Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

"Állatmentesítés"-riasztás olcsón,egyszerűen

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    "Állatmentesítés"-riasztás olcsón,egyszerűen

    Akció
    Bocsi,ha nem jó a cím,átjavíttatjuk frappánsabbra.
    Vannak növények,amiket nem szeretnek a macskák.
    A szúnyogok nem szeretik a citrom illatát.
    A kutya az erős illatokat,állítólag erős illatú spré időnkénti küszöbre való fújásával távoltartható kutya-macska a lakásból.(mondjuk szellőztetés alatt)
    A bogárkákat(hangya és társai)riasztja a Domi,de biztos van jobb megoldás is.
    Molyok ellen levendula.
    Lisztmoly ellen babérlevél-ezt erősen cáfolom.

    És itt jön az aktuális problémám.
    Fenn voltam az emeleten,és misike ott is járt.Mi több,pisilt,kakilt,a stafírungomat megrágta(így elsőre 6 törölközőt,fürdőlepedőt evett meg kisebb-nagyobb mértékben).
    Persze felvittem az egérfogót,de érdekelne mivel tarthatnám távol bármilyen fenn tárolt cucctól?
    Nincs valami illóolaj ami ruhákból kijön könnyen,de az egerek kifekszenek tőle és hanyatt-homlok menekülnek?

    És esetleg tüzelésnél a magas kerítésen beugráló kutyák ellen?

    És a lisztmoly ellen?
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    #2
    Sárkány ellen sárkányfű.
    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

    Comment


      #3
      És egérfű van?

      (bakker ez a sárkány ellen sárkányfű az olcsó gyógyfű és...boltról szokott eszembe jutni
      Lehet oda kellett volna írni...)

      Na remélem hakllok valami jó tippet,nm díjaznám ha megrágná a dög mindenem,ezek a dolgok lenn nem férnek el.
      És az a pláne,hogy télen nem volt egér,tavasszal se,van még ennivaló a határban dögivel,mégis bejött/ek.
      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

      Comment


        #4
        engem az érdekelne, hogy milyen növényeket nem szeretnek a macskák? én ugyanis a szmszéd macskák ürülékét nem szeretem az udvarunkon a fűben.
        Márti és a három fiú :
        Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

        Comment


          #5
          Sziasztok, ha már állatka, tudtok valami jó tippet vakond ellen? Tudom, hogy hasznos és védett és aranyos is, nem is pusztítani őket, de a tesóm kérdi, akinek a szép füvét körbe-körbe rakta a dombocskáival )
          Köszi szépen.
          Kinga
          Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
          Piciházikó

          Comment


            #6
            Macska, macska, ez érdekelne engem is.
            A teraszunkra jár föl valami dög, a múltkor kiraktam zacsiban a sültcsirkecsontot, hogy az uram reggel vigye el az anyukája kutyájának, amikor Kristófot viszi oda, a mamához, hát reggelre teli volt a szétszórt csonttal a terasz Pfújjj!
            Andi
            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

            Comment


              #7
              zorka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok, ha már állatka, tudtok valami jó tippet vakond ellen? Tudom, hogy hasznos és védett és aranyos is, nem is pusztítani őket, de a tesóm kérdi, akinek a szép füvét körbe-körbe rakta a dombocskáival )
              Köszi szépen.
              Sörösüveget leásni csak nem tudom milyen távolságra.A szája lógjon ki pár centire és ha belefúj a szél(tutúúú),nem tudják elviselni a hangját.
              Utoljára szerkesztette illaberek; 2009.08.10., 15:08.
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                #8
                zorka1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok, ha már állatka, tudtok valami jó tippet vakond ellen? Tudom, hogy hasznos és védett és aranyos is, nem is pusztítani őket, de a tesóm kérdi, akinek a szép füvét körbe-körbe rakta a dombocskáival )
                Köszi szépen.
                Anyósomnál napelemes vakondriasztók vannak leszúrva, Praktikerben is vettünk ilyet, legutóbb meg a postán: http://www.fotexnet.hu/praktiker_aru..._vakondriaszto
                Andi
                Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                Comment


                  #9
                  mi a vakond ásta lyukba naftalingolyókat tettünk, ettől elmenekültek, és a szomszédban bukkantak elő újra
                  Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                  Comment


                    #10
                    lehet kapni egy spray-t állatgyógyszertárban ,ennek a szagát nem bírják a cicák.valamilyen gyógynövény alapú készítmény, direkt erre a célra kitalálva.

                    szerintem azt az egeret csak meg kéne fogni csapdával, nehogy elszaporodjon, aztán az egész stafírunkgnak annyi. nálunk volt egyszer a garázsban, szalonnára nem ment, dióra nem ment, végül csokidarabbal fogtuk meg azt szerette.
                    Utoljára szerkesztette Ronimami; 2009.08.10., 15:12.
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      #11
                      Macska ellen valamelyik növénykatalógust kell nézni.
                      Van a Starkl meg a Sieberz,valamelyiken szokott lenni.
                      A macskafű nem az!
                      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                      Comment


                        #12
                        Macska-kutya és nyúl ellen -Macska-jaj() -coleus hibrid -á'la Sieberz!
                        Jucus
                        Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

                        Comment


                          #13
                          Jájj,épp most találtam rá utalást én is!

                          Naa,és egérjaj van?
                          Vagy egérűző illóolaj?
                          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                          Comment


                            #14
                            Jó a szíved, de az egeret szerintem is meg kéne fogni, azt nem riasztja el semmi. Gyerekkoromban nagyapáméknál a panelben (!) a cigaretta készletet meg az üveg karácsonyfadíszt rágta szét a gardróbba költözve, és nem halt bele...iszonyú ellenálló, le kell csapni, mert fuccs a stafírungnak.
                            PRIVIT CSAK IDE: madelka(pont)mamami(kukac)gmail(pont)com
                            Anna, Marci, 8 és Lencsi, 5 majommamája

                            Comment


                              #15
                              Illa, esetleg egy macska megoldhatná az egérgondotokat
                              Marina+3 (22,18, 7)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X