Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Milyen port veszel? Talán volt itt már hogy valaki házilag gyárt tablettát!

    Én 1-2 nap és meg kell rendeljem a gépet, különben minden az utolsó pillanatra marad...
    Jégkor
    gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

    Comment


      én évek óta a metro saját márkás mosogatóporát használom. nincs design doboza, meg menő reklámja, de tökéletesen elmosogat. én azért ezt használom, mert a mosogatópor sokkal olcsóbb, mint a tabletta, és a port lehet egyedileg adagolni, hogy mennyire koszosak az edények.
      Ritkán jövök

      Comment


        És a port hova szórjátok?
        Jégkor
        gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

        Comment


          van egy kis rekesz az ajtó belül, oda. a atablettát is oda lehetne tenni.
          Ritkán jövök

          Comment


            jegkor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Milyen port veszel? Talán volt itt már hogy valaki házilag gyárt tablettát!

            Én 1-2 nap és meg kell rendeljem a gépet, különben minden az utolsó pillanatra marad...
            Calgonit mosogatógép por (ezen a linken a legfelső termék)
            Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
            lekvárok, dzsemek, receptek

            Comment


              kicse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              én azért ezt használom, mert a mosogatópor sokkal olcsóbb, mint a tabletta, és a port lehet egyedileg adagolni, hogy mennyire koszosak az edények.
              pontosan!
              Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
              lekvárok, dzsemek, receptek

              Comment


                jegkor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                És a port hova szórjátok?
                a tabletta tartó eredetileg por-tartó volt ám
                Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                lekvárok, dzsemek, receptek

                Comment


                  Sziasztok, új vagyok a témában, nincsen (még ) mosogatógépünk, de nagyon nagyon vágyom rá . Gond csak annyi, hogy nagyon pici a konyhánk, nagyon macerás lenne átszabatni a bútort... A fürdőszoba viszont szép nagy. Szerintetek nagyon elvetemült ötlet lenne a mosogatógépet a fürdőszobában elhelyezni? Az a rács, amibe az edényeket kell tenni, az kiszedhető a gépből? mert akkor azt elhelyeznénk a konyhapulton, amikor megtelt pedig csak átvinnénk egyben a fürdőbe, és elindítanánk a gépet. a tiszta edényeket meg a ráccsal visszaszállítanánk...
                  azt, hogy hány terítékes, azt egyébként hogyan kell érteni? hány tányér fér mondjuk egy 9 terítékesbe? és a 6 terítékest szerintetek mennyire éri meg megvenni? az férne el legkönnyebben a mosógép felett...
                  előre is nagyon köszönöm a válaszokat
                  Gellért (2010.06.14.), Sára (2013.01.11 VBAC), Apamapa és Anyamanya
                  Tesz-vesz város könyv kerestetik

                  Comment


                    Ööö

                    A mosogatógépet hasonlóan kell bekötni, mint a mosógépet: egy csövet a vízhez, ahonnan a mosoagtáshoz szivattyúzza a vizet és egy csövet pedig az elfolyóhoz (szifonhoz), ahová leengedi a használt vizet. Van még lehetöségetek a fürdöben ehhez?

                    Az alsó kosár az szabadon mozgó általában, kis kerekekn, az simán kivehetö, a felsö kosár (esetleg kosár+ tálca, kinek milyen típusú gépe van), az sínhez van rögzítve, azt ki lehet ugyan húzni, de szerintem elég macerás lenne folyton. Na meg súlya is van, ha telipakolod.
                    4 före 6 terítékest nem vennék.
                    Hena
                    Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                    ClauWi hordozási tanácsadó

                    Comment


                      a legnagyobb gond az, hogy a kosárba berakod a koszos edényeket, azokról lecsöpög, szóródik a kajamaradék, ami így végigcuccolná a lakást a konyhától a fürdőszobáig. a kosár fogórésze sem biztos, hogy bírná a súlyt, szerintem hamar eldeformálódna, törne.
                      6 terítékeset szerintem sem érdemes venni, még a 9 is kevés lenne időnként.
                      kisebb átalakítással nem férne be mégis a konyhába?
                      Ritkán jövök

                      Comment


                        1 teríték ennyit jelent: 1 lapos, 1 mély, 1 kistányér, 1 kanál, 1 villa, 1 kés, 1 kiskanál, 1 kisvilla, 1 pohár, 1 tálka

                        szóval összességében nem túl sok a 6, mert még nem számoltál főzőedényekkel, tálalással és egyéb maszatolással.
                        Ritkán jövök

                        Comment


                          Én se raknám oda hu eléggé össze trutyiznám a házat a le csöpögő folyó cucossal.
                          Mi 3felnőtt 2picivel 12 terítékesünk van hétvégén még ez is kevés hétközbe naponra 2naponta megy csak ez attól függ kell e főznöm na és mit! Nekünk nagy a konyhánk is de macerás lett volna lelenleg helyet csinálni neki így a spájzba tettük! Az nekünk ott van szinte a moaigatónál. Ha tehetném majd egyszer be kerülne a mosogató alá.
                          Bea aki Noel (2011.07.14) és Izabella (2013.05.28) anyukája. Eladó dolgaink ~> http://www.mamami.hu/forum/album.php?albumid=1091

                          Comment


                            Még annyit hogy 6terítékest nem érdemes venni az kb.2felnőttnek elég.
                            A mi gépünkből ki lehet venni a rácsot de el nem tudom tényleg képzelni hogy ki be hurimáljam. Nagyon nehéz lenne!Nem mellesleg azért is örülök hogy van hogy nem díszeleg a sok mosatlan a púlton. Meg a tányér....fölé is rakok cuccot az instabil és ha azt emelgetném... meg szerintem elég víz gőz éri így is nem hinném hogy a fürdőben lévő plussz pára jót tenne neki.
                            Bea aki Noel (2011.07.14) és Izabella (2013.05.28) anyukája. Eladó dolgaink ~> http://www.mamami.hu/forum/album.php?albumid=1091

                            Comment


                              Köszönöm nektek, hogy írtatok. Átgondoljuk, de úgy tűnik, mégis a konyha-átszabatás marad. Végülis egy 9 személyes még beférhet. Aztán hogy az edényeket hova teszem, amiket kiszorít
                              Gellért (2010.06.14.), Sára (2013.01.11 VBAC), Apamapa és Anyamanya
                              Tesz-vesz város könyv kerestetik

                              Comment


                                Hát a fürdőszobába, mert az szép nagy! Te írtad! Tiszta edénnyel még mindig könnyebb szambázni, mint koszossal... Nekem is költöznek majd a nagyobb edények (amiket egy kicsit ritkábban használok) a kamrába, már szorítom nekik a helyet.

                                Megrendeltem a mosogatógépet és tűzhelyt is (azt is le kell cserélnünk). Holnap jön a szerelő és kiépíti a kiállást a mosogatógéphez a mosogatótól. Vettem mosogatóport, ha már bioboltban jártam a hétvégén (kösz hogy írtátok, hogy az is jó, és meggyőződtem róla, hogy jó lesz az új gépbe). Úgyhogy nagyon izgulok, hogy minden jól sikerüljön!
                                Jégkor
                                gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X