Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    bagzerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    húú, lányok, kösziii
    ez szuper!!!! máris sokkal okosabban fogok válogatni! lehajtható, le-fel pakolható polcok...eszembe se jutottak volna. na meg a kis adagolós kallantyú cuccos....
    remek!!!!
    és a só minek??! én azt sem tudom mi kell egy ilyen mûködéséhez.... azt láttam h van lebomlós tabletta, a többi frosch meg ezek a mosószerek mellett, de só?! az minek?? meg öblítô???????? milyen? gondolom h nem a ruha fajta, de mégis, mi ez??
    só a vízlágyításhoz kell, emrt Mo-n meg gondolom máshol is azért kemény a víz. ha mosogatóport teszl majd a gépbe akkor mindenképpen kell só mellé. ha tablettázol akkor meg asszem rajta van, h mennyi keménységi fokig jó önmagában a tabletta, afölött szintén kell a só.
    én mindig teszek sót, max ha tablettázok, lejjebb állítom a keménységet és akkor tovább elég.


    öblító választható vagy teszel bele vagy nem, tablettához nem is kell feltétlenül, és az ecet is jó.
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Mi kicsit vettünk. Szeretem nagyon, de ma már én is a nagyobbat válsztanám.
      Kriszta
      Danika2000,Szilvike2003,Noémi2008.okt. anyukája

      Comment


        Nekünk van itthon por is, de csak akor használom, ha gyorsprogit indítok, mert az eredmény nem tökéletes (mindig foltos-homályos marad minden pohár, akárhogyan is állítom a sót-öblítőt.
        Absz. nem öko, de alegtökéletesebb hatást a Lidl 5inOne tablettája éri el, ha nagyon szutykos edényeket (is) mosogatok és sok cucc is van benne, csak ezt használom.

        Comment


          Brigi, só a vízlágyítás miatt kell, anélkül nem lesz tökéletes az eredmény sem és a gépet is hazavághatja a lerakódott vízkő, úgyhogy tegyetek bele! Ezen a són engedi át a gép a vizet, ami aztán mosogat, így lágyít. Meg kell nézni, milyen keménységű nálatok a víz (szolgáltató oldalán) és az alapján be kell állítani a gépen.
          A mi Boschunkba kb. másfél kg megy bele egyszerre és kb. 3-4 havonta kell újratölteni. Nem nagy összeg, a 2 kg-s valami 3-400 Ft és bármelyik márka jó.

          Comment


            Ti hol szoktátok az Almawin és a Frosch mosogatót beszerezni? A Frosch az por vagy tabletta? (Sok tisztítószerem Frosch, de mosogatót még nem láttam... )
            Bea, 2 kiskamasz, 1 kiskamaszokat utánzó, 1 örökös lázadó és egy (egyenlőre) szelíd gyerek anyukája

            Comment


              Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekünk van itthon por is, de csak akor használom, ha gyorsprogit indítok, mert az eredmény nem tökéletes (mindig foltos-homályos marad minden pohár, akárhogyan is állítom a sót-öblítőt.
              Én porral mosok jelenleg, és elégedett vagyok. Vajon a hatékonyság függ a géptől is??
              1 fiú, 2 lány

              Comment


                Hát passz. A gépünk elég jó, nem hiszem, h azzal van gond, inkább lehet, h a por a gyönge nálunk, valami Solar, vagy mi a neve

                Comment


                  a dm-es porral nekünk sem lett szép...lehet túl sokat tettem bele? nem tudom...
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Nekünk valami Calgonit Finish porunk van. De hamarosan kiszorítja a mosódió
                    1 fiú, 2 lány

                    Comment


                      Sziasztok!!

                      Nekünk egy Fagor-barátunk van, és nagyon jóban vagyunk, különösen, amióta a Kistesó megszületett Én mindenből dm-eset használok, azaz só (2 kg egyszerre belemegy), öblítő és környezetbarát tabletta. A koszosabb edényeket mosom a 65-70 fokos progin, a többit az econ, ami 55 fokos. Minden nap elképzelem, hogy nyakig ülnénk a mosatlan edények között, ha nem lenne mosogatógépünk...
                      ÁGI

                      Comment


                        Mi most költözés előtt állunk és nagyon elgondolkodtam,legyen vagy legyen
                        Első nagy meglepetés az az ár volt, mivel már ezer éve feltalálták, azt hittem(naív vagyok mondtam már?) 70 ezer körüli max árat képzeltem. Hát sokkal több. Szóval még az árát emésztenem kell, de nagyon jó lenne.
                        Minden edényt bele lehet tenni? pl. műanyag keverőtálat, fa vágódeszkát, vagy van valami kivétel amit bizti ne tegyek bele?
                        Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                        Comment


                          Belin, én fa dolgokat nem szoktam belepakolni, mert kiveszi a színüket a vegyszer, egyébként mindent. Műanyag, és könnyebb dolgokat felülre, mert azokat a vízsugár emelgeti, és zörög mosogatás közben. Szerintem érdemes beruházni, sok időt spórolhatsz vele.
                          ÁGI

                          Comment


                            mi egy vörlpúúlt néztünk ki, tecsóban leértékelve 90rôl 79re, asszem nálunk az lezs a tutti befutó!! remélem 1-2 nap a szállítás... a webáruházakban 7 nap, annyit nem bírnék ki
                            eszter:Simi, Dani, Milo.
                            szülésfotó
                            +dúla vagyok,kérdezz bátran!

                            Comment


                              Belin!
                              Találtam egy ilyen oldalt.Érdemes a googleba be írni,hogy használt,szálítási sérült stb...
                              http://www.dabtuner.hu/mosogatogep.html
                              Itt pl van beépíthető,annak meg tök mindegy,hogy sérült e itt ott vagy sem,mert úgysem látszik.

                              Én fát nem szoktam betenni a gépbe,hisz a vékonykább deszka amúgy is vetemedik ,és pl a jó éles késeket sem szabad betenni,mert kicsorbul az éle.Amúgy meg szerintem majdnem minden bele mehet..Így eszembe sem jut más amit nem tennék be.
                              Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                              Comment


                                ezüstöt meg arany szélű tányért sem szabad beletenni
                                Rebaba blog

                                email: hellorebaba@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X