Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

HELP! (moly?)lepke a konyhában

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Igen teljesen mas a ketto max a nevuk egy resze ugyanaz

    Comment


      #32
      Kivettem a lisztet ès a teafüvet a mhütöböl. Semmi bajuk!

      Comment


        #33
        vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        az étel és a ruhamoly két külön fajta
        Akkor letekerem a nyakamról a kötelet a kajában nem áll annyi pénzünk, az nem érdekes annyira hogy rettegjek.
        "Azé a világ, aki teleszüli"
        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

        Comment


          #34
          kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor ezek nem eszik meg a kendőim? Már attól rettegtem
          vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          az étel és a ruhamoly két külön fajta
          Hat ezt en us igy tudtam, de nekem ettek a pólókat amiket nem raktam rigton el. Nappali konyha ajtó nélkül van. És csak a lyukakat láttam lepkét nem.
          Csybe

          Comment


            #35
            A molylárvák, vagyis a hernyók rágnak. Nem feltétlen látja őket az ember. Már csak a lyukakat. Nálam mindig van levendula a kendők között.
            Bori, ki 45. A fiúk: Apa, Zoltán 18, Csaba 17, Levente 6 és a lány : Katalin 14

            Comment


              #36
              Van hangyás ilyen topik? HELP!!!!
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                #37
                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Van hangyás ilyen topik? HELP!!!!
                Nincs, de asszem az off topikban volt róla szó. Én hangyacsapdával állítottam meg az inváziót.
                "Azé a világ, aki teleszüli"
                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                Comment


                  #38
                  kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Nincs, de asszem az off topikban volt róla szó. Én hangyacsapdával állítottam meg az inváziót.
                  Nálunk az fabatkát sem ért. A lányok bezzeg megtalálták
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    #39
                    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Van hangyás ilyen topik? HELP!!!!
                    mi par het alatt megszabadultunk toluk barna faraohangyak voltak. a b.a.bolna bio gyart kerti hangya ellenit is es farao hangya ellenit is. a lenyege hogy a hangyak szamara vonzo illatu beviszik a bolyba es valami olyan cucc van benne amitol nem szaporodnak tovabb igy egyszeruen kihal a boly. nalunk nagyon bevalt pedig szazaval masiroztak

                    Comment


                      #40
                      A mi hangyáink fogalmam sincs, hogy milyenek. Egyszer csak előkerül egy halom, aztán eltűnnek, de NINCS ÚTVONALUk, így fogalmam sincs, hogy honnan kerültek elő és hová masíroztak el. De komolyan. Már arra gondoltam, hogy a falban lehetnek, vagy az 1 éve megcsinált szigetelésben tanyáznak, azaz körbe veszik az egész házat. Szó szoros értelmében invázó alatt vagyunk. Reggel a TŰZHELYEN voltak!!!!! A tűzhelyen!!! Kis feketék, és a lányok a talpukkal az ágyukba is becipelik. minden nap felmosok, morzsátlanítok, Lucát lefürdetem evés után , azonnal minent elmosogatok, dinnye evés után szintén felmosok takarítok. Szóval csacsi ragyi van nálunk mióta megjelentek, de így is itt vannak. Ha este kidobom az átöblített használt előkét, akkor másnap reggelre csak úgy nyüzsögnek a szennyes kosárban! Én már nagyon ki vagyok tőlük!
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        #41
                        a barnak a faraohangyak akkor a tieitek nem azok. fontos hogy a jo szert vedd mert kulomben nem er semmit. siman lehet hogy a falban laknak. Mi a hatodikon vagyunk tudod. es feljottek.

                        Comment


                          #42
                          Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a barnak a faraohangyak akkor a tieitek nem azok. fontos hogy a jo szert vedd mert kulomben nem er semmit. siman lehet hogy a falban laknak. Mi a hatodikon vagyunk tudod. es feljottek.
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            #43
                            En a Vandal nevü markabol vettem egyszer spet, egyszer meg ilyen kis lapot. (Ket különbözö lakas volt) es mindketszer kiirtodtak.

                            Nem tudom Mo-on van-e? Nekem bejött, de az elv u.a. , mint Yettap szere.

                            Ne add fel!

                            Comment


                              #44
                              eloszor is kulonben nem kulomben bocsanat elirtam utalom a helyesirasi hibakat igy magamat is javitom

                              es igen az a baj hogy ha nem jo a szer ha csak azokatnyirja ki akiket latsz es arra jarnak annak semmi ertelme. dobbenetes iramban szaporodnak eselyed sincs ezert kell magat a bolyt irtani. a szer amit mi javaslunk a szaporodasukat gatolja es egesz egyszeruen kihal az egesz. Nalunk pont ugy volt ahogy a dobozon irtak nyomtalanul eltuntek

                              Comment


                                #45
                                Nem is tudom a márkát, de ilyen csapdát próbáltunk mi is. vittek is belőle, de úgy látszik, hogy jóval többet kell kirakni. Köszi a tippeket, próbálkozunk még.
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X