Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lexi,tűzhelyet is tisztítottam úgy többször,hogy ...jaaa,az szódabika volt...Na a szódabikát tuti nyom nélkül oldja az ecet.A mosószóda úgy emlékszem szappanos,azért se annyira jó kézi mosogatáshoz sem.De hogy 1 mosogatástól ennyire le tud rakódni...?Úgy emlékszem citromsav kell valamennyi,de nem tudom szóda vagy bika mellé.

    Akkor lehet a mosógép lerakódásaim is lehetnek a mosószódától,mert míg pelust mostam,sokkal többször mostam bikával?
    Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

    Comment


      Én mosószódával mosok, semmi gond nincs a géppel, sem a ruhákkal.
      Régen a bolti tablettától sem voltak nagyon szépek (kézzel sokkal szebbek lettek).
      Citromsav van itthon, teszek bele egy kicsit, megpróbálom. Köszi.
      Lexi picasa

      blog

      Comment


        Nem tudom,volt-e róla visszább szó,de üveget lehet bennük mosni?Mármint szörpös-italos,3-5 decis kis szájút?
        Vagy csak befőtteset?És azt a fix tüskéken is szépen mossa?
        Valaki írta egyszer,hogy befőzés előtt beteszi a gépet 65 fokra tele befőttesüveggel és nem kell kifőzni-na ez vonzó technika,de az életvitelszerűen kiürülő üvegeket van értelme bármi módón betenni-betámasztani?
        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

        Comment


          igen, az életvitelszerűen (ez jó szó ) kiürülő üvegeket is remekül kimossa, és befőzés előtt is jó szolgálatot tesz. a szűk szájú, pl szörpös üvegekre azért nem alkalmas, azokat a hagyományos kézi módszerrel lehet tisztítani.

          Eszter
          B1 (2004) és B2 (2007)


          Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
          Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
          Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

          Comment


            illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Valaki írta egyszer,hogy befőzés előtt beteszi a gépet 65 fokra tele befőttesüveggel és nem kell kifőzni-na ez vonzó technika,de az életvitelszerűen kiürülő üvegeket van értelme bármi módón betenni-betámasztani?
            én is így csinálok, megy egy 70 fokos program, az a csírátlanítás
            nálunk a teflon, öntött vas, műanyag és fa cuccok kivételével mindent a gép mos.
            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

            Comment


              vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              én is így csinálok, megy egy 70 fokos program, az a csírátlanítás
              nálunk a teflon, öntött vas, műanyag és fa cuccok kivételével mindent a gép mos.
              A műanyagokat miért nem teszed bele?
              három csajszim van: szőke, kék szemű /2005.10./, szőkés-barna, kék szemű /2006.11./, szőkés-barna, zöld szemű /2009.09./, és egy az apjuk.

              Comment


                sőt, én a teflont is beleteszem, amelyik belefér...

                Eszter
                B1 (2004) és B2 (2007)


                Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                Comment


                  Én a kiürült bármilyen üveget beteszem.
                  A műanyag edényt is beteszem, és a fa vágódeszkát is betettem. De azt nem kellett volna, mert megrepedt.
                  A műanyag tányérokat különösen utáltam kézzel elmosni, boáááá.
                  Andi
                  Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                  Comment


                    sicc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A műanyagokat miért nem teszed bele?
                    mert foltosan száradnak, és a magas hő sokszor elszinezi őket.
                    sokkal jobban bírják, szebbek maradnak, ha kézzel mosom őket.

                    (hozzáteszem műanyag nálunk csak ételtároló doboz van, tányér, pohár sose volt, sose lesz )

                    a teflon tapasztalatom szerint jobban kopik a gépben, leszoktam arról, hogy betegyem
                    gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                    Comment


                      Nálunk a műanyagokat az erős vízsugár hosszú távon tönkre is teszi, csíkosak lesznek, mintha késsel vagdaltam volna be őket.
                      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                      Comment


                        vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        én is így csinálok, megy egy 70 fokos program, az a csírátlanítás
                        nálunk a teflon, öntött vas, műanyag és fa cuccok kivételével mindent a gép mos.
                        nallam teflon es muanyag is bele megy.....

                        mi bajuk lehetne?
                        Damarisz Rebeka (2009 okt. 5)
                        Dominik Joel (2012 maj. 21)

                        Comment


                          _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én a kiürült bármilyen üveget beteszem.
                          A műanyag edényt is beteszem, és a fa vágódeszkát is betettem. De azt nem kellett volna, mert megrepedt.
                          A műanyag tányérokat különösen utáltam kézzel elmosni, boáááá.
                          Én az éthordót utálom,valami hipertapadós olajjal főznek,néha 3x mosom el...

                          Tessék velem együtt érezni,netáruháznak tök jó nyomkövető rendszere van,lestem minden nap...feladtam a pénzt,másnap változott a jelzés:készletből részben foglalva.Aztán hogy kiszállítás alatt...
                          Hurrá,elindult.
                          Frászt,nem:raktárról kiadva másnap(tegnap dél után).
                          Na juhééé,ma vagy holnap megjön.Nem is mosogatok...
                          Egész nap lesem a telefont stb...Erre olyan du 5 felé hív a szállító cég,hogy kedden délelőtt tudnák hozni.Vagy szerdán délelőtt...Maradt a csütörtök,akkor férj itthon lesz délelőtt.
                          Baromira rugalmasak,mi?
                          Én meg ma a pénzvégével(könyveket kell fizetnem belőle,igaz fizu után,de nyugodtabb vagyok,ha a borítékban van)vettem még sót is,mert az nem volt.

                          Olllyan bánatos vagyooook.Tojhatta volna nekem a nyuszim.

                          Nagyon remélem,hogy átvétel után 1-3 héttel áradozni fogok..(ennyi pénzért ugye...Amúgy nagy baj van,kezembe akadt egy B0sch kisgépkatalógus.Hejdemik vannak benne )
                          Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                          Comment


                            p-emi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nallam teflon es muanyag is bele megy.....

                            mi bajuk lehetne?
                            műanyagot 2 hozzászólással előbb írtam le.
                            teflon jobban kopik
                            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                            Comment


                              Nekünk vannak műanyag poharaink, kulacsok, sőt tányérok, tálkák is, és természetesen dobozaink ia. Mivel félek a biszfenoltól és egyéb műanyagokból kioldódó veszélyes anyagoktól, ezért csak olyan műanyagot veszek, amiket vizsgálnak ilyen szempontból.
                              Sokáig leveleztem az Ikeával ezügyben és megnyugttak, hogy pl. a Kalas sorozatuk bevizsgált, veszélytelen. A gyerekek kulacsaik Tupperesek, amik iszonyat drágák, de ki lehet fogni akár 1-1 akciót is, tavaly így vettem őket. Ez a cég is vizsgálja a kioldódó veszélyes anagokat.
                              Noném 100-200 forintos műanyagot csak játszani, homokozni veszek.
                              Nekem eddig jól bírják a mosogatógép 65 fokos programját, semmi változást nem látok rajtuk.
                              Teflont én sem teszek bele, mert nekem is hamar koptak, ill. volt, hogy a tüske megsértette a bevonatot, gondolom mozgott a vízsugártól a serpenyő.
                              három csajszim van: szőke, kék szemű /2005.10./, szőkés-barna, kék szemű /2006.11./, szőkés-barna, zöld szemű /2009.09./, és egy az apjuk.

                              Comment


                                Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nálunk a műanyagokat az erős vízsugár hosszú távon tönkre is teszi, csíkosak lesznek, mintha késsel vagdaltam volna be őket.
                                Milyen géped van neked, hogy ilyen erős a sugara?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X