Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én bele szoktam tenni a fakanalakat is. Szép halvány színük marad, nem lesznek zsíros színűek. Ha meg nagyon elhasználódik, veszek másikat.
    A műanyag nyeles evőeszközöknél ki kell tapasztalni, hogy a nyelük mennyire bírja a sót, mert megcsúnyulhatnak tőle (egy próbától még nem megy tönkre, és akkor látod, máskor mehet-e be). És az olyan poharak, ahol ráfestett minta van, is kopnak egy idő után, nekünk pl a söröskorsóról az Amstel felirat már teljesen eltűnt, így ha pl fotós bögréd van, azt sem javaslom beletenni.

    Eszter
    B1 (2004) és B2 (2007)


    Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
    Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
    Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

    Comment


      belin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi most költözés előtt állunk és nagyon elgondolkodtam,legyen vagy legyen
      Első nagy meglepetés az az ár volt, mivel már ezer éve feltalálták, azt hittem(naív vagyok mondtam már?) 70 ezer körüli max árat képzeltem. Hát sokkal több. Szóval még az árát emésztenem kell, de nagyon jó lenne.
      Minden edényt bele lehet tenni? pl. műanyag keverőtálat, fa vágódeszkát, vagy van valami kivétel amit bizti ne tegyek bele?
      legyen drága igaz de nagy könnyebbség!
      inkább egyszerűbbet vegyél de jó márkát.

      általában minden edényre rá van írva, h mehet-e mosogatógépbe. vagyis újabban ráírják. a műanyagok nagy része mehet, bár én azokat inkább eco-n mosogattatom, 50 fokon. a fát elvileg nem nagyon illik, de van, h beleteszem azt is...
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        mi itt vettük, gyorsan kihozták. asszem a mién nem volt csomisérült de lehet.

        http://www.braktar.hu/
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          Én a fa vágódeszkákat is simán beleteszem, semmi bajuk, hacsak azt nem bajnak nevezem, hogy nem hagymaszagúak, zsírosak valahogy nekem sokkal higiéniásabb a tudat, hogy 60 fokon lettek elmosva mondjuk húsaprózás után...
          Hena
          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
          ClauWi hordozási tanácsadó

          Comment


            .....
            Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:02.

            Comment


              ööö....mondom, kezdő vagyok, ugye a só itt a gép-só, és nem sima só???
              eszter:Simi, Dani, Milo.
              szülésfotó
              +dúla vagyok,kérdezz bátran!

              Comment


                Én csak vágyódom egyelőre még, h. egyszer lesz egy mosogatógép barátom
                HA lesz rá lehetőség (hely, pénz stb.) tuti lesz.
                Á., K., S. és R. anyukája

                Comment


                  Mi,most szeretnénk venni egy "barátot".
                  Elég tanácstalan vagyok,hogy milyen márkában gondolkodjak.Wörpúlt,Indezitet és társait biztos,hogy nem.
                  Gondoltam Bosch,AEG esetleg Candy,Elektrolux,Siemens márkákra ,de azért az ár sem hanyagolható,mert szeretném 100 ezer körül megúszni.
                  Van valami tippetek,tapasztalatotok,hogy mely típusok megbízhatóak ebben az ár kategóriában?
                  Vet már Valaki használt gépezetet,mit gondol?
                  Bár a használtal vannak némi fenntartásaim
                  Utoljára szerkesztette hekele; 2009.10.11., 09:04.
                  GyöngyeszBencus 2002/12 16 és Petra 2008/04 28 anyája
                  Mivel már nagyon ritkán járok erre kérlek próbáld velem a facebook oldalamon felvenni a kapcsolatot,köszi

                  Comment


                    bagzerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ööö....mondom, kezdő vagyok, ugye a só itt a gép-só, és nem sima só???
                    nem sima só
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      hekele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mi,most szeretnénk venni egy "barátot".
                      Elég tanácstalan vagyok,hogy milyen márkában gondolkodjak.Wörpúlt,Indezitet és társait biztos,hogy nem.
                      Gondoltam Bosch,AEG esetleg Candy,Elektrolux,Siemens márkákra ,de azért az ár sem hanyagolható,mert szeretném 100 ezer körül megúszni.
                      Van valami tippetek,tapasztalatotok,hogy mely típusok megbízhatóak ebben az ár kategóriában?
                      Vet már Valaki használt gépezetet,mit gondol?
                      Bár a használtal vannak némi fenntartásaim
                      én a boscht mondanám. a siemens is jó, de állítólag ha szervízeltetni kell akkor az drágább mint a bosch, nehezebben beszerezhető...
                      én annó bosch meg aeg között vacilláltam, nekem mindkettő szimpi volt, de aztán a férjem a bosch mellett döntött.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Vicces a Bosch és a Simens az ugyanaz, baugleich így mondják németül, nemtom magyarul hogyan. A különbség annyi csak, hogy a Bosch modernebb design, kerek gombokkal, a siemens pedig konzervatívabb, szögletes gombokkal esetleg árbeli különbseg is lehet de nagyon minimális.

                        Nekünk ezt egy szaki mesélte és demonstrálta is, igaz, mi akkor szárítógépet vettünk, és még az alkotórészek (pl. szürö) is egymással cserélhetöek voltak, annyira egyforma.

                        Nekünk AEG mosogatógépünk van, meg vagyunk vele elégedve.
                        Hena
                        Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                        ClauWi hordozási tanácsadó

                        Comment


                          bosch siemens, igen lehet uaz, de a siemens drágább is kicsivel.
                          lehet h az a puccosabb név és emiatt...
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            ......
                            Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:02.

                            Comment


                              ......
                              Utoljára szerkesztette Aja; 2011.11.01., 19:02.

                              Comment


                                hekele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mi,most szeretnénk venni egy "barátot".
                                Elég tanácstalan vagyok,hogy milyen márkában gondolkodjak.Wörpúlt,Indezitet és társait biztos,hogy nem.
                                Gondoltam Bosch,AEG esetleg Candy,Elektrolux,Siemens márkákra ,de azért az ár sem hanyagolható,mert szeretném 100 ezer körül megúszni.
                                Van valami tippetek,tapasztalatotok,hogy mely típusok megbízhatóak ebben az ár kategóriában?
                                Vet már Valaki használt gépezetet,mit gondol?
                                Bár a használtal vannak némi fenntartásaim
                                Nekünk Indesit van, és elégedett vagyok vele. Te miért nem szereted ezt a márkát?
                                1 fiú, 2 lány

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X