, de van egy fotóm róla, bár nem tudom ez alapján mit tudsz mondani
          Mellékletek
          Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

          Comment


            próbáld meg a lanolint a belsejében szétkenni miután szétoszlattad a kezeden (a nedves/kimosott, türcsiben kicsavart külsőt). nekem a sokat pisilő lányomnál csak így atombiztosak a külsőink.
            Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

            Comment


              szépen passzol a külső derékban és combnál? nem áll el? akkor tud még elvileg ereszteni.
              Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

              Comment


                de így nem fog minden ragadni?
                Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

                Comment


                  Lujzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  szépen passzol a külső derékban és combnál? nem áll el? akkor tud még elvileg ereszteni.
                  a feneke és a dereka hátul ázott csatakosra. teszek rá egy kötőt derékba az hátha segít, hogy jobban tartson.
                  Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

                  Comment


                    csak az első pár használtanál. a baba bőrének jót tesz, a pelusbelsőből meg simán kijön
                    Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

                    Comment


                      én gumiházat szoktam csinálni derékban és combban és gumit fűzök bele. nekem praktikusabb mint a megkötő
                      Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

                      Comment


                        kötök egy másik fazont sűrűbb kötéssel ez meg marad nappali külsőnek, amikor nem 10-12 órát van használatban.
                        Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

                        Comment


                          vagy újrakötöm kisebb tűvel, ha lesz lelki erőm
                          Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

                          Comment


                            sztem a lanolinozás a kulcs nem a feltétlen a kötés sűrűsége.
                            Lujza: Emma, Sára és Anna anyukája

                            Comment


                              Lujzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              sztem a lanolinozás a kulcs nem a feltétlen a kötés sűrűsége.
                              az mindenképpen gyorsabb és egyszerűbb, mint újrakötni
                              Kinga - Domonkos (2006/10) és Borbála (2010/11)

                              Comment


                                lokodik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Gondoltam derében nem elég magas és kilógott a nadrág, ezért még rákötöttem,
                                ezt írtad, azt hittem rákötöttél pár sort, hogy magasabb legyen...
                                tetszik ez a külső, nagyon ügyes vagy
                                nem tűnik ritkásnak, próbáld dörzsölős módszerrel, úgy több kerül rá. nekünk csak jersey anyagunk volt/van, azt szeretem még nedvesen a lanlinos krémemmel átdörzsölni, mert úgy tutibb az eredmény.
                                Utoljára szerkesztette redy; 2012.01.08., 16:43.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X