Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Rolandot még maga a pelusozás se zavarja a mozgásban, nyugodtan rohangál közben
    Varda

    Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

    Az igazságnak sok arca van

    Comment


      De a blogon úgy láttam, hogy a prefold felért egészen a tetejéig elől is. Én most 3ba hajtogatom, de akárhgy húzkodom nem ér fel teljesen. Dunyus te milyan papirt használsz? Gondolom nálatok is anyatejes kaksi van még.

      Comment


        Az jó lehet. Én most már akkor is szenvedek a feladással, ha kapálózik a lábával. De remélem hamrosan belejövök. Csak ezért szeretnék bumkins AIO-t rendelni arra az esetre, ha vhol nagyon gyorsan kell cserélnem pelust. Különben örülök, hogy prefoldot választottam. Még az éjszakán gondolkodom, hogy mi legyen, de azt még tapasztalom 1 kicsit.
        Varda a topik elején olvastam, hogy te is Bm-mel kezdted. Nem olvastam végig. Neked nem jött be?

        Comment


          Hát én leálltam a papírral egyelőre, (BM van különben) mert úgy vettem észre, hogy amiatt folyt ki többx a kaki. A cég ajánlása is az, hogy híg székletnék ne használjuk. Azt hiszem a popolininek van kifejezetten anyatejes papírja, azt nem ismerem.
          Éjszakára én nadrágpelust használok, nekünk az bevált. jóval nagyobb a csomag, de talán az alvásnál nem számít.
          Ind, írtam privit, olvastad?
          Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
          Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
          ÖLBEBABA

          Comment


            Nekünk nem jött be a BM, mert Roland karcsú fajta, és a kisebb méretű pelus lett volna jó, de sokat pisil, és túl hamar megtelt Olyan másfél óránként kellett cserélni. Plusz nálunk apa is pelusozik, plusz mindkét nagyi is, és emiatt is fontos, hogy egy mozdulattal cserélhető legyen a pelus. Emiatt is vannak nálunk többségben a zsebes pelusok.
            Varda

            Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

            Az igazságnak sok arca van

            Comment


              Dunyus, Gyuzsó most Disana papírt használ, szerinte az nagyon jó az anyatejeshez!
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                szerintem váltogasd a külsőket, mindig másikat adj rá, akkor is ha tiszta
                a többi prefoldos kérdést passzolom 8én pont ezért szeretem a nadrágosat mert nem mozdul el, de tuti bele fogsz jönni!!!)

                bugyor: 9 hónapos lesz szerdán a fiam és már mászik, ül, kapaszkodva feláll, kanapé mellett oldalaz és kijelenthetem, nem zavarja a pelus



                a fiadnak nem próbálod meg a leszoktató pelust? az olyan mint egy bugyi csak van egy külső vízzáró rétege, belül már pár réteg anyag
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Alváshoz az szerintem kevés lenne, néha teljesen tele van az eldobható. Kakiláshoz meg nem akarom, hogy az legyen az érzése, hogy belekakilhat az alsógatyáiba is.
                  Akkor jó, ha nem zavarja a mozgásban, csak Majának olyan széles a lába között, hogy el se tudom képzelni, hogy össze tudja majd zárni.

                  Comment


                    Köszi, lehet, hogy majd kipróbálom, bár most jól megvagyok nélküle, legalább azzal sem terhelem a környezetet.
                    Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                    Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                    ÖLBEBABA

                    Comment


                      illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tényleg tegyél fel képet róla,én imádtam!
                      Nosztalgiából is jó lenne egy,majd keresgélek,hátha még megvan a régi...
                      Illa, íme, a "szimatszatyor"
                      Kisfiamtól tudom, hogy így hívják, anyósomnál talált rá.
                      Andi
                      Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                      Comment


                        kúl! A kissrác is olyan menő, mint a Vad Bandából a focista fiúk (Barnus kedvenc könysorozata...)
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          Én ezzel jártam iskolába nagy rocker lévén.
                          Nagyon imádtam
                          GyöngyeszBencus 2002/12 16 és Petra 2008/04 28 anyája
                          Mivel már nagyon ritkán járok erre kérlek próbáld velem a facebook oldalamon felvenni a kapcsolatot,köszi

                          Comment


                            sziasztok! gondoltam ide írok,mint zöldfülű ill.leendő zöldfülű. mindenhol ezt a mosószódát ajánljátok mosáshoz ,szóval venék én is de nemtom hol lehetne venni (ócsón) meg közelbe,láttam hogy ökoszlogálatnál de Mogyoródon lakom így az messze van,dm-rossmann ilyen helyeken nemtudtok vagy Pesten IV. XV.ker. Régen babaruhákhoz Persavon folyékonyt vettem az enzimmentes akkor az is jó lesz a pelusokhoz?
                            Ilda

                            Comment


                              Köszi, Orsi
                              Andi
                              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                              Comment


                                Ilda, interneten tudsz mosószódát rendelni: www.netbio.hu
                                Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                                Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                                ÖLBEBABA

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X