Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleolit táplálkozás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oksi ez oké, de hogy utána sem indult be. amúgy nálunk a ht úgy 8 hósan kezdődött, de akkor még nagyon lájtos volt. 10 hósan mentünk gasztróra. utána tejmentes+ ht+szopi. így gondoltam. h ha miattam vagy a tej miatt lett volna, utána azért meg kellett volna indulni, ha lassan is. de tényleg az van, h én sokszor nem látom a fától az erdőt
    Paci, szerintem aki benne van a helyzetben, annak egy idő után talán mindig nehezebb kicsit tisztán látni.
    Amúgy értem, világos. Ezzel együtt nekem így is gyanús, hogy nem miattad és nem a tej miatt.

    Comment


      az első cikket elolvastam és eléggé lehangoló valóban...
      és az a durva h még csak most kezdik pötyögtetni az eredményeket...míg közben általános nézet h a csokika jó, meg kell stb...legalábbis nagyik, rokonok, barátok és bölcsi, ovi, iskola terén...

      ja és benne van a cikkben amit múltkor írtam, h sajna a zsírokat is torpedózzák a közétkeztetésben...


      viszont h egy jó hírt mondjak, már mihez képest, h kapnak gyümölcsöt, elfogadható mennyiségben.
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        zephyrus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha van cérnád, itt sokkal profibban tálalják a low-carb v. high-carb érveket.
        http://chriskresser.com/7-things-eve...low-carb-diets
        Köszönöm, már nagyjából át is futottam, de majd még jobban elmélyedek.
        Tényleg érdekes.
        (Az a baj, hogy amiket írtál Te is, biztonságos CH-k, nem mindig elérhetők. Pl sütőtök itt szezonális, 3-4 hónapon keresztül van csak, kenyérpótlónak amúgy se jó, nekem ez édesség . Gesztenye, liszt: elég húzós az ára, napi szinten biztos, hogy nem engedhetem meg. Banán: nem illik mindenhez, pl. szalonna, főzelék, tehát nem jó kenyérpótlék. Édesburgi: még csak nem is láttam soha, és ami elérhető nekem nagy áruház: Spar, Lidl, ott soha nem volt még, nem tartanak. Más meg mi van a gyümin kívül?)
        Most lesz cérnám, mert ma egy jót kirándultunk, és nagyon elfáradtam, nagyon. Hiába, már nem vagyok 30 éves. Fel se állok innen másfél órán keresztül
        Anyó és 200 kg "gyerek".

        Comment


          szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          köszi
          járunk, most épp egy kis pihenővel, de azért abszolút napirenden van a dolog, remélem olyasmi, amit kinő idővel
          itt is a tejfehérje volt a kérdés, nem a tejcukor
          Egyik fiam tejfehérje érzékeny volt, 3 éves korára kinőtte, most semmi baja nincs tőle, pedig akkor nagyon durván ment a hasa, lefogyott, mire kiderült, mi a baj.
          Anyó és 200 kg "gyerek".

          Comment


            nálunk a lidlben állandó termék az édesburi, a krumpli/hagyma mellett szokott lenni.esetleg kérdezd meg a boltvezetőt neme hozatna oda is ahol ti laktok

            Comment


              nálunk is van édesburg.
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                zephyrus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért van, hogy kinyitom a netet és egyszerűen
                http://www.origo.hu/egeszseg/2014090...-gyerekek.html
                http://index.hu/tudomany/egeszseg/20...atot_a_husbol/
                miért?!
                és még a hpv-oltásnak is sikerül ingyenreklámot csinálni
                Ha már felhoztad a HPV-t: a nagyfiamnak már évek óta hatalmas szemölcsei vannak a kezén, egyre több és irtó ronda nagyok, már vagy 7-8 féle szert kipróbáltunk, bőrgyógyászok által felírtat, és drogériait, vérehulló fecskefű, házi módszerek, semmi nem használ, kiégetni vagy fagyasztani nem akarják a világért sehol sem. Már nagyon sajnálom, szörnyen szégyelli, nincs valami tippetek, mit csináljunk? Nem győzöm már az újabb szereket kipróbálni, és mit sem érnek
                Nem a HPV-től van?
                Nincs valami ötletetek, mit lehetne csinálni?
                Anyó és 200 kg "gyerek".

                Comment


                  Köszi az édesburgit, már kérdeztem, azt mondták, nem fogyna el, mert ismeretlen termék, a nyakukon maradna, 1 kg-t meg nem hozatnak a kedvemért
                  Meg hát azért az se túl olcsó. Legjobb lenne termeszteni, de elég macerás és kétséges az eredmény. Ráadásul állítólag édes is, én nem nagyon szeretem az édeset, pláne mondjuk húshoz.
                  Anyó és 200 kg "gyerek".

                  Comment


                    macskanyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha már felhoztad a HPV-t: a nagyfiamnak már évek óta hatalmas szemölcsei vannak a kezén, egyre több és irtó ronda nagyok, már vagy 7-8 féle szert kipróbáltunk, bőrgyógyászok által felírtat, és drogériait, vérehulló fecskefű, házi módszerek, semmi nem használ, kiégetni vagy fagyasztani nem akarják a világért sehol sem. Már nagyon sajnálom, szörnyen szégyelli, nincs valami tippetek, mit csináljunk? Nem győzöm már az újabb szereket kipróbálni, és mit sem érnek
                    Nem a HPV-től van?
                    Nincs valami ötletetek, mit lehetne csinálni?
                    nem tudom h egyformák-e a szemölcsök, mármint a kezelése

                    Flórinak volt a hüvelykujján több is, meg a lágyékán pár. szerintem a kezéről mentek át oda annó mert sokat kotorgált ott


                    kaptunk rá verrumalt vagy mit, amit szegényem hősiesen tűrt, de fájt neki és ugye ez az ép bőrt is károsítja. szóval ezzel kenegettük, még nem múlt el teljesen amikor megsajnáltam és megbeszéltük, h tartunk 2 hét szünetet. aztán minden este tettem rá neki egy félbevágott kövirózsa levelet, vagy csak a kinyomott levét, aztán nem is néztem. és elmúlt az összes!!!

                    nekem gyerekkoromban apám kövirózsa tinktúrája múlasztotta el, nagyon sok volt az ujjaimon

                    most a lábujjainál van pár...újra nekiállok majd...
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      macskanyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszi az édesburgit, már kérdeztem, azt mondták, nem fogyna el, mert ismeretlen termék, a nyakukon maradna, 1 kg-t meg nem hozatnak a kedvemért
                      Meg hát azért az se túl olcsó. Legjobb lenne termeszteni, de elég macerás és kétséges az eredmény. Ráadásul állítólag édes is, én nem nagyon szeretem az édeset, pláne mondjuk húshoz.
                      igen édes. én sem eszem amúgy. csipsznek jó amúgy.

                      én nagy banánfogyasztó vagyok, kb majom szinten
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nem tudom h egyformák-e a szemölcsök, mármint a kezelése
                        Flórinak volt a hüvelykujján több is, meg a lágyékán pár. szerintem a kezéről mentek át oda annó mert sokat kotorgált ott
                        kaptunk rá verrumalt vagy mit, amit szegényem hősiesen tűrt, de fájt neki és ugye ez az ép bőrt is károsítja. szóval ezzel kenegettük, még nem múlt el teljesen amikor megsajnáltam és megbeszéltük, h tartunk 2 hét szünetet. aztán minden este tettem rá neki egy félbevágott kövirózsa levelet, vagy csak a kinyomott levét, aztán nem is néztem. és elmúlt az összes!!!
                        nekem gyerekkoromban apám kövirózsa tinktúrája múlasztotta el, nagyon sok volt az ujjaimon
                        Paci, nagyon köszi, a kövirózsával mondasz valamit!
                        Verrumalt is próbáltunk már, persze, nulla eredménnyel. Csak még több nőtt .
                        Mintha anyóspajtinak lenne kövirózsája, na holnap felkajtatom valahol, rögvest telepítek egy kövirózsa ültetvényt

                        Na, akkor nem is hajtom az édesburgit, pláne ha édes is, drága is, nagyon nehéz is hozzájutnom... inkább akkor eszek rendes krumplit, az is jobb a semminél.

                        Mit szóltok a krumplievéshez? Nagyon gáz? Végül is gumó, "tuber", nem?
                        Zephyrus? Vélemény?
                        Anyó és 200 kg "gyerek".

                        Comment


                          hálás nagyon a kövirózsa. nekem egy nagy cserépben van (mármint tényleg nagyban) nem kell mély neki, inkább jó széles. igénytelen és szerintem szép is
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            Sziasztok, kókuszreszelékből készített már valaki kókusztejet? Vagy mindenki Cocomast használ? Azt hol lehet legolcsóbban kapni?

                            Comment


                              A krupmliban lektinek vannak, szóval az azért sem jó.
                              Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                              Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                              Comment


                                Allegra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok, kókuszreszelékből készített már valaki kókusztejet? Vagy mindenki Cocomast használ? Azt hol lehet legolcsóbban kapni?
                                a legfinomabb nekem az kókuszból készült, nem a reszelékből hanem az egész kókuszból

                                reszelékből is úgy tudom h lehet, bár az kevésbé ízes.

                                cocomas azért jó mert egyszerű és kéznél van, jó sűrű. én 330 ft körül tudom.
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X