Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Trambulin

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Itt is gyűjtöttünk pár ötletet, tapasztalatot .
    Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

    Comment


      #32
      Pammut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Itt is gyűjtöttünk pár ötletet, tapasztalatot .
      Akkor ültetted a fülembe a bogarat

      Vettetek már? Vagy kinéztétek, hogy konkrétan melyik lesz?
      Utoljára szerkesztette BaLeMi; 2014.03.18., 13:50.
      Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

      Kisfiúcipők

      Comment


        #33
        Nem. Letettem róla . Uram nem pártolja...
        Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

        Comment


          #34
          Nekünk van,ezeréves,imádják a kölkencek....egy évet volt rendesen felállitva aztán leástuk így jobban bele mertük engedni az apraját is....kezd itt ott lyukas lenni és ha barátok átjönnek vitázni kell hogy ennyi kölkencet együtt nem bír el...de népszerű,szeretjük
          https://www.facebook.com/judit.sandor.376] és kerteshazeladaskukaxgmailpontcom itt elérhet aki szeretne

          Comment


            #35
            Mi is gondolkozunk egy kültérin,gyereklefárasztónak...csak ne lenne ilyen az ára...és ne lenne ilyen rusnya,nem illik a tornácos parasztházunkhoz!
            de komolyan,nekem nyáron még egy hatalmas nagy járóka is lehetne zselykének,míg én a nyulakkal vagy a kerttel agyok elfoglalva.de én is csak hálóst és olyan normális méretűt,amibe 2-3 gyereket nyugodtan beengedek...majd írjátok meg kérlek kinek melyik márka és honnét jött (vagy épp nem jött)be
            Réka
            Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

            Comment


              #36
              én is gondolkozok rajta, csak nálunk az a gond, hogy társasházban lakunk, közös nagy udvarral, és van egy olyan szomszéd, akitől féltenénk...A homokozónk tetejét is jól összetörték a kamasz rokonai a kedves szomszédnak. Úgyhogy nem tudom. Használtan érdemes venni?
              Angi, nagyhajú Eszti anyukája (12.01.08.)

              ritkábban vagyok, dobosangelika@vipmail.hu

              Comment


                #37
                Na végül vettünk a nyaralóba egy 4 m átmérőjűt Gabival, sport boltból. Spartan a márkája, 180 kg-t bír. Nem akartunk gagyit, mert ott a vendégek is fogjak használni, de ki fogom írni, hogy egyszerre max. 1 felnőtt, vagy 2 6 év alatti gyerek használhatja. Egyelőre még dobozban pihen, mert még rendbe kell szedni a kertet, de már nagyon kiváncsi vagyok

                Comment


                  #38
                  Hahó! Mi is szeretnénk egy nagyot. Boró alapozó mozgásterápiára jár és ott javasolta a terapeuta. Azt mondta, hogy elképesztően fejlesztő.
                  A lányok amúgy is imádnak ugrálni. Csak eddig az ára miatt eszembe sem jutott, hogy beruházzunk egy ilyen dologba... Most viszont úgy tűnik, hogy aktuális lenne.
                  Írtátok, hogy az Aldiban áprilisban lesz akcióban. Ezt hol lehet megnézni? Honnan lehet tudni előre?
                  Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

                  Comment


                    #39
                    http://catalog.aldi.com/emag/hu_HU/p...sveti_ajanlat/
                    Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                    Kisfiúcipők

                    Comment


                      #40
                      http://jatek.vatera.hu/sport_es_ugye...876598594.html

                      Nem tudom,mennyire minősül reklámnak,nekünk ilyen van,tavaly vettük,és nagyon jó vétel volt. Gyerekek is szeretik,egy csomószor mindannyian ebben aludtunk délután,behúztam az árnyékba. Tényleg az a jó,ha csak 1 gyerek ugrál benne,különben könnyen baleset lesz,de azért persze előfordul,hogy bemennek ketten is. A lényeg,hogy nem bántuk meg,jól lefárasztja őket,Lacusomnak a beszédfejlesztéshez amúgy sem árt,és ha épp nem ugrálunk,akkor is jól össze lehet benne ülni játszani is akár.
                      Edit vagyok, Évus 7,5,Lacus 6 és Olivér 4 anyukája

                      Comment


                        #41
                        Lányok, mekkora az a trambulin, amiben két kisebb gyerek is tud már ugrálni? Férj nem akar trambulint, mert úgyis kicsi a kert, meg esik rá az eső, stb.
                        De a teraszon van egy holt tér, egy biztonsági hálós 2x2 méteres, vagy egy 2 m átmérőjű ott jól elférne és az fedett is. Az 5 és a 3 éves együtt megférne egy ekkorában?
                        Mindenhol csak 180asokat hirdetnek meg jóval 2 m felettieket.
                        Kattti és a betyárok
                        2009, 2010, 2012, 2014
                        Babaúszós csomag eladó

                        Comment


                          #42
                          Nalunk a jatszoteren van egy 3 meter koruli, abban mindig tobb gyerek ugral, balesetrol nem tudok.
                          Utoljára szerkesztette KaMilka; 2014.03.31., 00:36.

                          Comment


                            #43
                            Akinek van 3 méter körüli, megnézné, hogy felnőtt alatt kb. mennyit enged lefelé az ugróháló? Azon agyalok, hogy a mostani a.ldis akcióban ami lesz, annak az ugrófelülete csak 60 cm-re van a földtől.. elég-e ez felnőttnek is? Én is szívesen ugrálnék rajta, azt hiszem A többi min. 75 centire szokott lenni a leírások alalpján.
                            Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                            Kisfiúcipők

                            Comment


                              #44
                              Senki? Mindenkinek el van még téve? Vagy senki sem jár erre?
                              Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

                              Kisfiúcipők

                              Comment


                                #45
                                Sziasztok!
                                Az Au.hanban most akciós a 305 cm-es. 39990 Ft. Megnéztük felállítva és nagyon stabilnak tűnt. Vettünk is egyet.
                                Ami még jól jött, hogy 50 km-es körzetben ingyen szállítják ki.
                                A 75 éves nagypapával mentem, hogy betesszük együtt a kocsiba, de szerencsére nem kellett... Bazi nehéz... Az aldisnál olvastam, h. 70 kg. Ez nem tudom mennyi, de gondolom hasonló kaliber...
                                Juci, Boróka (2007.12.31.) , Bodza (2009.11.08.) és Bors baba (2013.01.02.)ÉRTÉKELÉSEIM waldorf babás, kézműves blogom babáim Facebook oldala

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X