Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    3,5 éve hibátlanul működik a Te(r)kánk.
    Most amikor bekapcsolom (bekapcsoló nyomógombja van), felvillan a led, sipol egyet ahogy szokott, de rögtön ki is kapcsol, nem bírom beindítani.
    Volt ilyen valakinek? Szerintetek?
    Tinke - nagy fiam Balázs (2008), kicsi fiam Dani (2010)
    Eladó totyogó MT, fenyő komód, hordozós kabi

    Comment


      Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet kapni folyékony gélt is. Rokonék nyaralójában is ez volt a probléma, semmi sem oldotta meg, se a tabletta, se a por nem oldódott fel...söt totál foltosak is lettek az üvegek.
      A gél megoldotta a problémát.
      Nekem viszont iszonyat lerakódások lettek a gél miatt a gépen. Kéthetente suvickoltam, vállalhatatlan volt. Mióta visszatértem a déemes tablettához, azóta szépen mosogat és szép a gép is. Gondolom géptől is függ.

      Comment


        vilola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem viszont iszonyat lerakódások lettek a gél miatt a gépen. Kéthetente suvickoltam, vállalhatatlan volt. Mióta visszatértem a déemes tablettához, azóta szépen mosogat és szép a gép is. Gondolom géptől is függ.
        Ok, én arra a verzióra ìrtam, hogy nem oldódik fel sem a por, se a tabletta.
        Mert úgy meg az egész mosogatógépnek nincs sok értelme.

        Talàn van "hàzi készítésű" gél is...

        Comment


          Tinke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          3,5 éve hibátlanul működik a Te(r)kánk.
          Most amikor bekapcsolom (bekapcsoló nyomógombja van), felvillan a led, sipol egyet ahogy szokott, de rögtön ki is kapcsol, nem bírom beindítani.
          Volt ilyen valakinek? Szerintetek?
          Nekunk...nem tudott vizet szivni szuvattyuzni
          Malacka

          Comment


            Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ok, én arra a verzióra ìrtam, hogy nem oldódik fel sem a por, se a tabletta.
            Mert úgy meg az egész mosogatógépnek nincs sok értelme.

            Talàn van "hàzi készítésű" gél is...
            És biztos, hogy géptől is függ. Candyt már nem vennék, de anno erre volt pénz. Amùgy a szerelő is a gélt ajánlotta.

            Comment


              én is arra tippelnék, hogy valajhol dugulás van, és nem tud szivattyúzni
              Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
              Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
              Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
              írj a gmailemre az is cyanus

              Comment


                Gélt is szoktam használni, azt jobban szeretem. Kicsi a gépünk, így kb félig szoktam csak tölteni. Ez gazdaságosabb verzió Viszont ha egyszer cseréljük, tuti csak nagyra, mert alig fér be pár dolog.
                Balatoni nyaralás

                Szabolcs (2007), Dóra (2010), Timike (2011) és Annácska (2015) anyukája

                Comment


                  yoda: mikor lejárt a gép, hagytam megszáradni a dolgokat és száraz volt a műanyag.
                  Balatoni nyaralás

                  Szabolcs (2007), Dóra (2010), Timike (2011) és Annácska (2015) anyukája

                  Comment


                    illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az miert van es hogy kuszobolheto ki,hogy neha sima vizzel mosogat a gep es ha tablette van nem oldodik fel?De volt mar hogy a por allt egybe a rekeszbe.Valamelyik kis befolyonyilas lehet neha eltomodve a mosogatoszertarto fedelen?
                    Nekem akkor állt egybe a por a rekeszben, ha töltés előtt nem töröltem szárazra a rekeszt. A nedvességtől összeállt, és ki sem ürült a rekeszből.
                    Maca, Kata (2007-10), Csaba (2010-07) és Csanád (2012-07) anyája.
                    ________
                    Kötött-horgolt dolgaim; Ékszereim;

                    Comment


                      manaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem akkor állt egybe a por a rekeszben, ha töltés előtt nem töröltem szárazra a rekeszt. A nedvességtől összeállt, és ki sem ürült a rekeszből.
                      Igen, ez a másik ok, amit még írni akartam én is, de nem jutottam oda...

                      Comment


                        manaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nekem akkor állt egybe a por a rekeszben, ha töltés előtt nem töröltem szárazra a rekeszt. A nedvességtől összeállt, és ki sem ürült a rekeszből.
                        A rekesz biztos szaraz volt.De lehet h.elooblito programot nyomtam.Esetleg ugy hogy az oblitoprogi es a mosogatas kozt volt par ora pihi.

                        De van olyan is h.1-2edeny marad zsiros vagy akkor se tiszta a labos alja ha semmire se tamaszkodik es viszonylag nem nehezen leszedheto akarmi van benne.
                        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                        Comment


                          Túl alacsony höfok is lehet a ludas.
                          Hena
                          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                          ClauWi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            Nálunk a családban mindenkinek (anyós, sógornő, én) ugyanolyan Bosch-unk van, alapszintű gép, de működik, és mindenki nagyon szereti! Én a legjobban!
                            Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                            Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                            Comment


                              nekünk is bosch, meg vagyok elégedve. a tabletta feloldódik, igaz én 55-65 fokon (ilyen koszellenőrzős program) mosogatok.
                              a gél annyira nem jött be, bár csak somatot próbáltam, lehet h az nem jó...

                              miénk kijelzi h hány perc van még a végéig, néha hasznos

                              a műanyagok nálunk sem lesznek szépek. férjem nem szereti belerakni, én beleteszem

                              nekünk is kicsi van 45 cm-s, jó lenne a nagyobb néha, de nem férne be sajnos. így is kb 2 cm plusz van a ficakban ahol a mosógép meg a mosogató van. szóval kb pöccre fért be.
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                50-55fokon szokott menni.
                                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X