Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    én kb az 1 éves szülinapján tervezem kimosni
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      én a mosógépet sem vízkötlenítem, üresjáraton meg egyáltalán nem mosok/ mosogatok szerintem az víz,- és árampocséklás. Ha a kész a gép tükörfényes belül, mit pucolgassak még akkor rajta?
      Hena
      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
      ClauWi hordozási tanácsadó

      Comment


        mivel ecetet minden mosásba teszek, így teljesen új belülről a mosógép, tök vízkőmentes!!! a mosogatóban is ecet az öblítő, sztm azzal sem lesz gondom
        eszter:Simi, Dani, Milo.
        szülésfotó
        +dúla vagyok,kérdezz bátran!

        Comment


          .....
          Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:01.

          Comment


            Én havonta - kéthavonta át szoktam tisztítani a mosogatógépet a Dm-es tisztítóval. szerintem jót tesz neki.
            Ági - Zsófianna (2006), Dani (2008) és Boróka (2010) anyuja

            Comment


              Hekele,Candyt ne,én nagyon megbántam!A barinőm próbált lebeszélni róla,mondta,hogy az anyósáéknál nagyon nem vált be,de én ragaszkodtam hozzá,mert tetszett a formája....Az még most is,csak a többi...!Addig volt tökéletes,amíg garis volt,azóta meg jönnek sorba a problémák!Amíg végleg be nem krepál,használom,de a következő más márka lesz,az tuti....Mert lesz,létezni se tudnék nélküle,de ez nem vált be!!!
              1 boszorka van, 3 fia van

              Comment


                Na jöttem beszámolni,
                Kaptam 4 hete névnapomra a zuramtól egy Bosch gépezetet .
                Már egy párszor be is üzemeltem,igaz erre kb 2 hetet várni kellett mert szét volt bombázva a konyhánk.
                Hát azt kell hogy mondjam,hogy szeretjük az "új barátunkat".Bár lestrapálva nincs mert hetente kb. 2-szer megy
                GyöngyeszBencus 2002/12 16 és Petra 2008/04 28 anyája
                Mivel már nagyon ritkán járok erre kérlek próbáld velem a facebook oldalamon felvenni a kapcsolatot,köszi

                Comment


                  Gyöngyesz!!!
                  én is heti 2-3 alkalommal használom!!!! sztem úgy jó is gyűjtögetem, beűztatva, aztán bepakolom. a nagy dolgokat meg pikkpakk én elmosom kézzel.
                  eszter:Simi, Dani, Milo.
                  szülésfotó
                  +dúla vagyok,kérdezz bátran!

                  Comment


                    Nekünk Candy van, már nem garanciális és semmi baja!
                    Lehet, hogy rossz szériát fogtak ki. Ez minden márkánál előfordulhat
                    Kriszti

                    Comment


                      Úristen, hoygan csináljátok, hogy csak heti 2-3szor megy a gép? Ráadásul mindkettötöknél 2-2 gyerek van, mint nálunk! Nekem minden nap megy...
                      Hena
                      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                      ClauWi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        Én úgy csinálom,hogy apa csak minden másnap van itthon ,a fiam eszik a suliban 3-szor,így nem kell minden nap főznöm
                        Ha itthon van apa elég sokat megyünk (anyósékhoz ide-oda) és akkor nem itthon eszünk.Tehát én hetente 2-3-szor főzök csak ,mert a gyerek is csak hideget kér ha haza jön.
                        Ha meg csak 2-3-4 csetresz van estére a mosogatóban akkor ellötykölöm.
                        Amikor tudom hogy másnap nagy mosatlanra számíthatok,mert főzni fogok akkor meg bepakolom a géppbe és várja a többit hogy tele legyen
                        GyöngyeszBencus 2002/12 16 és Petra 2008/04 28 anyája
                        Mivel már nagyon ritkán járok erre kérlek próbáld velem a facebook oldalamon felvenni a kapcsolatot,köszi

                        Comment


                          haha, nálunk van hogy napi 2x is
                          Kriszti

                          Comment


                            Nyugi,Hena,nálunk is megy mindennap,hétvégén meg kétszer...Lekvárfőzéskor meg folyamatosan,mert belepakolom az üvegeket,és úgy időzítem,hogy pont addigra legyenek sterilek,mire megfő egy adag!Aztán a következő....
                            1 boszorka van, 3 fia van

                            Comment


                              Huhhh, akkor tényleg megnyugodtam
                              Hena
                              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                              ClauWi hordozási tanácsadó

                              Comment


                                .....
                                Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:01.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X