Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Encsi Te is nagy Bones rajongò vagy. Az új évadot is nézed? Mit szòlsz Sweetshez?
    Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

    Comment


      ááá,most valljam be,hogy bőgtem?
      1 boszorka van, 3 fia van

      Comment


        Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ááá,most valljam be,hogy bőgtem?
        Én is
        Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

        Comment


          annyit szurkoltam,hogy jöjjenek össze megint Daisyvel,erre végre boldogság,bébi, minden szép...és bumm....a francba bár utólag visszanézve a 9. évadot, már lehetett volna sejteni,mire készülnek,mert szerintem nagyon úgy volt felépítve a sztori,hogy az is megszeresse a karaktert,akinek eddig közömbös volt,hogy nagyobbat szóljon aztán a bomba...de attól még nagyon utálom a fejleményeket főleg,mert én az első pillanattól csíptem a srácot..
          1 boszorka van, 3 fia van

          Comment


            de ez az évad nagyon szomorú eddig,pedig a 9.ket végigröhögtem,az a kedvencem eddig,nagyon szerettem..ez most hervasztó és depis..

            a 9.ben hangzik el szerintem a világ legszebb szerelmi vallomása, imádom,amikor Bones azt mondja,hogy olyanok,mint a tengeri rózsa és a bohóchal,meghalnak egymás nélkül annyira jellemző
            Utoljára szerkesztette Encsi70; 2014.10.28., 13:34.
            1 boszorka van, 3 fia van

            Comment


              és ki mire tippel?

              Daryl & Beth
              Daryl & Carol

              Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

              Comment


                ööö,nem akarok hervasztani,de a producer azt mondta,nem tagadja a feltételezést,hogy D. azért nem csajozik,mert meleg bár én nagyon szurkolnék a Daryl+Carol verziónak (már csak azért is,mert ők a kedvenceim)
                1 boszorka van, 3 fia van

                Comment


                  akkor Daryl & Freddymercuriőrmester
                  Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

                  Comment


                    húúú,de gonosz de még bejöhet nagy csavar lenne,az biztos...ugyan nem erősítette meg a feltételezést,de az,hogy azt mondta,nem tudja cáfolni,eléggé arra utal,hogy úgy lesz...mindegy,én akkor is szeretni fogom D-t
                    1 boszorka van, 3 fia van

                    Comment


                      csillucimucuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      és ki mire tippel?

                      Daryl & Beth
                      Daryl & Carol

                      Carol és Beth
                      Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                      Comment


                        kétZé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Carol és Beth
                        Én is ezt akartam írni
                        Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                        Comment


                          hát,ezek után logikus lenne

                          Lányok,aki az aktuális évadot nézi: a Bones friss része mikor jön?úgy értem,a hét melyik napján van a 10 évad esedékes részének amerikai bemutatója,és az hány nap múlva van fent magyar felirattal valahol?
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            hát,ezek után logikus lenne

                            Lányok,aki az aktuális évadot nézi: a Bones friss része mikor jön?úgy értem,a hét melyik napján van a 10 évad esedékes részének amerikai bemutatója,és az hány nap múlva van fent magyar felirattal valahol?
                            Nekem szerda vagy csütörtök rémlik, de meglesem valahol mindjárt pontosan. Felirattal hmmm egyre később. Van, hogy egy hét is van. Úgy tudom aki eddig csinálta a feliratot kicsit sokmindent bevállalt.
                            Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                            Comment


                              köszi
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                Ma lesz a következő része a Bones-nak emerikába.
                                Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X